Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:36:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DragonBall Z  (Pročitano 78407 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1059
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Jasta ima dosta nerealnosti u dbgt.Naprimer zasto Goku i Tranks nisu mogli da uhvate onog robota ili lako pobegnu od dinoaurusa.Oni su dosta brzi i jaci i nisu morali da beze. Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Edit by ziledin: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1059
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
I zasto su se u epizodi sa diktatorom krili od vojske?Svako od njih bez muke moze da unisti citavu planetu sem Pan?Glupo!!! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share


Edit by ziledin: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
ljudi, ja sam najveci fan u istoriji DragonBall-a, sa akcentom na DBZ, i ako nekog zanima neshto o toj seriji, neka pita ovde.

poslao sam neke moje ideje TOEI animation-u, i bili su odushevljeni kako sam popunio rupe koje je serija slucajno napravila tokom pushtanja (manga&anime)

jednu od mojih genijalnih ideja ce prihvatiti u cell sagi, kada se bude zavrshila reeditovana manga, koja bi uskoro trebala da izadje.
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
sorry za double post, dosta njih je pitalo neke stvari na temi o najjacem liku, vezano za goku-a, pa sam double postovao da bih podigao temu, i josh napisao o tome da se zna shta radim -

Goku je pripadnik saya jin rase (sajonac) koji je poslat na zemlju da unishti sav oblik zivota, i planetu pripremi za prodaju.

vladar sajonaca je u to vreme bio Freeza, zli pripadnik Ice jin rase, koja se u tom trenutku svodila na trojicu - Lord Cooler - Freeza-in brat, Freeza, i King Cold, evo njih -



sajonci su bili suvishe slabi da bi se odbranili od Frezza-e, jer je on posedovao ekstremno veliku moc. tako su postali njegovi placenici, koji su osvajali planete, prodavali ih bogatim rasama, u zamenu za tehnologiju, ili ono shto je freeza zeleo. vremenom su i oni postali bezduhni borci, i cak su programirali decu, da odu na odredjenu plaetu, i da kada se formiraju kao borci, pokore tu planetu, i cekaju dolazak kupca.

Goku je bio veoma slab na rodjenju, imao je power level od 2 (koliko ima i odrastao covek na zemlji, recimo), i zbog toga je poslat na zemlju, koja je bila procenjena kao planeta male opasnosti. Njegov otac Bardok je zbog toga bio osramocen, jer je on bio cenjeni sajonski naucnik, vodja tima koji su preuzete tehnologije implementirali po zelji sajonaca, na vrhu Freeza-e.

u medjuvremenu je Freeza cuo legendu o Super Sayajin-u, odnosno super sajoncu, i nije mu bilo svejedno, iako se to poslednji put desilo pre 1000 godina, dok su sajonci josh bili u bukvalno zivotinjskom stanju, i ziveli na planeti "Vegeta" sa tuffles-ima (narod slican ljudima na planeti zemlji) i zbog toga je odlucio da unishti sve sajonce. suprotstavili su mu se King Vegeta, i Bardok, ali neuspeshno, Freeza je u svojoj najslabijoj formi unishtio sve jednim energetskim napadom.

Jedini preziveli u tom trenutku su bili - Goku (Kakarotto po sajoncima), Raditz (Goku-ov brat), Vegeta (sin kralja Vegete, najtalentovaniji mladi sajonac), i Nappa (vegetin pratioc, general u bivshoj sajonskoj armiji)

Preziveli su josh i brolly i Faragus, ali oni nisu kanon

Goku je kao mali bio jako nemiran, i pronashao ga je deda Gohan, majstor borilackih veshtina, i ucenik tada najmocnijeg Kung fu majstora - Muten Roshija (Kornjacin vrac, master roshi)

Gohan je hteo da sacuva dete, iako je bilo nemoguce, i trpeo je sve do trenutka kada je mali goku ispao iz ranca za bebe, i pao u provaliju. Preziveo je, sa povredo glave, ali izgleda izgubio svbe shto mu je bilo programirano u glavi od strane sajonskih naucnika.

kao mali je stekao prve prijatelje - Bulmu, Yamacha-u, Krilin-a (sa kojim je upoznao master roshija, i trenirao sa njim, tada ih je Master roshi naucio cuveni Kamehameha talas), a kasnije i TienShinHan-a i chaozu-a. protiv njih se borio na raznim turnirima, i svaki sledeci turnir bio sve jaci.

nastavak sutra ljudi, umorile se ruke !!!
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sve je dobro, dok ne krene loše

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1313
Zastava Požarevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Sony XPERIA L1
Budi se!  Smile  Čekamo nastavak!!! Smile
IP sačuvana
social share
"...semeni, semeni, slani pečeni, sport za zubi, melem za creva."
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1059
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
I ja kao nerd Smile Smile Smile ...ja pojma nisam imao da Frieza ima rasu ja mislio da je on mutant Smile
Nisam cuo da je iko to spomenuo u serijalu DBZ-a,sem dbgt kojeg me mrzi da gledam.Nemogu da podnesem vise ono smaranje :evil:Jel bi mogao  da mi kazes od koje epizode krece nesto zanimljivo da se dogadja???
IP sačuvana
social share


Edit by ziledin: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
evo evo -

kao najbolji ucenici Muten Roshi-ja, Goku i Krilin su krenuli da se bore na Tenkaichi Budokai Turnirima koji su okupljali najbolje borce. prvi turnir na kojem su ucestvovali je osvojio Jackie Chan (maskirani Muten Roshi) koji je tu doshao sa svrhom da istestira svoje ucenike. Goku je bio porazen u finalu.Drugi turnir su posetili Chaozu i TienShinHan, ucenici protivnika Master Roshija - Zdralov vrach (Crane Master). oni su vec poznavali tehniku Bukujutsu-a (letenje uz koriscenje energije koju prikupljaju, vrshi se tako shto komandujesh energiji da te gura u pravcu koji zelish) u finalu je ponovo goku bio porazen, ali to nije bio problem jer je goku tada imao tek 14 godina. nakon tog turnira, pojavio se Demon Piccolo, za koga je Master roshi vec znao -


 Goku ga je porazio, kako bi osvetio smrt Krillin-a (koji je kasnije ozivljen uz pomoc zmajevih kugli). Demon Piccolo je izbacio jaje, koje je u sebi nosilo Piccolo juniora, sa namerom da se kad tad osveti goku-u.

Piccolo se prijavio na sledeci tenkaichi budokai, sa namerom da osvoji svet, a ne turnir. Goku je izmedju ta dva turnira imao priliku da trenira kod "earth Watcher-a" ili kako su ga neki oslovljavali - boga zemlje. Kami se zvao. na gokuovo zaprepascenje, on je izgledao identicno kao piccolo, ostareli piccolo -



doshao je poslednji turnir, pre nego shto ce ceo svet doci u opasnost ... Goku je bio kod Kamija, sada ima 17 godina. Krillin i Yamacha su trenirali vishe nego ikad. Polufinalni mecevi su doneli sledeci raspored -

TienShinHan vs Goku   i    Kami vs Piccolo.

 (kami je ushao u dushu obicnog coveka, kako ne bi bio otkriven, jer je verovao da goku nije u stanju da pobedi Piccolo-a)

Tien nije mogao da predpostavi da je goku mnooogoo brzi od njega, i jaci, i napravio je greshku koja ga je izbacila iz ringa. Kami je bio zarobljen drevnom tehnikom, koja je bila namenjena protiv Piccolo-a. Finale je donelo surovu borbu, gde je sa svim polomljenim udovima goku uspeo da dobije Piccolo-a, koristeci tehniku letenja, i udarac glavom. Piccolo je bio pobedjen. Goku je momentalno bio izlecen Karinovim pasuljem (senzu pasuljcici koji momentalno regenerishu telo od povrede, i podjednako su efektni na svaki oblik organizma)

nakon finala, Goku je polumrtvom Piccolo-u dao jedan senzu, na zaprepascenje svih. tada je Piccolo obecao da se nece ovako zavrshiti, na shta je goku rekao da ga nije briga, jer ce uvek trenirati, i uvek biti jaci od njega.

za koji sat : DBZ teh beggining!!!


edit: Skeletore, u DBGT krece zanimljivo tek kada se pojave zmajevi. sacu ti reci koja je epizoda - 47 The greatest suprise.

do tada bi trebao da znash da je Goku dostigao SSJ4, i da je u vegetinom telu bio Baby, stovrenje koje je ostatak Tuffles tehnologije.

inace, poshto su fanovi Pljucnuli na DBGT, seriju je ponovo poceo da radi Akira Toryama, i zato je jedino i zanimljiva od 47 epizode. inace, ja takodje ne priznajem DBGT zbog milion greshaka, i vracanje na deciji crtani. tek od pojave zmajeva se serija vraca na peglanje do besvesti, a shta da radimo sa ovom rupom izmedju ? zato ja ne priznajem DBGT ...
« Poslednja izmena: 21. Jun 2007, 14:24:03 od freerunner »
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Vivent les pétasses!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1336
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
Bravo za trud....... i da te pitam kad vidim da pratis, da li ce se snimati film ili neke nove epizode  Smile
IP sačuvana
social share
       
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
za sat vremena ovaj sad post koji pishem editujem, i nastavljam pricu.

samo da izbacim devojku iz kuce koja me smara da sam degen shto gledam DBZ.  Smile

nece biti novih epizoda, jer je Akira Toryama nakon velik greshke koju je napravio sa DBGT, pa je morao sam da dodje i da prepravlja od 47 epizode, rekao fanovima da vishe niko nece imati prava na dragonball, dok njegovi sinovi ne porastu, trenutno su oko 20 godina, i troshkaju pare koje je otac zaradio. i ne bih ih krivio zbog toga Smile

stariji sin je rekao da ce se preuzeti ocevog posla, ali da namerava da skroz vrati pricu na sajonske borbe, i na ono shto je serija u sebi i sadrzala u DBZ periodu, ali u totalno drugom vremenu ... Jedini koji ce se pojaviti, po njegovoj najavi je - Goku! ali samo kao special apearance. Do tog se svakako imamo nacekati dugo vremena ..
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
ehe kad se setim 120 GB na diskovima imam ih sve i GT  Smile

inace, poshto su fanovi Pljucnuli na DBGT, seriju je ponovo poceo da radi Akira Toryama, i zato je jedino i zanimljiva od 47 epizode. inace, ja takodje ne priznajem DBGT zbog milion greshaka, i vracanje na deciji crtani. tek od pojave zmajeva se serija vraca na peglanje do besvesti, a shta da radimo sa ovom rupom izmedju ? zato ja ne priznajem DBGT ...

jedna verzija DBGT ima jos 15 epizoda plus, u njima je rupa popunjena
« Poslednja izmena: 22. Jun 2007, 02:43:17 od latifovich »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7 8 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 06:36:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.