Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:42:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DragonBall Z  (Pročitano 78479 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
latifovich - DBGT imam remastered, OGM format, dual audio. isto epizoda ima, samo ti birash da li je japanski dub, ili engleski.

mislio sam na sledece greshke -

 - Gohan od jedanput nema mystic moc, a sve i da je izgubio, telo mu se naviklo na tu kolicinu energije, i trebao bi da moze u SSJ3

 - previshe decijih fora - dai kaio O sama je degen u GT, dok je u DBZ skoro najozbiljniji lik.

 - mnogo dave sa malim goku-om, stvarno posle DBZ nije mi jasno kako im pade na pamet da prave deciji crtani ponovo.

 - Pilaf je trebao da bude mrtav (kod borbe sa Buu-om, Dende je trazio da se ozive svi koje je Buu ubio, osim bash zlih. Pilaf je bash zao.

 - Kako to da Vegeta savrhseno zna Metamori tehniku spajanja ? tvrdim da je nije trenirao sa Trunksom.

 - izvlacenje repa ogromnim kljeshtima (shta bre koj kur... ???? )

 - Kami napravio mocnije kugle od Vrhovnog nameka ?? ne bih rekao ...

 - Cell i Freeza u paklu odjedanput postaju jednaki u snazi (apsolutno nemoguce, kad je Freeza umro, imao je 12 miliona borbenu moc, kad je cell umro, imao je 215 miliona borbenu moc)

 - bez ikakvog razloga, sajonci se bore kao kreteni u osnovnoj formi, i dobijaju batine, kad bi sasvim solidno mogli da se odbrane sa Super sayajin formom.

 - Mnogo sitnih greshaka kao referenca na DBZ
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1059
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
samo da izbacim devojku iz kuce koja me smara da sam degen shto gledam DBZ.  Smile

Hahahahaha Smile Smile Pitam li se dali postoji zenska osoba kojoj se svidja Dragon Ball?Nema sanse da takva osoba postoji na citavom svetu.Ali ako neko zna bolje da potvrdi dokazima jer bi mu tesko poverovao.Ja devojci(koju ternutno nemam) ne bi rekao da gledam db iz...dosta razloga Smile
IP sačuvana
social share


Edit by ziledin: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
freerunner ti si bas ozbiljo gledo ovaj DBZ, mene se ne svidza sto sayonci u prvom nivou su kao mala deca neznaju da se bore
- i sa Gohanom i Gotenom su napravili glupost (mnogo su slabi), a i sa onim odelom Gohanovim  Smile,
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
pa dobro - chi chi (gokuova zena) koja je inace ucenica KungFu-a Master roshi-jeve skole je ucila Gotena malog da se bije, dok je Gohan bio u shkoli, a Trunks je trenirao sa ocem u G room-u, kako bi ga Vegeta naucio da bude bolji od Goku-ovih sinova  Smile
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1059
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kako znas koliku borbenu moc imaju Frieza i Cell?Pa to nisam uopste primetio u dbz-u.Zar nisu prestali da koriste citace energije jos od Ginyu sage?
IP sačuvana
social share


Edit by ziledin: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
pa i Trunks nije nesto jaci od njih u DBGT, a u DBZ kad se vrati iz buducnosti je dosta jak, skoro kao Vegeta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
jesu! naknadno je Akira Toryama na zahteve obozavalaca dao listu Power level-a sve do kraja Cell sage.

ispravio bih se - Cell je imao 300 miliona Powlvl, a Gohan u SSJ2 325 miliona. sad videh, ladno sam zaboravio  Smile

a evo je i lista - http://www.dbzgtlegacy.com/powerlevels.shtml

Latifovich - zato ja ne gotivim DBGT Wink
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Mene najinteresantniji deo u DBZ-u mi je kada se bore Goku i Frieza negde oko 90 epizode pocinje borba. A pre toga se Vegeta borio sa njim i vec je mrtav bio kad je Goku pristigao sa Zemlje, i tu mali dijalog izmedju njih dvojice i Vegeta mu sve isprica i za SuperSayan-a kako se pojavjuje jedan u 1000 godina i da je to upravo on (mada je do tog trena Vegeta verovao da je on taj), i kako je Frieza ubio celo pleme Sayan. I u taj moment Frieza ubije Vegetu i pocne borba izmedju Gokua i njega. I tako jedno 10 epizoda drz nedaj (u medjuvremenu su tu bile zabe i Bulma), Goku je vec bio gotov, ali jos ono malo sile sto mu je ostalo on odjednom ojaca (pojavi mu se u mislima Vegeta) i pocne Goku da sakuplja silu za onu Live Ball ili kako vec, u to uleti Piccolo da se bori da malo zadrzi Frieza, i tako on pogodi Frieza sa loptom i sad svi srecni i u meni osecaj srece Smiley kad odjednom se pojavi Frieza, ziv, malo osamucen. I ubije Krilina i tu goku pobudali, pocne da se puni sa energijom i pozuti mu kosa e u tom trenutku mi je najbolja scena (izraz Frieza-ovog lica) ucviko zbog legende, i Goku ga je resio tu kao malisan, i nije imao nameru da ga ubija ali se ovaj klosar sam ubio Smiley

P.S. poceo sam da zaboravljam moram ih ponovo odgledat  Smile

P.S.2. Jel Ovaj Frieza musko ili zensko ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1059
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Latifovitch i ja sam se uvek pitao dali je Frieza musko ili zensko,ali sam provalio kada se prvi put preobrazio da je musko.I on je sigurno musko mada ima cudan glas i bas nekako fegetski izgleda.
IP sačuvana
social share


Edit by ziledin: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 592
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia N70
musko je, to se vidi u njegovim formama -

postoje 4 forme -

1. mali freeza



2. ogromni freeza



3. patka freeza



4. "metalni" freeza



danas nastavljam pricu, na prethodnoj strani sam stao kod pocetka DBZ
IP sačuvana
social share
There is no Knowledge that is no power
DBZ on Burek forumz

Edit by shone83: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 ... 33
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 00:42:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.