Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "DOSIJE LJUBIŠA DIKOVIĆ" Nastavlja se suđenje Nataši Kandić  (Pročitano 13028 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
ajde ne seri  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
sta ti nije jasno bosanac?

nasao sam ovde http://www.hlc-rdc.org/Transkripti/dikovic_kandic.html zapisnike sa sudjenja i mogu reci da je stivo zanimljivo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Платим ти по 20 јевреја за сваког ко узме да чита ишта са тог твог линка... Форум је по дефиницији колекција залудних људи ал ни овде их нема толико залудних... 
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
pa tim linkom sam stavio na temu najbolji moguci doprinos koji je iko mogao da ponudi.

to sta ce neko sa tim da radi stvarno nije moja stvar.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
mob
LG Frizider
Apsolutno me zabole kurac da citam transkripte.

20 jevreja spasenih. Glupa kurva vs General 0-1

Idemo dalje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0

medjunarodne vojne intervencije su neleglne u sustini ako ih ne odobri savet bezbednosti.
u kojem sede rusija i kina sa ovlascenjima za veto.
Dakle opet priznanje,bila je nelegalna,to mi je dovoljno.

Dalje što se tiče opravdanosti i sličnih koještarija,sve bi to moglo da prodje još kao neka liberalna mantra o pravdi u svetu i humanitarnoj akciji da se gle čuda u isto vreme na drugom kraju planete ne dešava kriza u Istočnom Timoru,na refernedumu o nezavisnosti izglasana je nezavisnost,šta se dešava par sati nakon toga uleću u zemlju islamski teroristi i kreću sa stravičnim zločinima,hiljade ljudi pobijeno,hiljade objekata zapaljeno,u zbegu sa lokalnim hrišćanskim stanovništvom ni manje ni više UN-ovi posmatrači,teroristi ne prezaju,nastavljaju masovnu kampanju etničkog čišćenja uprkos što su i stranci medju njima,epilog 200 000 ljudi proterano.Javnost zapadnih zemalja zgrožena,pre svega Australije zahteva hitnu vojnu intervenciju,Bil Klinton nakon što je očigledno da se desio zločin nevidjenih razmera i dalje tvrdi "da je to unutrašnje pitanje i da vlada Indonezije treba da uspostavi redovno stanje"???!Šta je razlika izmedju regularne srpske vojske koja po svim standardima sprovodi antiterorističku operaciju na svojoj teritoriji i islamskih militanata koji kršeći sve moguće zakone čine stravičan zločin?Razlika je u tome što su islamski milltanti koji čine taj strašni zločin,naoružani,obučeni i finansijski podržani od strane tih istih zemalja.UN forenzička misija je spremna da udje i istraži zločine-bar to kad nema hiljada NATO aviona i super nosača da spasu narod i uspostave "pravdu" kao i na Kosovu,ali avaj,vlade zapadnih zemalja blokiraju odlazak misije 4 meseca da udje u zemlju,dok prodje sezona kiša i uništi ogromnu većinu dokaza.

Toliko o opravdanosti,dvostrukim aršinima i malim zemljama,dovidjenja,prijatno.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
OS
Windows 7
Browser
Chrome 53.0.2785.143
Toliko o opravdanosti,dvostrukim aršinima i malim zemljama,dovidjenja,prijatno.
ne vidim sta si dokazao sem da sila vlada svetom.
to nije novost



a o gle cuda, sila je vladala i vlada i u srpsko-albanskim odnosima.
jer smo bili nesposobni da zivimo zajedno

i onda dodje neko sa strane i resi problem u svoju korist. silom. do vidjenja prijatno
« Poslednja izmena: 18. Okt 2016, 20:58:42 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 45.0
I kao što to uvek bude u raspravi sa tobom vratimo se na početnu tačku,složimo se da je NATO golom silom,pravom jačeg,nelegalnom i zločinačkom intervencijom se grubo umešao u unutrašnje pitanje jedne suverene zemlje.Toliko o tome.
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Ma u pravu je klinac, ko je jaci, on je uvek u pravu. Samo sto ovde nije bio u pitanju odnos Srbije i Amerike, pa da Ameri to rese silom, nego odnos Srba i Albanaca koji su Ameri resili silom u albansku korist. Mada nije tu nikakva prica o odnosima u pitanju. Siptari su prosto izdominirali bioloski i zeleli da to pretvore i u teritorijalno prosirenje, sto je na kraju krajeva i normalno. I mi bi ucinili isto kao i bilo koji drugi narod. Al kolko je normalno da Siptari to rade, normalno je i da se mi tome suprotstavljamo, sto je tesko objasniti prosecno srpskom "liberalu", jer oni liberalizam mahom shvataju kao odsustvo osecaja pripadnosti naciji, sto je promasaj totalno. Zdrav nacionalni osecaj u jednom drustvu je mesavina tradizionalizma i liberalizma, al je i to u Srbiji sjebato kao i sto sta drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 49.0
Citat
Al kolko je normalno da Siptari to rade, normalno je i da se mi tome suprotstavljamo, sto je tesko objasniti prosecno srpskom "liberalu"

јер просечан српски либерал од нормалног одступа колико и просечан Шешељев радикал... апсолутне вредности иста грешка само супротног знака... А пошто је довољно интелигентан да не чита Информер а недовољно интелигентан да види даље од носа... убеђен је да што супротније ради од радикала то исправније поступа... да је негирањем сваке вредности коју заступају радикали нешто природно...

Е то је највеће зло које су нам донели радикали и њихов национализам без мере... не ''мрак деведесетих, злочиначка солдатеска'' и остало чиме уста испирају жене у црном ... већ то што су својим деловањем испрофилисали тај део релативно интелигентног становништва у безмуде политички коректне либерале поданичког менталитета... и реално бесповратно га упропастили.

А без здраве дозе национализма нема ни нације... без нације, бар код нас још једно 500 година, нема ни државе... 
« Poslednja izmena: 18. Okt 2016, 22:25:18 od 3maj001 »
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.