Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:03:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Domaci reperi - lose kopije Amerikanaca  (Pročitano 49011 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mislim da je nis najbolji sto se rap muzike tice grupa g force je jedna od njih poslusaj te njihove pesme

dobre su nishlije ... nish novi sad ... nerwe m t blazer , d fence ... rokaju dobro
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


BL b

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k610im
Bg sindikat je zakon
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Mrtva baba po krevetu skace

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Kakaw BS ! Oni su meni nesto kao nafurani Sabani u odjelima , koji misle da ce da nakace ribe ukoliko budu goworili da su neki tamo reperi  ! Ja sam ewo od ulaska onih repera u kucu Velikog Brata batalio da slusam rep , jer sada swaki seljak i saban moze da mi prica o rep muzici kao da je nawodno slusa 10 godina , meni je gloopo nacisto sto ljudi ne kapiraju sta je interesantno .  Mislim ne moze bre sada neki tamo koji je do prije mjesec dana kad u diskoteci cuje Sabana Saulica odma skakao da urla njegowe pjesme , sada da se bolje razumije od mene u rap ! Mislim shwatate me waljda , jel ?


IP sačuvana
social share
Ne postoji Vuk Karadzic !
Vuk je Draskovic , a Radovan je Karadzic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


BL b

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k610im
Kakaw BS ! Oni su meni nesto kao nafurani Sabani u odjelima , koji misle da ce da nakace ribe ukoliko budu goworili da su neki tamo reperi  ! Ja sam ewo od ulaska onih repera u kucu Velikog Brata batalio da slusam rep , jer sada swaki seljak i saban moze da mi prica o rep muzici kao da je nawodno slusa 10 godina , meni je gloopo nacisto sto ljudi ne kapiraju sta je interesantno .  Mislim ne moze bre sada neki tamo koji je do prije mjesec dana kad u diskoteci cuje Sabana Saulica odma skakao da urla njegowe pjesme , sada da se bolje razumije od mene u rap ! Mislim shwatate me waljda , jel ?

Ja shvatam sta hoces da kazes...i u pravu si sto se tice toga da su posle ulaska ajsa i wiklera u kucu svi poceli da slusaju rep, nego su poceli i da pricaju o repu kao da ga slusaju od rodjenja...kao razumeju se bolje od svih i to...a meni se BS svidja zbog toga sto su jedni od retkih javnih licnosti koji nisu u nijednoj stranci i nemaju politicare iza sebe da ih finansiraju i to kao sto ih ima vecina,..i sto smeju da kazu sta misle.....a i pesme su im dobre....



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Mrtva baba po krevetu skace

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Uprawu si da BS nije los , ali meni su pomalo cudni po izgledu nekako su mi kao dizelasi ! Ali pjesme nisu lose
IP sačuvana
social share
Ne postoji Vuk Karadzic !
Vuk je Draskovic , a Radovan je Karadzic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


BL b

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Linux
Browser
Mozilla (gutsy)
mob
SonyEricsson k610im
I meni su cudni malo po izgledu...ali dobro svako fura svoj fazon...a sto se tice pesama stvarno su napravili dosta dobrih....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Mrtva baba po krevetu skace

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Pa i meni su nekako kao thelohranitelji nekog tamo politicara !  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ne postoji Vuk Karadzic !
Vuk je Draskovic , a Radovan je Karadzic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Mrtva baba po krevetu skace

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
A pjesama imaju dobroh skidam im sajkacu !
IP sačuvana
social share
Ne postoji Vuk Karadzic !
Vuk je Draskovic , a Radovan je Karadzic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
Citat: ajzakcina link=topic=165691. msg2436049#msg2436049 date=1168557452
ok narode dosta je pizdarije posebno price o marcelu koji nikad repo nije ranije. . .
 :D  Heheheheh,a da nasi ti malo mozda ovim iskopirao Eminema iz filma 8 milja u delu(napisacu na srpskom da bi bilo jasnije onima koji ne znamju savrsheno engleski)  Ok narode,dosta je pizdarije,posebno price o ovom peshku shto nije repovao ranije. . . Za Marchela je vec sve recheno. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:03:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.