Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:43:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Domaci reperi - lose kopije Amerikanaca  (Pročitano 49063 puta)
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
nisam reko bre da je lokalni  nego da krushevachka scena ima karakteristichan zvuk ( x3m , sinovi gromova... ) ...
x3m pominje u jednoj rimi neke serpentere...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zemljo slavnih vitezova, Lazara i Milosa

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 229
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N73
U kojoj pesmi brate?

I jesi cuo njegov diss za ajzeu? Pokidao...
« Poslednja izmena: 05. Apr 2008, 16:11:43 od M.R.K. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Qtek 小米
nisam reko bre da je lokalni  nego da krushevachka scena ima karakteristichan zvuk ( x3m , sinovi gromova... ) ...
x3m pominje u jednoj rimi neke serpentere...
Ne verujem... Cak nisam ni cuo za njih... Ajde reci ostale clanove, pa da budem siguran...
Eво нашао сам на нету
http://www.krusevac.net/forums/index.php?showtopic=2586
Чланови су били Nasty N, Suid i X3M , зато сам ја и мешао Суида са Екстримом. Smile

Серпентера и још једна група из БГ су радили ту мрачну продукцију по узору на Gravediggaz.

То су била времена пре десет година, демо групе, пун КСТ, Дом, (сви жанрови од easta до g-funka) , а сада су групе отишле у крајност, превише су се ухватили поезије (филозофирају) или су превише фолирају са кранк шитом.
Изгледа да ја више познајем стару школу, а ви ову нову, зато се нисмо скапирали. Smile
« Poslednja izmena: 05. Apr 2008, 17:13:50 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zemljo slavnih vitezova, Lazara i Milosa

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 229
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N73
a produkciju... Pa da jesu bitovi malo "mracniji", ja sam kapirao da mislis da su neka vrsta tamo nekro repa Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2179
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
U kojoj pesmi brate?

I jesi cuo njegov diss za ajzeu? Pokidao...

e nemam pojma , samo mi stalo u glavi nesht "svih serpentera" il tako neshto ...
a diss za ajzeu , jeste ubio lirikom , ali flow i bit i kako je sve to leglo zajedno mi ne shtima neshto za diss... i ref mi je losh ... chuo sam da si opasan , blago tebi ...
sushtinu mu je ubo ali ...
zna bre neko kad ce ajzejine kocke leda ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 130
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
E bar da su kopije pa makar i lose pa dobro bi bilo.Svi su losi i isfolirani.Svi pokusavaju da budu neki underground,a taj fazon vise niko ne jebe ni u americi.Mislim da je vreme da shvate da je rap postao vec pre 10 godina mainstream.O cemu sada da repuju PE???O rasizmu i politickoj nekorektnosti prema obojenima??? Pa neka neko izbroji samo crne sportiste u nba,nfl,...filmskoj i muzickoj industriji.Pa kada njihove bankovne racune sabere onda ce mu biti jasno zasto je rep sada takav kakav je.Sta reci o boji koze najpopularnijeg predsenickog kandidata i o boji koze najbogatijeg coveka na svetu? Jednostavno osim o kurvama ,bentliju i parama reperi tamo vise nemaju o cemu da repuju.....

Jednostavno za mene je jedino Sunshine nesto sto je bilo dobro na nasoj rep sceni...a kada cujem od nekoga da je Marcelo reper zaista se svaki put do suza nasmejem Smile Smile O njemu kao coveku ne mislim zaista nista lose,ali lik je suvise suvise mekan za taj posao
« Poslednja izmena: 07. Apr 2008, 04:23:46 od le matou »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
SonyEricsson K800i
E bar da su kopije pa makar i lose pa dobro bi bilo.Svi su losi i isfolirani.Svi pokusavaju da budu neki underground,a taj fazon vise niko ne jebe ni u americi.Mislim da je vreme da shvate da je rap postao vec pre 10 godina mainstream.O cemu sada da repuju PE???O rasizmu i politickoj nekorektnosti prema obojenima??? Pa neka neko izbroji samo crne sportiste u nba,nfl,...filmskoj i muzickoj industriji.Pa kada njihove bankovne racune sabere onda ce mu biti jasno zasto je rep sada takav kakav je.Sta reci o boji koze najpopularnijeg predsenickog kandidata i o boji koze najbogatijeg coveka na svetu? Jednostavno osim o kurvama ,bentliju i parama reperi tamo vise nemaju o cemu da repuju.....

Jednostavno za mene je jedino Sunshine nesto sto je bilo dobro na nasoj rep sceni...a kada cujem od nekoga da je Marcelo reper zaista se svaki put do suza nasmejem Smile Smile O njemu kao coveku ne mislim zaista nista lose,ali lik je suvise suvise mekan za taj posao

Pa Carlos Slim nije obojen...  Smile
Ostalo u o postu je ok,sem ovoga da nema o cemu da se rapuje...postoje jos mnogo tema,pa ko je pametan izgradice karijeru na tome,a ko nije neka rapuje za pare i kola...  Smile
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1842
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
nije da ih branim, ali momci samo pokusavaju da se uklope u nekakav trend Smile

tu i tamo iskoci neka autentika, ali je sve isti qrac... a posto amerika oduvek diktira sta je in, a sta out, vecina se navuce... npr. primetio sam da su francuzi u poslednje vreme dosta smeksali, i vecina fura komercijalne matrice...

jbg. cinjenica je da tv ubija kreaciju... malo ko eksperimentise...
IP sačuvana
social share
So I say live and let live. That's my motto. Live and let live. Anyone who can't go along with that, take him outside and shoot the motherfucker. It's a simple philosophy, but it's always worked in our family...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Forza inter! Forza Zeljo

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 320
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k750i
ma normala da su svi kopije, pogotovo mi se ne svidjaja nesto poput sindikata, tekstovi nemaju nikakvu posebnu srz tj. moglo ih je napisat svako dijete koje se imalo razumije u sex,drogu oruzje.Mislim da je Edo Maajka unio dosta promjena i bas se ne vidi da uzima ista od jebenih amerikanaca
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
mob
Qtek 小米
interidiot
Eдо је погодио менталитет просечног балканског балвана, али далеко од тога да је он најбољи репер.
Рецимо Неред га је покидао у песми ''на шанку''.

Што се тиче Б.С. биће да ти сметају њихови про-српски ставови, јер они не причају о гангстерским темама.
Али не знам зашто се ви из федерације мрштите на њих, када они нису националисти.
Наравно ни мени се не свиђа Едино кењање о политици и покушај да глуми неког несврстаног марсовца.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 22:43:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.