Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 18:24:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Domaci reperi - lose kopije Amerikanaca  (Pročitano 49052 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia onaj veliki
p.s.Old school je i Mc Hammer i Vanilla Ice, pa kazi da je to bolje od 50-ja ?
Hammer jeste, ali Vanilla.... to je najveci booljash na svetu! Zamisli koliki ti mozak moras biti da bi uzeo stvar od Queena i napravio nazovi hiphop stvar! I povrh svega, izdas novi album za koji kazes da je "metal" i da su te terali da snimas ono sranje (misli se na "hip-hop" album)! Smile

Sto se Marcela tice... srpski Vanilla! Smile
Pravi hip-hop je Run DMC, PE, Grandmaster Flash.... Smile

ajte, poz. Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Cisto da te potsetim MC Hammerov prvi i najprodavaniji album "Please Hammer dont hurt...." je takodje samo gomila obrada (Prince,Queen itd).
Pljujes po V.Ice-u, a ne znas da je i sam Hammer obradio stvar "the game" od grupe queen, u pitanju je njegova pesma "let's get it started".

Naravno ta dva laznjaka su ipak znacajna za rep, jer su ga komercijalizovali, t.j. predstavili belcima cime je konacno izasao iz okvira geto publike i osvojio svet.

Pravi hip-hop je Run DMC, PE, Grandmaster Flash....  Smile

« Poslednja izmena: 01. Dec 2006, 23:24:47 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Forza Viola...Collettivo1978

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 291
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
SonyEricsson k608
zavisi??/Ima nekih dobrih pesama a ima i plagijata....Ja mislim da je nas najbolji reper AJS NIGRUTIN....Svi u pocetku mislimo da preterano mnogo kenja ali to je u stvari sustina repa!Po meni  Struka ima par gotivnih pesmi (pogotovi "TAJNE")...Juice ima isto par gotivih pesmi.....
P.S.Svi se loze na Marcela a mene taj lik smara...Jeste da ima na ovom novom albumu extra pesmu "OTKUCAJI" ali sve ostale su mu u sustini njesra i on preterano sere i nerazumljiv je cesto!
IP sačuvana
social share
I kada gubis ja ti pevam jer u srcu mome jedino si ti!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


*Kako koristim kosmo disk, moja zena vise ne hrce*

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 5204
Zastava Nova Pazova↔Beograd
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
mob
Nokia onaj veliki
Pljujes po V.Ice-u, a ne znas da je i sam Hammer obradio stvar "the game" od grupe queen, u pitanju je njegova pesma "let's get it started".
Ne postoji pesma Game od Queena, postoji album, a pesmu "let's get it started" stvarno nisam cuo tako da...! Smile
Znam da je MC obradjivao sve i svasta, ali na mnogo bolji i meni dopadljiviji nacin, od VIcea!

poz. Smile
IP sačuvana
social share
Top teme:
:: Da li pishate pod tushem ::
:: Ima li petao penis? ::
:: Koje vam jaje vise visi? ::


...histerija znaci kadse covek dere iz petnih zila smrt smrt smrt!!...
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


OGGI PIU' CHE MAI

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 211
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia E72
zavisi??/Ima nekih dobrih pesama a ima i plagijata....Ja mislim da je nas najbolji reper AJS NIGRUTIN....Svi u pocetku mislimo da preterano mnogo kenja ali to je u stvari sustina repa!Po meni Struka ima par gotivnih pesmi (pogotovi "TAJNE")...Juice ima isto par gotivih pesmi.....
P.S.Svi se loze na Marcela a mene taj lik smara...Jeste da ima na ovom novom albumu extra pesmu "OTKUCAJI" ali sve ostale su mu u sustini njesra i on preterano sere i nerazumljiv je cesto!
Pozdravljam!
Ajs nigrutin je ono što je najsvetlija tačka na domaćoj sceni trenutno ..... kad sam puštao par njegovih stvari liku iz Pariza koji prati njihovu hop scenu, rekao mi je da je to fazon koji fura veliki broj francuskih (čitaj Afričkih) repera i da bi on tamo extra prošao. Od ovih drugih Struka je OK, ovi mamini sinovi VIP i ostali koji idu uz njih mi se baš i ne dojme!

Što se tiče Marcela, nek odjebe malo. Treba napraviti nešto u životu, jer tek tada "stičeš pravo" da pljuješ svuda unaokolo. On je najgori licemer.    Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 552
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
po cemu je on licemer?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Nigrutin je zacetnik tog "duhovitog" repa(kao sto je preko "digital underground"), koji nije opterecen socijalnim i politickim temama, a ako i dodirnu te teme rade ih na svoj duhovit i otkacen nacin.
Dobio je veliko pojacanje kada je Vikler postao clan grupe, ali uticao je i na druge grupe kao sto su prti bg i bwana.
Pa onda reci (pogledaj podforum biografije) da je ptri bg najznacajnija grupa svih vremena je krajnje smesno.
I ako ne volim tu vrstu repa, moram da priznam da je u nekim pesmama zanimljiv.

Vip su uradili dve pesme koje vredi spomenuti to su kada riba drolja postane i ko ce to da plati sa Juice-om, koji jos ima par dobrih stvari kao navika, with all my love (demo) i mozda "na ulici".
Slazem se da Struka ima par dobrih stvari kao sto su tajne i ostale u kojima se bavi "musko-zenskim" temama, ali kada kenja o ulici ... nigga please ... nemoj da te uhapsi neki klinac ko sto su chMarchela.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 160
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 
@Gambino
Nezelim da ulazim u raspravu sa tobom, jer nemamo isto misljenje o nekim nasim ``hiphoperima``.
Pojasni mi  ono sto si u jednom postu napisao ``vi kvazi reperi`` i kako sam ja tebe ``etiketirao``.Sorry za ono pitanje
da li slusas RAP ili GRAND, ali ucinilo mi se da si taj tip. A ja mrzim GRAND kao i likove koji se nalaze na slikama ispod tvojih odgovora, ali to je vec druga tema...
IP sačuvana
social share
Bogu hvala sto sam Lala!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Ja nemam neko lepo misljenje o domacim reperima, sve je to jad i beda, ali Marcelo je dno dna.
Ali svako ko manje slusa strani rep ce imati bolje misljenje o domacem, to je neko nepisano pravilo.


« Poslednja izmena: 04. Dec 2006, 20:28:32 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile za gambina...predzlazem
juice - dozivotno mc(matora stvar,ali susta suprotnost brate minliju ,skolicima i slicnim sra#jima
gotivna je i matrica connect - nebo(neki rvati)...ipak sve je to na jako niskom nivou......gangstarr,dre,nas,50-sve je to extra produkcija pa i losije pesme udju u ushi... e da smesni su mi i oni likovi koji ne vole eminema jer je belac(ok ako im se ne svidja zbog same muzike),pa bolji je mc od 50-ja,...lloyd banks takodje...ipak moji favoriti su guru,method,u-god,odb
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 18:24:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.