Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Doktorka Doma zdravlja u Zubinom Potoku ubijena zbog ljubomore  (Pročitano 1076 puta)
10. Mar 2015, 11:16:21
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Doktorka Doma zdravlja u Zubinom Potoku ubijena zbog ljubomore

Tanjug   | 09. 03. 2015. - 22:06h  izmena vesti 10:07h | Foto: Foto: Facebook   


Doktorka Dušanka Andrejević (29) ubijena je sinoć hicima iz vatrenog oružja na radnom mestu u Domu zdravlja u Zubinom Potoku na severu Kosova.

Direktor Zdravstvenog centra u Kosovskoj Mitrovici dr Milan Ivanović izjavio je da je Andrejevićeva iskrvarila i da je bez znakova života dovezena u mitrovičku bolnicu gde je bezuspešno pokušana reanimacija.

- Doktorka je doneta bez znakova života, pogođeni su veliki krvni sudovi, brzo je iskrvarila i u bolnicu u Kosovskoj Mitrovici je dopremljena bez znakova života - kazao je Ivanović.

Doktorka je ubijena je sinoć hicima iz vatrenog oružja rekao je regionalni šef operative Željko Bojić.

On je naveo da je doktorka ubijena na radnom mestu u Domu zdravlja u Zubinom Potoku u 20:45, kada je na nju pucao 28-godišnji V.N. kojeg je policija u međuvremenu uhapsila.

- Kod osumnjičenog je pronađen pištolj kojim je, kako se pretpostavlja, izvršeno ubistvo - kazao je Bojić.

Motiv ubistva, po rečima Bojića, je najverovatnije ljubomora, s obzirom da su jedno vreme stradala doktorka i osumnjičeni bili u vezi.
 
Kosovska policija je obavila uviđaj.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Muski kreten
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Ивановић: Убијена докторка тражила полицијску заштиту

"Очигледно је да су институције те квази-државе неспособне и да неће да заштите Србе", рекао је Ивановић на конференцији за новинаре у Здравственом центру и додао да је и Еулекс "проалбанска мисија усмерна против српског народа", преноси Бета.

Лекарка је убијена синоћ око 21.00 док је дежурала у Дом здравља у Зубином Потоку. Осумњиченог В.Н. (28) ухапсила је полицијска патрола.

"Здравствени радници, породица и сви који су синоћ били у болници, били су изложени непријатностима због наредбе Еулекса и косовских институција из Приштине да тело преминуле докторке одмах отпреме у Приштину без налога јавног тужиоца и мимо процедуре која је потребна у оваквим случајевима", нагласио је Ивановић.

Ивановић је додао да су дежурни лекари затражили поштовање процедуре, али да је тада стигла наредба из Приштине да и они буду ухапшени.

"То је поступак који нас не чуди, у складу је са њиховом намером да овде створе неподношљиве услове за живот Срба па ми наредбу из Приштине сврставамо у исту раван са злочином који се десио", рекао је Ивановић и додао да су поједини полицајци ипак одбили да ухапсе лекаре.

Помоћник директора Златан Елек, који је са Гојком Игрутиновићем синоћ био дежуран на хируршком одељењу, рекао је да су проблеми почели када њих двојица нису дозволила да се тело мимо процедуре однесе на обдукцију у Приштину.

"Душанка Андрејевић је без знакова живота довезена у болницу око 21 час. Покушали смо безуспешно да је реанимирамо до 21.40 и одмах су хтели да је пребаце у Приштину. Када смо се томе успротивили, запрећено нам је хапшењем и око 23.30 минута дат нам је налог јавног тужиоца само на албанском језику који не разумемо, да би тек око 1.30 минута њено тело пребачено у Приштину", рекао је Елек.

Додао је да је хапшење дежурних лекара избегнуто само захваљујући ангажовању полицијских службеника са севера Косова.

"Да се то (хапшење) десило, без лекарске помоћи остало би око 40 пацијената на одељењима интензивне неге, хирургије и пријемног хируршком", навео је Елек.

У митровачкој болници сутра ће бити комеморативни скуп, а у 14.30 часова сахрана Душанке Андрејевић на Новом гробљу у Нишу.

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


James Bond 007 MI6

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 7630
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
Samsung Galaxy Note 4
Колко ми тонемо низбрдо чак смо и дно дна пробили  Smile
IP sačuvana
social share
"Човјека ћете најбоље упознати ако га проматрате како се понаша кад се нешто дијели бесплатно"- Иво Андрић
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Samsung 111111
Колко ми тонемо низбрдо чак смо и дно дна пробили  Smile

Koji to vi ?
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Срећа па нас има пуно на Косову па можемо да дозволимо себи да се убијамо с времена на вријеме.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Doktorku iz Zubinog Potoka ubio pred policajcima!


Nastradala Dušanka i njen ubica Nemanja su raskinuli pre dve godine, i od tada je on nju proganjao, iako je trebalo da se uda za drugog čoveka

Nemanja Vićentijević (28) ubio je preksinoć svoju bivšu devojku Dušanku Andrejević (29) na njenom radnom mestu u Domu zdravlja u Zubinom potoku naočigled dvojice policajaca, pripadnika Kosovske policije.

Nakon što je uhapšen, u Nemanjinom džepu je pronađeno oproštajno pismo koje ukazuje na to da je hteo da izvrši samoubistvo.

Nastradala Dušanka i njen ubica Nemanja su raskinuli pre dve godine, i od tada je on nju proganjao, iako je trebalo da se uda za drugog čoveka.

Te večeri je došao u Dom zdravlja da je vidi. Upravnica Doma zdravlja Lena Radosavljević kaže za Informer da su Dušanka i Nemanja razgovarali prvo u kafeteriji, a potom i u hodniku, gde su se posvađali. Medicinsko osoblje je zbog galame pozvalo policiju.

– Dušanka ga je molila da ne viče pred pacijentima. Ubrzo je došla patrola, a Nemanja kada je video policajce, viknuo je – Ne dirajte me i krenuo je prema čajnoj kuhinji. Kada je shvatio da tuda ne može pobeći, izvadio je pištolj i pucaio u Dušanku. Policajci su skočili na njega i jedva su uspeli da ga savladaju.Dušanka je bila sva krvava i samo je izustila – Pogođena sam i zatvorila oči – priča Radosavljevićeva i dodaje da je ona bila izuzetan lekar i čovek.

UHAPŠEN OSUMNJIČENI: Zbog ljubomore ubio doktorku u Domu zdravlja Zubin potok! (FOTO)

Dušanka je odmah kolima transportovana u Kosovsku Mitrovicu, ali je na putu do bolnice preminula.

Nastradala Dušanka i Nemanja su se zabavljali šest godina, a on ju je nakon raskida uhodio i slao joj preteće poruke. Nesrećna devojka je zbog toga od načelnice Doma zdravlja tražila da joj omogući korišćenje godišnjeg odmora.

– Rekla mi je da ima neke probleme koje mora da reši. Bila je plačljiva i uznemirena. Dogovorile smo se da u četvrtak ode na godišnji odmor – rekla je Lena Radosavljević.

Nemanja je po zanimanju auto-mehaničar, a po Zubinom Potoku se priča da ima problema sa drogom. On je nekoliko sati pre zločina na svoj Fejsbuk profilu stavio status “laž i nepravda ubijaju čoveka” kao da je najavio šta će učiniti.

U oproštajnom pismu koje je policija našla kod njega prilikom hapšenja pisalo je da mnogo voli Dušanku i da ne može da živi bez nje.

- Ili ćemo biti zajedno ili nas neće biti. Dušanka je moj život i ono jedino što volim. Mnogo je stvari koje nas razdvajaju, a mi se i pored toga volimo. Voli me, znam to – napisao je između ostalog Nemanja.

Radmila Andrejević, Dušankina majka, ispričala je da je naslutila da će se desiti tragedija.

– Pre pet dana, kada je Dušanka otišla u Zubin Potok, pomislila sam – Ovaj će je ubiti. Ta misao mi nije izlazila iz glave. A i ona kao da je nešto slutila. Pre polaska me je neprestano grlila, ljubila i govorila da me voli – priča uplakana Radmila.

Ona priča da je Dušanka odavno raskinula sa Nemanjom i da je planirala da se uda za drugog mladića.

– U četvrtak smo se čule, ponovila mi je da me najviše voli i kazala mi – Dejana volim i hoću da se udam za njega i da mu rodim dete. To joj je bio novi mladić, koji takođe radi u Domu zdravlja u Zubinom Potoku – priča očajna majka.

Prema njenim rečima, Dušanka se nije žalila na Nemanju, ali je pominjala da joj dosađuje telefonom.

– Jednom sam ga videla, odmah sam osetila odbojnost, kao da sam znala šta će joj uraditi – kaže njena majka.

(Telegraf.rs / Izvor: Informer)
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.