Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dok se u Srbiji cmizdri zbog ugroženih prava kerova, u Kini ih peku na roštilju  (Pročitano 19041 puta)
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Nokia 
Citat
U životu sam dosad imao - 6 tigrica, jednu nimfu, jednog gušterčića, 3 mačke i jednog psa. 

Zanima me sledece, ko je te zivotinje hranio, pre svega cistio njihova govna, vodio racuna generalno o njima?

Sto se tice amerikanaca oni su badale, to i dalje stoji... da oni brane da ti ker laje jer ces dobiti kaznu za to LOL LOL

Citat
Ja ću da kupim tvora i ostavim ga u tvojoj zgradi dok idem do prodavnice. Po tvojoj logici, neće ti smetati.

Los ti odg na moje pitanje.

Citat
Još jedan dokaz da se baš razumeš u životinje i njihovu psihologiju.

Gde po tebi zivotinje treba da spavaju? Predpostavljam u dvoristu, imaju svoju kucicu, pa ni to nije lose ako je ker, ako je neka druga zivotinja, recimo kornjaca? Zec? Papagaj? I njih bi stavio u kucicu?
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Zanima me sledece, ko je te zivotinje hranio, pre svega cistio njihova govna, vodio racuna generalno o njima?

Kad sam bio klinac, roditelji. Posle sam čistio ja. Za psom i mačkama sam ja čistio.  Smile

Los ti odg na moje pitanje.

Nope, odgovor je sasvim adekvatan. Ti kažeš da nema ništa loše u tome da sebični imbecil veže svog psa za banderu tako da ovaj zbog vrućine, hladnoće ili brige laje i arlauče 20 minuta i smara sve oko sebe. Ja isto tako kažem da nema ništa loše da ja izvedem svog tvora, odlučim da svratim do radnje jer me mrzi da pokrećem dupe dvaput, i ostavim ga u tvom ulazu da ti usmrdi zgradu jer mi je tako lakše.

Citat
Gde po tebi zivotinje treba da spavaju?

Bilo gde sem u krevetu u kome spavaju ljudi.  Smile It's that fucking simple.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Nope.

Provozaj se gradskim prevodom srpske prestonice i sve ce ti biti jasno.
Ni onaj najsugaviji pas ne smrdi toliko.
« Poslednja izmena: 22. Jun 2016, 14:49:05 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
A da, ta tvoja čuvena mantra o smradu u prevozu. Da se ne vozim tim prevozom svaki dan pa i da ti poverujem. Al ovako teško.  Smile

Iz tvojih priča ispada da svi koji se voze prevozom ne peru zube, prejedaju se crnim lukom, menjaju odeću jednom mesečno i žive u đubretu. I da smrde van autobusa isto koliko i u njemu. Istina, naravno  ne može biti dalje.  Smile

U prevozu se oseća smrad jer : 1) prevoz često nema klimu a greje ko blesav 2) je skučen prostor, sa malo kiseonika i malo strujanja vazduha a mnogo vlage i pomešanih mirisa, koji ne dolaze samo od znoja nego i od izdisaja 3) je pretrpan ljudima 4) sama vozila često smrde, neka zbog motora, izduvnih gasova ili grejača, neka zbog toga što se ne čiste, a neka zbog toga što se njima redovno voze klošari i cigani koji bukvalno žive u njima i usmrde ih trajno, kao što je to slučaj sa tramvajima na liniji 2, koji smrde čak i kad su potpuno prazni.

Da je tako kako ti pričaš, da ljudi smrde gore od životinja i to svuda i uvek, ja bih se dosad od tog smrada ispovraćao 1000 puta na stanicama u Bulevaru JNA, na fakultetu, u čekaonicama, u Pošti, u bolnici... Uopšte, svugde gde sam bio sa više od 10 ljudi. Pa ipak eto, sem u izuzetnim prilikama kad je napolju 40 stepeni a nema klime u objektu, ili kad je 30 ljudi zgurano u 20 kvadrata, ja nikad nisam osećao smrad (običnih) ljudi.


Naravno, ja sam i dalje otvoren za argumente pa ako želite, vi slobodno napravite test u jednom Singapuru ,koji važi za najčistiji grad i naciju - potrpajte 120 ljudi u autobus koji ima deklarisani kapacitet 110, ugasite klime a izbacite izolaciju motora, i ostavite ih tako da se tumbaju i  guraju pola sata, pa mi javite da li i dalje mirišu kao kad su izašli iz kuće.  Smile
« Poslednja izmena: 22. Jun 2016, 15:03:48 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
Garantujem da licna higijena sa obicnim sapunom od 30 dinara i obicnom vodom... nista fensi... jeste dovoljna.
Znaci, ljudi generalno nemaju kutluru zivljenja, jer iako imamo tu mogucnost da sami blokiramo svoj smrad... psihicka stavka... postoji... ne znaci da drugi nece osetiti.
Ako toga nisi svestan, onda nisi ni za vise.

Sto se tice Singapura, Azijati... upravo zbog toga imaju najrazvijeniju kozmeticku industriju na svetu...

I naravno da i tamo zive, jer... kultura zivljenja...

A kada bi usli u restorane... ijao... pa to bi bio haos...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
Ajde još jednom :

U prevozu se oseća smrad jer : 1) prevoz često nema klimu a greje ko blesav 2) je skučen prostor, sa malo kiseonika i malo strujanja vazduha a mnogo vlage i pomešanih mirisa, koji ne dolaze samo od znoja nego i od izdisaja 3) je pretrpan ljudima 4) sama vozila često smrde, neka zbog motora, izduvnih gasova ili grejača, neka zbog toga što se ne čiste, a neka zbog toga što se njima redovno voze klošari i cigani koji bukvalno žive u njima i usmrde ih trajno, kao što je to slučaj sa tramvajima na liniji 2, koji smrde čak i kad su potpuno prazni.

Garantujem da licna higijena sa obicnim sapunom od 30 dinara i obicnom vodom... nista fensi... jeste dovoljna.

Ne baš, ovde ima jako puno muškaraca koji imaju Halitozu, odnosno loš zadah. Kod nekih to nastaje zbog loše higijene, ali kod dosta njih nastaje i zbog lošeg vazduha ili problema sa sinusima, sluzokožom i grlom. I ona zahvata čak i muškarce koji se dobro hrane i žive, i čak i tinejdžere. E vidiš, u autobusu ta memla i vlaga koju ti osećaš, dolazi delom i od toga. Štaviše, dolazi od svakoga, jer svi mi imamo neki minimalan zadah i svi pri izdisaju ispuštamo ugljen diokid, toplotu i vlagu. Kao što rekoh, skučen prostor, toplo u bestraga, vazduha nema, a mirisi se mešaju. Naravno da će da se oseti posle 5 minuta. Još kad vozač krene da cima pa 100 ljudi 20 minuta stoje u limenoj konzervi i rade aerobik pokušavajući da ostanu na nogama... Naravno da će to pre ili kasnije da se oseti.


A to za Singapur i dalje stoji kao predlog - stavi ih sve u iste uslove kao što imamo mi ovde pa da vidimo da li će i oni mirisati isto kao kad su jutro izašli iz kuće. Ozbiljno kažem, nisam sarkastičan. Ja mislim da nema tog čoveka koji može čist i okupan da uđe i vozi se našim prevozom kad je gužva, i da izađe isti kao što je ušao.
« Poslednja izmena: 22. Jun 2016, 15:24:46 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Nokia 
Zanima me sledece, ko je te zivotinje hranio, pre svega cistio njihova govna, vodio racuna generalno o njima?

Kad sam bio klinac, roditelji. Posle sam čistio ja. Za psom i mačkama sam ja čistio.  Smile

Los ti odg na moje pitanje.

Nope, odgovor je sasvim adekvatan. Ti kažeš da nema ništa loše u tome da sebični imbecil veže svog psa za banderu tako da ovaj zbog vrućine, hladnoće ili brige laje i arlauče 20 minuta i smara sve oko sebe. Ja isto tako kažem da nema ništa loše da ja izvedem svog tvora, odlučim da svratim do radnje jer me mrzi da pokrećem dupe dvaput, i ostavim ga u tvom ulazu da ti usmrdi zgradu jer mi je tako lakše.

Citat
Gde po tebi zivotinje treba da spavaju?

Bilo gde sem u krevetu u kome spavaju ljudi.  Smile It's that fucking simple.  Smile

Ja i dalje ne verujem da si ti o bilo kojoj zivotinji nesto preterano vodio racuna, cisto sumnjam da si trcao da dodjes kuci iz grada da bi svoje ljubimce prebrinuo, da ih ti recimo cesljas, prasis od buba i redovno cistis njihova govna, ja tolikoooo sumnjam da ne mogu da ti opisem al ako ti kazes da vodis racuna o njima, onda tebi svaka cast.

Ti kažeš da nema ništa loše u tome da sebični imbecil veže svog psa za banderu tako da ovaj zbog vrućine, hladnoće ili brige laje i arlauče 20 minuta i smara sve oko sebe.


 Zelela bi da mi iscitiras moj citat i pokazes gde PISE da sam JA napisala da je meni to OK, kad mi pokazes ja cu ti se javno izviniti.

Bilo gde sem u krevetu u kome spavaju ljudi.  Smile It's that fucking simple.  Smile


Molim te mi argumentovano objasni zasto zivotinje ne trebju da spavaju sa ljudima?



I moram da kazem da se divim vama kako uspete lako da odete sa teme, a pricali smo o kucicima LOL LOL LOL
« Poslednja izmena: 22. Jun 2016, 15:36:23 od leonora87 »
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
ljudi smrde po prevozu tu nema greske.

i to najgore u prolece ili jesen kad ustanu, pogledaju kroz prozor i kazu ''jebote, oblacno - znaci hladno..'' navuku perjane jakne, udju u autobus i odmah zatvore sve prozore u autobusu.

ja onda otvorim ponovo prozor sa stavom ''aj zatvori prozor i jedan od nas dvojice ce sigurno da zavrsi u bolnici'' i tako ostane otvoren dok se ja vozim. zatim kad ja izadjem, neki u perjanoj ga opet zatvori.

''Zato Smrdi u Autobusu'' - kratka basna by Hunab Ku
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.11
Browser
Safari 601.1.56
mob
Apple iPhone SE 2020
hkj... sto opet znaci da ne vode racuna o sebi i drugima... odes kod zubara i povadis trule zube... npr. ne sljkas kao smuk i nemas cirozu... ne pusis kubik cigareta... i nemas problema sa sinusima i plucima... zvaces zalfiju i nanu koji su prirodni osvezivaci daha...

Samo izgovori i izgovori...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows
Browser
Chrome 51.0.2704.103
3% hidrogen cuda cini...
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.