Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dojadilo mi je da neko ruši moj rodni grad  (Pročitano 18954 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


In the Beginning was the Command Line

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6758
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung Galaxy IIs
Citat
Nego jasta, svakom huliganu globu od samo 10 evra i skupi se para za nagradu
за оваквог,само златна огрлица  Smile
Citat
- ili glavni grad svih srba

- ili smrdljiva rupa u kojoj ce svaka belosvetska shusha dolaziti da se izivljava za male pare , dok ce vecina stanovnika ziveti zivotom brazilskih favela

Непостоји никаква подела.
Да у Београду нема Срба,показали су и Антисрбски ратови,много пре параде поносних БЕОГРАЂАНА
београд има везе са Србијом,толико да га та Срба окружује (и ти само са југа). Smile Мада би беоограђани рекли да их Србија гуши! И то је тако од '44.
Поред фавела (које већ постоје од Котежа до Калуђерице), ужи центар града чека судбина Банкока и Лас Вегаса (ту мислим на НБГ), : ради и не мисли!
Земун и Борча заједно имају становника колико и Ниш, али тамо ДС нема никакво упориште што значи да патриотске странке имају најбројније бирачко тело за разлику од Ниша.
 Smile

Наравно да у Београду као највећем граду мора бити и највише издајника, али то не значи да их нема и остатку Србије.


Auuuu pa u Srbiji su pola stanovnika izdajnici.
IP sačuvana
social share
Vi mora da ste od baba culi o kuratosti Rusa, cim ih ne vadite iz usta...

Sumnjivo je to...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Да се не заваравамо, узрок демонстрација је лош живот, безнађе и незадовољство актуелним режимом, парада је само повод... И пре пар година су покушали параду па није било толико насиља, али тада се живело кудикамо боље...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
Да се не заваравамо, узрок демонстрација је лош живот, безнађе и незадовољство актуелним режимом, парада је само повод...

Moguce los zivot. Samo sto su izasli oni koji bas ne zive lose, imaju pare da dodju u Beograd, ne brinu kako ce da plate racune, zive matorcima na grbaci i idu u skolu. Da je bas tako, onda bi izisli penzioneri, ratni invalidi, ucesnici rata, nezaposleni i ostali...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.63
Да се не заваравамо, узрок демонстрација је лош живот, безнађе и незадовољство актуелним режимом, парада је само повод...

Moguce los zivot. Samo sto su izasli oni koji bas ne zive lose, imaju pare da dodju u Beograd, ne brinu kako ce da plate racune, zive matorcima na grbaci i idu u skolu. Da je bas tako, onda bi izisli penzioneri, ratni invalidi, ucesnici rata, nezaposleni i ostali...

да ,али пензионери и инвалиди не могу да играју камена са рамена са полицијом Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 11340
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
Да се не заваравамо, узрок демонстрација је лош живот, безнађе и незадовољство актуелним режимом, парада је само повод... И пре пар година су покушали параду па није било толико насиља, али тада се живело кудикамо боље...
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
mob
Samsung Galaxy S9+
Gej parada - Najveca glupost koju je svet izmislio.......  Smile Da bi 1000 prosetali centrom izveli su 5000 policajaca i porazbijano pola grada....Odgovornost - vlast jer nije premestila paradu van grada i ne obracunava se sa huliganima.Nisam ljubitelj DS-a medjutim najrealniji je bio Djilas kome za izjavu posle gej parade mogu samo da kazem  Smile Dok onaj Sutanovac treba da puca sebi u glavu.Ne znam kako da se resi problem huligana medjutim evidentno je da su problem.Na primer kad je pre par godina bio miting Kosovo je Srbija bio sam na mitingu u BG-u i veoma mi je zasmetalo sto smo svi prozvani lopovima, bitangama i huliganima.Isao sam sa 40-tak ljudi i za vreme protesta nisam razbio ni jedan izlog niti sam se sukobljavao sa policijom.Tako se ponasalo 99% ljudi tada a draga b92 nas prozvala kao da smo teroristi.Ono sto sam tad video u BG-u je da su sranja pravili navijaci i klinci.Takodje sam i primetio neke ljude iz Obraz organizacije da su pravili sranja.Medjutim miting je oskrnavljen od strane vlasti tj DS-a i njihovih satelita LDP-a i b92 TV.Mene licno zanima ko su tih 1% ljudi koji su krali patike , palili ambasade i... posto sam ja bio tamo i nisam Beogradjanin ali nisam nista unistavao.0cigledno je da postoji jedan broj imbecila koji sebe nazivaju nacionalistima i koji idu na ruku LDP,b92 i.... jer oni su bili i ostali lazni nacionalisti.Takodje sam za zabranu Obraz organizacije koje treba da se stidi svaki Srbin kao i ekstremistickih navijackih grupa.Ovo ne govorim kao gledalac b92 TV koju ne podnosim nego govorim kao patriota kojem je pun k... laznih patriota koji skrnave sta znaci voleti Srbiju.Na zalost danas ne vidim ni 1 normalnu organizaciju koja okuplja patriote i predstavlja ih u pravom svetlu.Za mene je protest nositi Srpsku zastavu , pevati Srpske pesme i tako pokazati protest a ne lomiti paliti i skrnaviti.Posto ti debili koji sebe nazivaju patriotama nikad to nece shvatiti najbolje je da ih zabrane.Za Obraz sam u pocetku smatrao da su normalni medjutim vremenom sam uvideo da je rec o bolesnicima.Kad sam cuo izjavu Obradovica koji brani ubice Brisa Tatona i nalazi razloge iskreno zgadili su mi se za vjek i vjekove.  Smile Posto je lik glup ko k... i treba da bude u pritvoru posto njegovo znacenje patriotizma znaci mrznja prema drugima.Sto se tice pedera smatram da ih ne treba tuci ili ubijati ali sa druge strane ne vidim ni zasto bi paradirali centrom BG-a.Ne shvatam sta je tu toliko zanimljivo da oni setaju pod opsadom policije dok se sve oko njih rusi.  Smile Najvise zasto sam napisao ovaj tekst je to sto mi se smucilo da svaki Srpski patriota mora biti pripadnik Obraza i smucilo mi se da nas normalne ljude koji smo bili na mitingu Kosovo je Srbija nazivate zlocincima.Takodje nemojte tako olako da nas svrstavate u Slobin tabor posto sam 2000 godine ucestvovao u blokadama ulica i protestu protiv Slobe.Ima li ovde neko u ovoj napacenoj zemlji ko moze da shvati da svet nije crno-belo.I da mozes u toku 10 godina da budes protiv Slobe, da nisi za DS, da volis Srbiju i Kosovo i da nisi pripadnik Obraza ili navijac......Najgore od svega sto mozes da budes samo partizan ili cetnik ili za partizan ili zvezdu.......Nema izmedju nego samo crno-beli svet........  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
да ,али пензионери и инвалиди не могу да играју камена са рамена са полицијом Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Sony 
o moj bože , kao da je rekao nešto posebno , sad dobija kafu sa ministrom i neke tamo benificije.... Evo i ja ću to da kažem pa neka me novčano nagrade , jel' može ?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.10
o moj bože , kao da je rekao nešto posebno , sad dobija kafu sa ministrom i neke tamo benificije.... Evo i ja ću to da kažem pa neka me novčano nagrade , jel' može ?  Smile Smile

Moze, snimi te neko i uploaduje na youtube, skupis par stotina hiljada klikova i obezbedjena ti je kafica
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 6.0.472.63
mob
Sony 
odmah se bacam na poso... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.