Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:16:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dobri stari Kung Fu filmovi  (Pročitano 42770 puta)
Krajnje beznadezan


Samo polako...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12015
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Samsung galaxy s4
Uvek se oraspolozim kad pogledam neki stari dobri kung fu film...prodje me neka jeza dok gledam te filmove...ne bih mogao da izdvojim neki posebno manje vise su to filmovi koji su pomenuti u predhodnim postovima i legendarni glumci koji su glumili ili jos uvek glume u njima....
IP sačuvana
social share
U cik zore zviždi voz, njime odlazim u OZ
Neću da se vratim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Upravo tako, zato sam i napisao  dobri stari ..... apsolutno si upravu vecina njih je jednostavno i sama vec postala legendarna ali nazalost do njih je jos uvek jako tesko doci posebno onih stariji klasika ako mozemo tako da ih nazovemo . Npr ja jos uvek nisam uspeo da dodjem do filma King of kickboxer sa sve crazy Bily Blanksom u ulozi glavnog negativca - to je po mom misljenju jedan od zanimljivijih filmova 90-ih godina... Ali ja ipak preferiram malo starije filmove snimljene negde krajem 70-ih i 80-ih godina... e to su bili fimovi , tako jednostavni a tako dobri.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
a jel zna ko kao se zove neki film, bio je proslog ljeta na rts, pustali su ga u seriji nekih korejskih filmova, ili tako nesto.. radilo se o nekoj vjestini macevanja, neke tajne maca, cak mi se cini i da je 'neka'  Smile princeza spasavana.. ostalo mi u sjecanju samo to tajna maca, a bas mi se film svidjeo..
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Trebalo bi da je jedan od ova dva filma jedino me ova dva filma potsecaju na tvoju pricu :

1.Musa
2.Muyeong geom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
veze nemam jel to taj sto sam ja gledo, jer mi nista ne znace ta imena a ni slike sa imdb, nego sam se sjetio radnje kad ovaj kralj zabija mac u zemlju vuce ga po zemlji tj. kao neki zalet pravi i tras  Smile ovog drugog neke sile i vazdusni udari pogadjaju..
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
Iskreno da ti  kazem ta scena me potseca na bar 10filmova koje sam do sad pogledao.... ajde ako se setis barem neceg preciznijeg ....o filmu , npr da li je glavna muska uloga ili zenska , zatim gde se odvija radnja i osim tog maca koja je poenta filma...mozda mogu da ti pomognem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
E ljudi ako neko zna da mi pomogne, o kojim filmovima se radi!! Gledao sam davno i samo se sjecam po nekih pojedinosti...



prvi film> / Valjda imaju nekakvi duhovi koji uce lekciju. Svaki duh ima neku svoju tehniku koju moze da te nauci. Glavni protagonista filma nalazi knjigu u kojoj se nalaze ti duhovi, i pocinje da uci... medjutim postoji jedna tehnika koja je davno izgubljena, a koja je nepobjediva... pred kraj filma prodagonista nauci i tu lekciju. Na kraju filma se bori proti glavnog negatica, no ikao zna sve lekcije, glavni negativac, nekakav pop ga tuce.... A prije toga je on ubio popovog sina.   


drugi film Postoje valjda nekakvi klanovi koji se izmedju sebe tuku. Protagonista filma je sin vodje jednog klana. Njegovog oca ubija vodja drugog, medjutim nakon nekog vremena ovaj se kaje i kao yna pokajanja salje im svoju amputiranu nogu u sanduku. No protagonista ne moze da orposti ubistvo oca i prikljucuje se nekim mocnicima koji terorisu stanovnistvo klana koji mu je ubio oca. Tuce proste seljake za pare... No na kraju kada treba da se unisti taj klan do zadnjeg covjeka ipak ga savjest stize i on prelayi na stranu koju je mrzio...


Inace, kung fu filmovi su kao vino. Sto su stariji to su bolji!





 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 400
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Prvi film me podseca na:
http://www.imdb.com/title/tt0078128/
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46768
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Prvi film me podseca na:
http://www.imdb.com/title/tt0078128/


To je to! Nasao sam ga pod nazivom "Spiritual Kung Fu" na Youtube-u.  Smile

E jos kad bi neko znao drugi,  Smile
« Poslednja izmena: 19. Apr 2010, 20:02:57 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1519
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Nisam odgledao nijedan film a da je neko imao amputiranu nogu ali sa amputiranom rukom jesam.
One armed swordsman http://www.imdb.com/title/tt0061597/ .
IP sačuvana
social share
Lađa života, bez opterećenja stvorenog radom, postaće igračka svakoga vetra.
My way of joking is to tell the truth. That's the funniest joke in the world.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:16:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.