Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:10:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dnevnik jednog Debeljuce  (Pročitano 47151 puta)
05. Jan 2011, 00:30:57
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Apple iPhone 6s
Nemam običaj da ovo radim, ali ponekad čovek treba da odstupi od običaja kada su vanserijske stvari u pitanju...



Iskoristiću priliku da ga predstavim, jer spada u retke ljude koji su svojim ličnim primerom potakli mnoge druge da urade nešto dobro u svom životu... On je Debeljuca.

Zašto je poseban?

Zato što nesebično deli svoje iskustvo, jedan je od nas, a pritom ne prodaje priču ili proizvod, ne zna magični lek, ne šepuri se okolo.
Za šest meseci smršao je 40 kilograma na zdrav i ispravan način, preoblikovao svoje telo, ali mnogo učinio kada je samopouzdanje i inicijativa, životna energija uopšte, u pitanju...

Uvod u prvi tekst najbolje opisuje stanje u kome se nalazio na početku ove avanture:

Balašević kaže da debeli ljudi veruju u čuda. Po principu “jedeš sve, popiješ tabletu i oslabiš!” Odavno imam viška, ali nisam odavno među onima koji veruju.

Da objasnim malo – imam 30 godina, u trenutku početka rada na ovom blogu imam 135 kilograma na visinu od 175cm, za računarom sedim 8-12 sati dnevno, poreklom iz Vojvodine, sa veoma dobrim osnovama za veliku težinu. Ljubav prema jelu, genetske predispozicije za probleme sa krvnom slikom. Nekada sam se bavio sportom ali to je odavno van domašaja.


A danas, ni punu godinu kasnije imamo zdravog čoveka nabijenog pozitivnom energijom koji osvetli svaku prostoriju u kojoj se pojavi Smiley



Zato ako imate problem, i imate želju da ga rešite, doneli ste odluku, našli vreme, samo vam treba malo da prelomite - savet, ideju i motivaciju najbrže ćete naći baš ovde.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b8
mob
Apple iPhone SE 2020
Cisto... informacije radi... kilogrami idu brze kod muskaraca...
Ja sam na istom programu za isto vreme izgubila 25kg... Smiley))

Navike u ishrani se totalno promene, tako da je moj NG eksperiment sa povratkom na junk food slavno propao...

Inace... ono sto smatram malim minusom i zbog cega sam pauzirla citavu pricu na neko vreme je to sto def. vise nisam mogla da pratim savet da mi vezbe nisu potrebne...
Mozda za muskarca to nije bitno, ali zenama je visak koze bitan...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Imaju i oni visak koze, samo idu u teretanu posle skinutih kilograma. Kod zena nema toliko dobar efekat, ne znam kako je kod njih ali koza je koza.

Gde je taj program nigde ne vidim? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0b8
mob
Apple iPhone SE 2020
program nutricioniste Branke Mirkovic...  Smile

http://branka-mirkovic-nutricionista.blogspot.com/
« Poslednja izmena: 05. Jan 2011, 10:08:31 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
nije los ovaj program u okviru je proseka,ipak ima mnogo boljih nacina ishrane i dijeta
« Poslednja izmena: 05. Jan 2011, 10:13:15 od sez »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
program nutricioniste Branke Mirkovic...  Smile

http://branka-mirkovic-nutricionista.blogspot.com/

Da, ovo se i ne razlikuje od onoga sto ja radim. Hvala  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
i ti li si nutricionista
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ma ne, i ja drzim tu, slicnu, dijetu  Smile

Mada, ovo sa casom vode...valja li to? Ima li neko iskustva sa time?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.224
imas mnogo boljih rezima ishrane po receptima gintera ali i ovo nije lose mislio sam da si ko tvoja koleginica lolana u svijetu nutricionizma i ishrane
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
tvoja koleginica lolana u svijetu nutricionizma i ishrane

Mislim da je razlika izmedju njih u tome sto neki cak i imaju zavrsene strucne skole... Smiley

Nego... ono sto je Branka postavila na sajtu je samo okosnica citavog programa...

Caka je da se naucis (da, upravo tako - da sebe naucis) kako da se pravilno hranis...
Vise manjih obroka.
Hrana koja je bez vestackih dodataka. Jako brzo udjes u fazon da pogledas sastav, plus mozes da je pitas o svakoj namirnici.
Sveza hrana koja se priprema pre obroka.
Zabranjeni su praskovi i razna magicna sredstva.
I utvrdjivanje koja je to hrana koja izaziva zavisnost kod tebe, te ucenje kako da se taj impuls suzbije i obuzda...
I na kraju... individualizovani plan ishrane... svake nedelje sednes i popricas sa nutricionistom... kazes sta ti se jede, sta ti se ne jede... sta ti je izaslo na nos.... i tako... Za tih 6 meseci... ja nisam 2 puta dobila isti jelovnik... Smiley))


I meni je to bilo sasvim cool... posebno sto mi nije stavljeno - E, ti nikada vise neces moci da jedes to i to... Vise je u fazonu - Ti vise neces osecati potrebu da jedes to i to...

I stvarno je tako... rekoh da sam za NG pokusala da jedem grickalice... od kojih sam bila zavisna... ali... posto sam jako dugo bila bez njih... sve je to slavno propalo... Cak sam i stavila kesicu cipsa ispred sebe i pokusala da je pojedem na silu... nije islo...
I pored pojacivaca ukusa koji se trpaju, meni je sve to bilo bljutavo i nejestivno...
Isti slucaj je i sa gaziranim... nema te... hm... gresne slasti kada popijem casu coca-cole... ako i naspem jos jednu... to je cisto iz navike i dosade...


Sto se tice vode... meni to nije receno, ali mi je receno da jedem u dve etape... cisto da naucim telo kada je dosta.... da jedem dok ne osetim da sam skoro pa potpuno sita... i na taj nacin izbegnem prejedanje...
Kao sto rekoh... to je upalilo kod mene...


IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:10:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.