Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Дискриминација: Признају само државне факултете  (Pročitano 14872 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
професор Беквалац мр. Наташа

 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
MSIE7.0
Misilis da je Sapic Teslina reinkarnacija? Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
ne. Tesla nije bio jge.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Pa, to je.. vidis.. stara fora
па стоји мистер грин, сетих се старе теме...
ова ватерполо би могла да буде тјелесна, ал му се јбг смеју због лингвистичке

иначе најјачи коментар на фејсу за ову ватерполо интелигенцију ... ''шта уради хлор од човека ц ц ц ц'' Smile
мени најјачи овај са линка, да направи базен, оља да буде статива  Smile

иначе стоматолошки панчево је смешан, али ја већ препоручујем мога друга који тамо завршава за оне студентске поправке за џабака (не душманима, него пријатељима) и нико се до сада није жалио. Значи њему је тај факс завршио посо

готаго, шапке је класа  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 12.10
Чуо сам ту причу да Шапић воли дечкиће ... додушето сам чуо од истог лика који је тврдио да Тадићу стално подводе једва пунолетне клинке ... симз леџит Smile

Па Шатана је озбиљно била нешто на Мегатренду... ваљда је за све то добила и неко звање до сад ... бар магистарско...

Оља би била одлична статива ... Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Kakve to uopste veze ima ? Anea, ti prvo rece da u 4. godini najverovatnije neces znati mnogo od onog sto si ucio u prvoj, mi rekosmo da na tehnickim fakultetima to tako ne moze, a sad ti dodajes - ni na pravnom.   Smile

Obligacije su na trecoj... Inace, to su 2 predmeta od... prf... 8...  Smile
I ja ne kazem da se to zna do tancina... okvirno.. da znas gde sta da nadjes, ali posle 4 godine studija ne bi mogao da polazes ispit sa prve... ostaju samo truncice.... osnove...
Da mogao bih, odnosno morao bih Smile
Naravno morao bih tipa 2 dana da prodjem kroz gradivo cisto da se prisetim nekih caka, al ubedjen sam da bih mogao opet da dam svaki ispit koji sam vec dao u prvoj ili u bilo kojoj drugoj godini. Ne zato sto sam ja neki streber ili zato sto sam mnogo pametan, nego zato sto sve to sto sam ucio moram da koristim svakodnevno kad radim bilo sta...



IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Što kaže Anea, svi mi imamo različite afinitete... nekome ko je stvoren za neko programiranje i inžinjerisanje učenje prava ili ekonomije bilo bi mučenje i ne bi se sigurno dobro proveo, ma kakve klikere imao. I obrnuto, nebitno da li je to stvar lične preferencije ili intelektualnih kapaciteta. Kad se podvuče crta, nije ni važno.

Za studiranje ne treba toliko pamet (ali svakako pomaže), koliko motivaciju. Ali, u ovoj državni vs privatni debati ne radi se o tome... Koliko se radi o činjenici da danas imamo hiperprodukciju kojekakvih menadžera, preduzetnika, inžinjera sviranja kurcu i slično (ali mi je najskrnavije da možeš tri godine da laduckaš skrotum i da ti neko da titulu "inžinjera", tipa inžinjer organizacionih nauka i takve budalaštine koje "i" sa inžinjerstvom nemaju)... Za sebe dovoljno govori činjenica da masa onih koji se ne snađu na državnim fakultetima prelaze na studiranje istog, samo na privatnom. I završe u roku, sve kul, a onda plaču što ih se (u teoriji, za praksu ne smem da tvrdim, moje iskustvo je suprotno od ovog) ne tretira isto kao kadrove sa državnog.... fuck logic.
« Poslednja izmena: 18. Mar 2013, 23:05:32 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Izvinjavam se unapred na off-u.Pogotovu što vidim da se ovde baš razvila tema.  Smile

http://www.youtube.com/watch?v=glsiK8TSq-0

Ovo Šapić?  Smile Čoveče,trebalo mi je 5 minuta da ga prepoznam.  Smile  Smile

Ovde nešto ne valja,bre. Pa,kod nas svako kad uđe u politiku se natovi ko golub. A ovaj,pak,splasnuo.  Smile




Citat
Koliko se radi o činjenici da danas imamo hiperprodukciju kojekakvih menadžera, preduzetnika, inžinjera sviranja kurcu i slično (ali mi je najskrnavije da možeš tri godine da laduckaš skrotum i da ti neko da titulu "inžinjera", tipa inžinjer organizacionih nauka i takve budalaštine koje "i" sa inžinjerstvom nemaju)...

Aye!
« Poslednja izmena: 18. Mar 2013, 23:13:24 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
HTC One
I molim lepo, svaki fakultet se svodi na zestoku bubacinu...

Molila - ne molila, ovo nema veze sa realnoscu. Ima takvih, eno ih, ponose se prosekom zapisanim na diplomi i kukaju kako nema posla.  Smile

Da sam profesor ne bih nikom za koga vidim da je nabubao dao vise od 6... i to ako zna da nastavi tamo gde ga zaustavim i prebacim na neki drugi deo gradiva... pa ako zna da nastavi da bifla nabubano, zasluzio/la je 6.

Sustina je razumevanje gradiva i mogucnost da na ispitu pokazes da umes to i da upotrebis a ne verglanje i imitiranje gramofonske ploce.

Inace, provejava kroz temu pa ne mogu a da ne prokomentarisem - SingiduDuK  Smile Smile Smile

« Poslednja izmena: 18. Mar 2013, 23:15:38 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Da,razumevanje gradiva.Samo,pitanje je kog,odnosno kakvog gradiva?
Gradiva koje će ti nešto značiti jednog dana ili gradiva koje stoji u toj knjižurini već 50 godina i ne služi ničemu?

Ima toliko kretenskih predmeta i gradiva u njima da je nekad zaista bolje sve lepo nabubati i skinuti ta sranja s grbače,nego traćiti vreme na njih. Pogotovu ako ti nikad posle u životu neće biti potrebni. Ili ih predaju idioti koji ne mogu ni sami sebi da pomognu,a kamoli nekoga nauče nešto.


Da ne pričam tek kakve se sve formule izmišljaju(pričam i o državnim fakultetima,odnosno predmetima na njima) i kakve nauke prave ni iz čega.A sve to samo da bi se sklepalo što više katedri i što veća platica.
« Poslednja izmena: 18. Mar 2013, 23:23:23 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.