Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dimitrije Vojnov? Dead or Alive?, Da li ga gotivite?  (Pročitano 29002 puta)
Svakodnevni prolaznik


It`s time to get HEAVY!!!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 416
Dimitrije , sine Mitre ,
samo da rechem da mi se svidja pristup filmu kakav imate ti , Radivojevic i Bekvalac ... Dosta se od vas moze chuti i fino se informisati o filmskoj umetnosti!Vas trojica ste za mene antiteza svemu shto je trulo u srpskoj kinematografiji , takvi ljudi trebaju da dobiju priliku!
Ali , ipak , imam i ja neke zamerke ... Mani se kritike kao primarnog posla (to je vrlo subjektivan i pristrasan posao i svako od nas moze biti kritichar samo da mu se pruzi prilika) , voleo bih kada bi se vishe angazovao sa tim svojim znanjem u nekim "opipljivijim" delatnostima vezanim za domaci film :  pisanju vishe scenarija ili na bilo koji drugi nachin kreiranju novih predstava , serija , filmova i emisija o istom ...samo tako mozesh biti (na neki nachin) predstavnik srpske mladezi i zastupati donekle njihove stavove ...
Ako vec volish da budesh kritichar , pa gde brate nadje Kurir ... nije fazon da te shto vishe ljudi chita , ja ako hocu da se informishem `ladne glave o nechemu naci cu to u nekim zeshcim underground novinama i u nekoj emisiji koja se daje u 3h ujutru... bolje imati iskrenih 20tak poshtovalaca nego sve chitaoce Kurira (fuj) i gledaoce Pinka (fuj) ... Toliko od mene!
Aj` nek si ziv i zdrav ...
IP sačuvana
social share
S m r t    s h a b a n i m a !!!   
   M e t a l    f o r e v e r !!!                                               
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
@Dimitrije Vojnov

Pokazao si velicinu kad si dostojanstveno podneo sve ove prozivke,nisi se poneo onako kako bi mozda mi ocekivali.Svaka cast.
Ali ipak mislim da je za jedan takav posao potrebno pored skole i dugogodisnje iskustvo.
Ipak posao vam je izuzetno glup,hvaljenje ili pljuvanje necijeg rada nije bas neko zanimanje.
Publika je ta ciji je sud konacan,nju ne moze niko prevariti i ona je najbolji kriticar nekog dela.
P.S. Npr. mogu razni kriticari da hvale Pikasa i kubizam i te slike mogu da vrede milione,ali one za vecinu predstavlja obicno smece koje verujem niko ne bi zeleo na svom zidu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
pa on stice svoje iskustvo...polako..pa ima tek 24 godine
samo napred Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
mob
Samsung Note 10+
pa on stice svoje iskustvo...polako..pa ima tek 24 godine
samo napred Smile
Iskustvo se stice godinama,a on treba da cuti i uci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
da,ne sme da se osili previse
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
Posto smo se razjasnili, hvala i vama na svemu. Daj Boze, iduce godine ce mozda neko pisati kritiku necega sto sam i ja napravio i tada cu se povuci iz kriticarskog posla.

Srdacan pozdrav i hvala vam na ovom topiku, nadam se da nisam bio prevelika smetnja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
neeeee,
mislim da smo se svi prijatno iznenadili kad si dosao!
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Polako , samo polako...mene stvarno zanima sta mislis konkretno o filmu A2 , i sta je to sto je u tom filmu na tebe ostavilo takav utisak....cista znatizelja , bez ikakvih niskih pobuda...casna rec. Ako mozes i hoces ti odgovori....  a ,ako se plasis da to neko moze da prica okolo samo napomeni da to ne zelis i ja mislim da je to na bureku dovoljno.Nemoj ici kao kisa oko Kragujevca , jer imas svoje reference za taj posao i najstrucniji si ovde po tom pitanju , i meni je drago da procaskamo na tu temu ,bili saglasni oko toga ili ne.
Price koje sam cuo , nesto usput i procitao po novinama, su price koje kruze po gradu nesto sam cuo od kolege sa posla , nesto od drugih vise i ne znam od koga , nije da me to bas nesto previse zanima ,....nekako se pokupi usput , setio sam se kada je pokrenuta tema....ja nisam ni u tvojoj bransi , ni u poslu sa racunarima....dal` je neko to pokupio po prodavnicama kompjutera li nekim drugim prodavnicama ,ne znam.....odgovorio sam na tvoja pitanja....odgovori i ti na moja.
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1387
Zastava Uvek i svuda
Znam da krsim pravila foruma sto sam sebi odgovaram , ali u ovom slucaju cete mi oprostiti , jer ovim hocu da zavrsim svoj prethodni post koji  sam ostavio otvoren dajuci sansu Dimitriju da kaze svoj stav i demantuje mene ili ostale koji su ga osporavali......i naravno.....to se nije dogodilo........tako da na sve ovo imam da kazem samo sledece:
Ljudi koji su ovde od pocetka osporavali i njega i njegov rad , te isti oni koji su mu davali sansu da pokaze i dokaze i svoj stav i integritet svoje licnosti su apsolutno bili u pravu kada su govorili o njegovoj prepotentnosti , uobrazenosti i negativizmu (pozdrav SF-u , SteveG-u i ostalima) , ja sam samo hteo da vidim (posto mi je pre svega bilo vrlo zanimljivo kada se pojavio i dao neki svoj komentar) kako ce se to razvijati i sta ce ispasti od svega ovoga, dakle hoce li se ova tema pretvoriti u neku razmenu misljenja o filmu kao grani  umetnosti izmedju zaljubljenika u isti i "strucnjaka" za isti. Medjutim znao sam da od toga nema nista , jer je osoba koja je mogla da da svemu ovome neki smek , najobicniji " prodavac magle" , dalje....sve price koje kruze oko njega i njegove karijere su dobile potvrdu od njega samog , indirektno ili direktno ....sve te price "sta si cuo? , gde si cuo? ,od koga si cuo?" jasno govore o svemu....na sva njegova pitanja je odgovoreno , a on sam nije se udostojio da odgovori ni na jedno njemu postavljeno vec se iskljucivo krio iza nekih svojih titula , nagrada i nekog skolovanja za posao kojim se bavi...sve uvijeno u neku finu oblandu nekih fency bla,bla,truc izraza i fraza.....dakle pali brate Dimitrije narodnjaci su ipak zakon....nikoga ti ovde nisi isfolirao sa svojim stavom ,ja sam "zrtva" i mene niko ne voli.    The end
IP sačuvana
social share
Ne dam ovo sunca u ocima
Ne dam ovo hleba na dlanu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 8
@ljut123

O ostalim pitanjima necu da diskutujem jer se time bavim u svojim tekstovima. Zeleo sam samo da razjasnim neke nedoumice i zablude koje su vezane za mene licno.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.