Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:18:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dilema  (Pročitano 10717 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20070309
Ja ga opravdavam, samo previse nezno ga je ubio ja bi ga ubijao 3 sata...

u potpunosti se slazem sa tobom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Poenta stoji kao ideal ... jedino sto covek moze da uradi je da se pazi dok 'ima smisla' , zato ja uvek pratim devojku do wc-a i uvek se okrenem da pogledam ako je neko previse blizu mojih ledja uvece na ulici ...

Sve to posle nestaje , sva pravda , etika, moral , stagod ... i sve to posle nije bitno ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
A sta da se vama desi da nehotice pregazite i ubijete nekog?Da niste cak ni pijani,da je to jednostavno nesrecan slucaj?Da se to vama desi,da li bi smatrali da vas treba upucati?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
Tragedija u izvornom obliku.

Jadna ta žena koja je ostala bez sina, a sad i bez muža na duže vreme. Jedna tragedija se pretvara u dve.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Dete je bilo ispred sopstvene kuće, vozilo biciklo po trotoaru. Otac je kosio travu i nadgledao. U ulici je ograničenje brzine 20km/h jer je u blizini škola. Vozač je kolima izleteo na trotoar, tako da nemoj tako da govoriš o roditeljskoj nebrizi, pošto je nije bilo.
Ne verujem da bih dete ostavio samo da vozi biciklo po trotoaru...ma koliko ogranicenje bilo. Upravo zbog ovakvih iskustava...
Ne slazem se sa tim da roditeljske nebrige nije bilo. Doduse, ostavljam mogucnost greske u proceni situacije, jer ne znam u kojoj zemlji se to dogodilo.Nisu svi drumovi isti...
Mislim da to nisi objasnila kako treba.
U svakom slucaju, ne opravdavam ni jedan slucaj ubistva, a narocito sa predumisljajem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


od juče mi se život promenio za 360 stepeni

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10121
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung 
@vrcomm 
pa šta i da je roditelj bio pored, vozilo bi pokupilo i njega i dete.
IP sačuvana
social share
Ne radim brzo, al' zato radim nekvalitetno                         
Život nas uči su ljudi mnogo manje rđavi nego što se misli, ali i da su mnogo gluplji nego što je moguće i uobraziti.
Pravopis srpskog jezika
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Mislim da uopšte nema svrhe dalje objašnjavati, pošto je očigledan negativan stav.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


猛虎

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
@vrcomm
molim te, ne pricaj gluposti. Dete je bilo na trotoaru i sta je taj kreten od vozaca trazio uopste tamo?! Zasto je uopste seo za volan u tavom stanju?? Hoces da kazes da je u pitanju roditeljska nebriga? haha pa jer roditelj treba svake sekunde da prati dete u stopu, da se stresa, da zivi u strahu neprestano?  Treba brinuti o deci naravno,  ali bilo mi mnogo lakse i mirnije da su pojedini vozaci malo svesniji, pametniji.. I da pre svega razmisljaju i o tudjim zivotima. Danas je sve onako kako ne treba, kuda ide ovaj svet?..
 I da li je otac mogao da pomogne sinu, da je bio pored njega, bas blizu njega?? Jel dete treba da vozi bicikl po sobi, jer je tamo najsigurnije?
@YTP
I ti me razocara..
Ne mozes bre da poredis te tri stvari.. ok pratis devojku do wc-a i okreces se nocu, da vidis da li je neko prevse blizu tebe, ali to nije isto.. dete ima prava da se vozi tuda. Treba se plasiti nocu, na ulici, tamo se cesto desavaju s*anja, na zalost je tako, i mi tu ne mozemo mnogo da ucinimo.. ali zato se pazimo, plasimo za sebe. Ipak dete ne bi trebalo da se plasi u sred dana, ispred svoje kuce..
IP sačuvana
social share
Ja znam da vreme uvek uzme svoje
i ne znam što bi nas poštedelo,
al' meni, eto, ništa sem nas dvoje
nije vredelo.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 959
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Sve je jasno.Vozac je kriv,bio je pijan i nacinio nesrecu.Nema se za sta optuzivati roditelj koji ne moze da pazi 24 sata na dete.
Nesreca je veoma tragicna,ja razumem i oca koji se osvetio,rekoh apsolutno ga razumem,ali ne mogu da opravdam njegov cin.Ako bi svi mi uzimali zakon u svoje ruke,dokle bi dosli?
Moglo se desiti i da vozac nije bio pijan,pa da se opet nesreca dogodi...
U svakom slucaju bi taj pijani vozac kod mene dobio dugogodisnju kaznu, i oduzela bih mu za ceo zivot vozacku dozvolu.Ne bi mi izasao bez 20 i vise godina iz zatvora.A otac deteta je znao da ce ovaj dobiti samo par godina, i da ce vrlo brzo izaci.Mozda je i zato resio da mu presudi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


猛虎

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 171
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Citat
A otac deteta je znao da ce ovaj dobiti samo par godina, i da ce vrlo brzo izaci.Mozda je i zato resio da mu presudi
pa verovatno zato
IP sačuvana
social share
Ja znam da vreme uvek uzme svoje
i ne znam što bi nas poštedelo,
al' meni, eto, ništa sem nas dvoje
nije vredelo.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 21:18:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.115 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.