Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Девојчица-вегетаријанка (12) има кичму старице ...  (Pročitano 13323 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Blah, kakve veze ima? Isto tako zivim u uzasno neprirodnom orkuzenju, svaki dan me truju izduvnim gasovima, benzinom, pusaci sa raznoraznim cigarama i 20 vrsta nikotina i razlicitim koncentracijama katrana, a da ne pricam sto sam se za ceo zivot na praksi nadisala i udahnula stetnih hemijskih supstanci(Butan,plin, sumpor, nitro-glicerin, katran, shpiritus, polir paste itd)...Toliko smo se pootrovali samo time sto zivimo u gradu da sumnjam da ce me vise konzumiranje mleka ili mesa ubiti..

Niko, apsolutno niko me ne moze ubediti da je konzumiranje samo jedne grupe ishrane zdravo za coveka, koje god to namirnice bile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Samo znajte da cirkate nešto neprirodno-mleko nije namenjeno ljudima nego telaima.Ne radi se o glupavom moralisanju već o tome da unutra postoji dosta stvari koje štete kostima i uopšte celom organizmu.
 Meso uzrokuje nervozu.Meso se kvari još u stomaku putujući kroz creva(komadići se zadržavaju dugo.
 zato stolica mesoždera toliko bazdi  Smile
 Ne ozbiljno-mleko recimo je užasno štetno po zdravlje.To ne očekujte da vam kažu na tv-u.Ako neko želi istinu do nje može da dodje ako je spreman.
Tema koju je otvorio očigledno vrlo upućen čovek u vezi mleka http://forum.burek.com/index.php/topic,241214.0.html

 

Zasto onda postoji majchino mleko?
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Bože koje pitanje.. Smile
  Pa da ga piju bebe-ljudske.Kravlje mleko sigurno ne kao što telad ne pije ljudsko mleko..Da je pijenje mleka i to još kravljeg u odraslom dobu prirodno-svi sisari bi ga pili konstantno..Svi oni piju isključivo mleko svoje majke dok su bebe i to je to.Priroda matori moj-daleko smo se odmetnuli od nje...
 
  Kalcijum?Ima ga u masi stvari isto kao i soli i šećera pa nije neophodno jer toga ima u potrebnim količinama u raznovrsnoj ishrani...
« Poslednja izmena: 24. Jun 2008, 01:24:18 od taxtex »
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Zar mleko nije mleko?  Smile
Ako je odgovor ne i ako se razlikuje majcino i kravlje zar se razlikuje u tolikoj meri da ne moze da se pije i da je chak skodljivo kao sto kazes?
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Pa brate znaš koja je razlika u proteinima-ne bi verovao!Kravlje mleko je tečno meso!Ima toliko proteina u sebi jer je priroda udesila da tele brže raste.
  Mleko žene koja doji je odlično za ljudsku bebu ali ne i za tele-nedovoljno je bogato i ne odgovara(prirodno je zar ne?).Zato je kravlje mleko prava bomba za rast njene bebe dok je ženino vrh za razvoj njene.
  To je to a majke bi trebalo da se potrude i hrane se zdravo kako bi imale mleka za svoje bebe.
    Spremite se sada za info bombu.Može?
 -Bebe koje nisu pile majčino mleko a dobijale su neku zamenu(šta god da su pile akcenat je na tome što nisu bile majčino) skloni su i postaju lako ili ozbiljnije mentalno retardirani.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
 tatex ne izlupavaj se molim te  Smile ... inache , ljudsko mleko je "bogatije" od kravljeg po izvesnim sastojcima ,tako da jeste najbolje za bebe . kasnije naravno ,dete treba da pije druge vrste mleka.

 ishrana bez mesa , a narochito bez mleka je posebno pogubna za belu rasu  Smile. naime ,beli ljkudi , za razliku od drugih rasa , nemaju netolerantnost prema laktozi . to je neka vrsta evolucione prilagodjenosti hladnijem klimatu .

 iz primera ove devojchice se jasno vidi bash to da je vegetarijansko ludilo - koje se namerno promovishe u medijima , velika opasnost isto kao i tzv junk food iz mekdonaldsove kuhinje .

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0
mob
HTC Wildfire S
Taxtex prijatelju... zajebi me tih fazona.
Ja sa svojih 19 godina sam pojeo kamion pavlake i popio isto toliko jogurta i mleka.
Veliki sam ljubitelj sireva i svih mogucih mlecnih proizvoda ( Iz Vojvodine sam inache  Smile )

Ako se odreknem toga opet cu skratiti sebi zivot na nervnoj bazi jer cu se odma iznervirati kad prodje pored mene onaj kamion sa Imlekovom kravicom a da znam da ne jedem to! Smile
Uzivaj ti u svojim biljchicama i sve najbolje od mene....  Smile

---
Edit:
Sad me podseti @bf109 sa ovim junk food.

Odrekao sam se koka-kole
Odrekao sam se brze hrane tipa chipsevi, grickalice i Mekdonaldsove kuhinje
Odrekao sam se secera tj. vrlo malo ga konzumiram...
Svaki dan imam kuvano na stolu ( sa mesom naravno  ), svaki dan jedem voce i moram da dodam da svaki dan jedem med.

Ja naiskrenije smatram da zivim zdravije nego vecina ljudi.
Ne moze me niko drugacije ubediti...
« Poslednja izmena: 24. Jun 2008, 02:22:34 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Ne treba da se odrekneš,potrebna je svest o tome što jedeš i to je sve.
  Eto ja sam ostavio pljuge i dve godine kasnije nemam psihičku krizu niti osećam želju da zapalim.To je rasskrsnuto u glavi.
  Poenta jeste u svesnosti o štetnosti a ne o želji da se ostavi.Isto važi i za hranu.

Volim pavlaku,batake,kobaje...Ali jednostavno sam svestan da je to štetno po organizam a i sa moralne tačke gledano-drago mi je što ne učestvujem podržavajući nemoralne industrije mleka i mesa.

Nekad me poneki ovde podsećaju na roditelje kojima kažem da je batinanje dece zlo nad zlom a oni mi kažu da "mora" malo da bi dete "naučilo,mora malo makar po guzi".I onda mi nalaze trilion razloga racionalizujući nasilje.

Goa,ne budi sarkastičan - ja jedem voće i povrće,soju i sojino mleko i jogurt,žitarice a ne "travčice".
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
ja jedem voće i povrće

ti si zlikovac....ubijas nevino voce i povrce Smile

sredice te onaj suncokret...ja ti kazem Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
 Smile          Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.