Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Devičanstvom se brani od mobinga  (Pročitano 640 puta)
05. Mar 2015, 12:42:49
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Safari 600.3.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Devičanstvom se brani od mobinga

Željko Dulanović   | 04. 03. 2015. - 17:58h | Foto: Privatna arhiva, Ž. D.   
Prijepoljka Zumreta Stršević (30), šefica računovodstva u prijepoljskom Domu kulture, pribavila je i potvrdu ginekologa da je devica - u sporu koji vodi protiv direktora.


Čaršijske priče me neće sprečiti da spasem čast

Ona je v. d. direktora Doma kulture Mirka Malešića (38), vajara po struci, prijavila za mobing, tvrdeći da je na radnom mestu izložena svakodnevnom poniženju i pretnjama otkazom “jer ne pristaje da prećuti i prikrije navodno nezakonite radnje koje čini rukovodstvo ustanove”. O svemu je, tvrdi, obavestila čelnike opštine Prijepolje od kojih nije dobila podršku, i inspekciju, a dokaze je dostavila i policiji.
 
- Potvrdom od ginekologa dokazala sam da su besmislene sve laži o mom navodnom nemoralu koje su širili čak i na sednici Opštinskog veća želeći da me slome. Pričali su i da sam u ljubavnom odnosu s bivšim direktorom i da urušavam ugled ustanove, a sve s ciljom da mojim navodnim ljubavnim vezama prikriju nečiji lopovluk - tvrdi Zumreta Stršević.
 

Ona kaže da je svesna da će nakon potvrde ginekologa da je virgo intakta biti predmet novih čaršijskih komentara, ali da je to neće sprečiti u nameri da odbrani svoju čast.
 
- Ne zanima me cena koju ću platiti za odbranu obraza. Ne želim da me uvlače u prljave igre, a ukoliko nađu bilo kakav dokaz za moje navodno nečasne postupke napustiću radno mesto bez reči - kaže Strševićeva.
 
Za v. d. direktora Mirko Malešić je izabran u septembru, a bivši direktor Ljubiša Savković tvrdi da je vladajuća koalicija oko SDP i DS namestila konkurs. Savković je nedavno optužio naslednika i da novac troši nenamenski. U rukovodstvo opštine kažu da će formirati komisiju koja će ispitati sve optužbe.
 
Malešić: Hajka protiv mene
- Kako bih odbranio svoju čast tužiću gospođicu Zumretu Stršević, bivšeg direktora Ljubišu Savkovića i veb-portal uz čiju me podršku kleveću i blate. Izložen sam hajci jer sam protiv bivšeg direktora podneo deset krivičnih prijava zbog više malverizacija i falsifikovanja dokumenata za šta je delom odgovorna i Zumreta Stršević kao šef računovodstva. Dve opomene pred otkaz, nakon kojih je i usledila kontraprijava za navodni mobing, napisao sam joj kada je odbila da izvrši radni zadatak - kaže v. d. direktora Doma kulture Mirko Malešić.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
zumra mala nevina... uspjela je da godinama sacuva svoju vaginicu ...od raznih ataka na nju....
i cak sta vise s njom je odbranila svojju cast... Smile a ja kad branim svoju cast sa cunom...govore mi da sam olos... Smile cekaj cekaj... mozda cuna treba da bude nevina  Smile
ma nije vazno.. Smile zumra je za svaku je pohvalu...   Smile

i volio bi da hoce dobiti spor..i da zumra bude prvi slucaj..u kojem je neka zena  zaradila  pare nevinom vaginom..
a da pri tome je ostala i dalje nevina...  Smile

Smile

sad raven misli isto sto i ja..da ova zumra mozda nije jedna osoba s foruma..jedna frustriana i nevina  bakutanerka... Smile

Smile
« Poslednja izmena: 05. Mar 2015, 13:00:05 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
mob
LG Nexus 5
Jos jedna anal queen iz tog regiona?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1822
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Mislim da nije korektno na takav nacin komentarisati...  Smile

Nije Zumretu mala muka i nepravda naterala na ovako nesto...

Licno je sazaljevam,30 godina a...  Smile al jbg nismo svi isti... Smile
IP sačuvana
social share
Laz izmislja opake snove
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara snagu u bol
gluperde lutaju daleko
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.