Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:33:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deveti put ubijen Djindjic  (Pročitano 23003 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Korać: Ovde još ima onih koji ne žele da se dozna puna istina o atentatu

Cilj koalicije okupljene oko Liberalno demokratske partije, ukoliko bude na vlasti posle izbora, biće stvaranje efikasnog, slobodnog i nezavisnog pravosudja koje će biti sposobno da svima postavi pitanje, pa i nekadašnjem premijeru Srbije i lideru DSS Vojislavu Koštunici, izjavio je danas lider LDP Čedomir Jovanović.

Jovanović je na konferenciji za novinare, povodom godišnjice ubistva premijera Zorana Đinđića i optužnica u slučaju političke pozadine njegovog ubistva, rekao da ne može da komentariše odluke suda, ali da ne može ni da ćuti pred "slabostima države koje se ogledaju u nespremnosti da uradi ono što je najavila".


“Ako smo mi satima svedočili pred sudom, to je morao i Koštunica. Činjenica da nije saslušan, kao i da je peticija bila jača od države, nas obavezuje da nastavimo borbu”, rekao je Jovanović, navodeći da koalicija okupljena oko LDP želi da se vrati Srbija za koju se Đinđić borio i da je zarad toga spremna da se suoči sa istinom, pa i sa onom na koju aktuelna vlast nije spremna.


Predsednik Socijaldemokratske unije Žarko Korać rekao je da je očigledno da u Srbiji postoje ljudi kojima ne mogu da se postavljaju pitanja i koji su nedodirljivi od pravnog sistema.
 

“Pokazalo se da svako može da svedoči pred sudom, izuzev Vojislava Koštunice, generala Tomića i još nekih ljudi koji su bili u kabinetu Koštunice, tadašnjeg predsednika SRJ”, rekao je Korać ocenivši da je razlog tome to što se neko boji onoga što bi oni mogli da kažu na sudu.
 

“Ovde još uvek ne želi da se dozna puna istina o atentatu na Đinđića. Moje lično ubeđenje je da je teško da je grupa kriminalaca sama došla na ideju da ukloni predsednika vlade. Sasvim sigurno su u najmanju ruku bili ohrabreni", rekao je Korać.
 

On je dodao da je ubeđen da će se istina otkriti i da je to pitanje vremena, i da bi voleo da to učini sud i na način kako to rade moderne demokratske instucije, a ne njegovi prijatelji i porodica.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
patimo za titom i "relikvijama" atoritetima i kada su mrtvi.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
Али, "убијен девети пут"... Шта је он? Мачка, па да има девет живота?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Cek cek , ma ko bi znao
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
SonyEricsson xperia m2
Pa ?

Meni je samo cudno,sta je djindjic uradio tako veliko da bi morali ovako da se pamte godisnjice,stavljaju pomeni,prave parade,sarenade..gluposti zive.
Jedino sto podrzavam je to sto je dobio bulvear..ulicu sta vec..ipak je nastradao kao premijer Srbije.Ostalo...ostalo je cisto zamajavanje naroda

Premijer je bio manje od 2 godine  Smile
Zar vam nije jasno,jedini politicar koji je zaista želeo promene je nastradao do onih koji to nisu.Zar ne vidite svu bedu danasnjeg sistema.Svi i politicari i mafijasi,biznismeni,svima odgovara ovakva Srbija.Zar bi jedan Zemunski klan,najveca kriminalna banda u Srbiji ubila premijera bez jakog razloga? Te price saradjivao sa mafijom ,mafija ga ubila,price za siroke narodne mase,ne budite tako plitki. Jedan divan komentar:
Ostavio sam samo jedan komentar na Glasu Javnosti dan nakon atentata i nikad vise nisam komentarisao nista. Svake godine citam sve komentare koji se pojave ali ovog puta sam resio da posle 9 godina nesto i progovorim.

Ne mogu iskreno da svarim epske poruke tipa ubili su Srbiju, Zorane nas ovo i ono. Pa on je 2 ili 3 Feb, malo vise od mesec dana pred atentat prema istrazivanju Strategic-a imao 6% podrske u glasackom telu. EJ ljudi, 6%. I to on licno a sam DS pitanje dal bi i cenzus presao da su se tad odrzali izbori. Ne zna se ko je vise galamio da je nesposoban, lazov, kriminalac, lopov, izdajica, juda...Onda bum, ubise ga ti isti koji su vam podmetali te lazi i odjednom pravite Svetog coveka od njega, a do trenutka dok niste culi vest za ubistvo svi su ga mrzeli i pljuvali. Kako je njemu bilo to da cita u novinama i slusa svaki dan? Tih dana ga je slabo ko vidjao vedrog i raspolozenog kao sto je UVEK bio. Zamislite sebe u toj situaciji gde posvetite zivot zemlji i iskreno se trudite da narodu pomognete da zivi bolje, znate da hoce i DA MOGU da vas ubiju svakog trenutka ali ne odustajete a u isto vreme vas taj isti narod mrzi i pljuje? Vecina ga se samo i seti 12 marta.
Ja neke njegove izjave, metafore i misljenja koristim kao svoje vodilje u zivotu. Bukvalno. Neku godinu posle atentata sam se ozenio, zena, deca, kuca... zena cak i nije nase nacionalnosti ali itekako zna ko je Zoran Djindjic i mnogo puta u vise navrata je slusala njegove govore (nakon sto je pokupila Srpski dovoljno) i fascinirana je njegovim zarom i ono sto joj najvise bode oci je ta energija stalno oko njega i taj osmeh, uvek. Zamislite ona koja nema veze sa Srbijom tj. nije imala pre udaje gleda i kaze kako je on neverovatno pametan covek i neke izjave prosto ne moze da veruje koliko su pametne i dobri saveti. A isto tako ne moze da veruje da smo dozvolili da takvog coveka izgubimo. Ja joj kazem da se narod malo kasno setio; da je 11 Marta imao 6% podrske i pitanje dal bi presao cenzus a da je 15 Marta slika obisla svet od milion ljudi zbijenih u pet kolovoznih traka dokle god oko moze da vidi ide iza kovcega. Odskakao je od svih ostalih zadriglih, masnih, mracnih. Kad pogledam Kostunicu ili Tomu Nikolica da se nasmeju, pripadne mi muka. Prvo sto su to totalno lazni osmesi, nategnuti. Drugo sto kad to rade izgledaju neprirodno, ko neka cudovista, ne lici im nikako.
Djindjic je uvek imao taj osmeh, taj prirodni osmeh, vitak covek, pun zivota i energije i zdravog razmisljanja. Zoran Djindjic je za mene besmrtan i oni koji su ga ubili su napravili najvecu gresku koju su mogli.
Jesu uspeli da zaustave reforme i da otmu vlast za manje od godinu dana i jos uvek vrsljaju i oni i DB ali poenta je ta da su ga ucinili apsolutno besmrtnim. Bez imalo sumnje verujem da za 100-150 godina a docice i one kao sto su i sve ove do sad dosle (uvek i u svakom veku se pricalo o smaku sveta pa nista) - verujem da ce tad ovog coveka gledati velicinom Karadjordja ili Kralja Petra. Sve nase vodje kroz istoriju koje smo dozvolili da nam ubiju ili smo ubili su se ispostavili da su bili najbolji po nas. Na neki cudan nacin (za ovo cu dobiti more negativnih) mi smo slicni sa Amerikancima. Njihova najbolja dva predsednika, dva ogromna uma koja su zelela da menjaju zemlju i da je vode napred, Lincoln i JFK su ubijeni.
Budite danas srecni vi koji ste ga iskreno voleli i pre 12 Marta 2003 a oni koji su se osvestili nakon toga, nije nikad kasno, vazno je da shvatite sustinu njegovog postojanja i onoga sto je zeleo da budemo kao narod. Ne treba kukati vec ziveti tim vrednostima. Gledati kako Dacic, Mrkonjic i ostali odaju postu ispred Vlade je za povracanje. Najveci neprijatelj Zorana Djindjica su bili i ostali SPS i SRS/SNS. Ja prosto ne mogu da verujem da Tomislav Nikolic nikad nije bar saslusan za onu izjavu 21 Februara 2003 da je i TITO pred smrt imao problema sa nogom. U samo mesec dana pred atentat, Mira Markovic i Vojislav Seselj BEZE iz zemlje, Tomislav Nikolic prica o nozi pred smrt...5 godina kasnije Dacic i Tadic potpisuju povelju o pomirenju a iza njih slika Djindjica na zidu. Jezivo. Nek mu je slava i hvala.
(Neko iz mase, 12. mart 2012 10:53)
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
Neki kazu da je bio dobar, neki da je bio los... Ja se vodim nekom mojom logikom. Dobri ljudi ne setaju okolo sa pistoljima i ne izvrsavaju atentate.

Njega su ubili losi (mafija, nazovi kako zelis) zato sto se njima i zamerio. Za nekog ko smeta losim ljudima tesko je reci da je i sam los, obicno i nije.

Evo nekih njegovih sjajnih citata Smile (mozda bas i nije vreme i mesto ali.. morao sam, lincujte me slobodno )



 Smile kakvi izrodi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
sta je on bolji od prosjaka ili rudara ,isto covek,nije on Bog,on je mali dvonozac i nista vise od krvi i mesa bio. . . 
« Poslednja izmena: 12. Mar 2012, 20:26:10 od mixer77 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG Nexus 5
Aj opusti se malo, u jednu poruku stavi sve sta zelis da napises, ne spamuj glupostima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.79
mob
Motorola 
Da l´Šveđani još nariču nad Ulofom Palmeom,a taj je bio i bolji čovek, i bolji političar, i (definitivno) imao manje veza sa "tvrdim momcima" od pomenutog Đinđića (koji je i sam u intervjuima priznavao da se od školskih dana rado kretao u njihovom društvu) ?
Sad´...još uvek sam u dilemi (u koju me je  još za "Sablje" bacio gorostas srpske logike i jedan od "Nosača sanduka" - Zoran Živković)...ubiše li ga (Đ.) kriminalci kojima je politika bila alibi za kriminalne radnje,ili politici predani likovi kojima je kriminal bio sredstvo za finansiranje političkog delovanja ? Ako je ovo prvo - bilo bi pristojno prestati sa serendanjem o političkom ubistvu.Ako je,pak,ovo drugo - bilo bi pristojno prekinuti nazivati pripadnike tzv. "zemunskog klana"  kriminalcima (kada su oni samo "vojnici svoje partije",koja god ona da bila).
Kako god,gadim se svake godine na današnji dan i Đinđića, i njegove udovice (pošto iz usta visokopozicioniranog člana Građanskog saveza znam priču o poodmakloj brakorazvodnoj parnici),i svih narikača po dužnosti i opisu radnog mesta...
« Poslednja izmena: 12. Mar 2012, 20:33:19 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Linux
Browser
Opera 12.00
ovaj lik napisa pozamasan sastav o Djindjievoj energiji ... sa sve argumentom da je Djindjic imao diiiivan osmeh, dok su Toma i Kostunica ruzni dok se smeju ... madafaking genijalno ...

I onda srcecepajuce serenede o najboljim predsednicima i vodjama koji su ubijeni ... a da se niko ne zapita da li su ubijeni zato sto su bili najbolji, il su eto najbolji zato sto su ubijeni ... Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 02:33:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.