Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:59:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: !Detinjstvo i prikljuchenija!  (Pročitano 18154 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1063
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Tek sad vidim kako sam ja bila fino dijete... jedino sto sam ubila slucajno jedno pile, gadjala vrapce strijelama napravljenim od zica kisobrana i izazvala manju saobracajnu nesrecu  Smile
IP sačuvana
social share
Ко себе иглом, ти њега лопатом.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
I meni se desilo nešto slično... manje-više slično... Sa sestrom i sestrom od tetke, kreirala sam odeću za piliće, pravile od papira i lepile selotejpom... dok jedno jadno pilence nismo ulepile toliko da se grešno ugušilo  Smile ........  i mačići su kod mene polagali 'kurs za padobranstvo'  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
ja sam druga gadjala malim macetom... i pogodila ga u glavu...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
i ja drugarici polomila ruku... ali, nije mi žao... zaslužila je  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
sta li je zgresila...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
каква сте ви деца  Smile

ми (породично стабло ми је сувише компликовано, углавном, било нас је четворо  Smile) смо "ослобађали" кокошке које је деда требао да коље...  Smile па су после морали да их вијају по целом дворишту  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Nokia 6300
Au koliko sam ja bio nestasno dete, vi ste  nista za mene Smile
Saobracajne nesrece: Sa drugom se popeo u prikolicu od traktora da se vozim, i onda ovaj covek kad nas je primetio okrenuo se i poceo da nas psuje i tako izazvao udario u neki mercedes secam se da  je novi model bio Smile
Lomio: Ruku, nogu Smile Skakali sa drugog sprata neke kuce na pesak i ja nezgodno skocim i polomim nogu Smile
Tuce: Tukli se nas trojica sa desetoricom i mi izvukli deblji kraj Smile
I jos mnogo stvari samo nemogu sad da se setim Smile
« Poslednja izmena: 05. Okt 2008, 01:17:55 od becko123 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
evo citata sa teme Licno pitanje

cek da se ja prisetim mojih.... Smiley

1. otkad sam se rodila,kola ssu me udarila 7 puta...
2. 2 puta me udario bicikl
3. jednom me udario motor
4. povredila se neverovatno mnogo puta (pazi sad): polomila mali prst na nozi,i palac na nozi,uganula oba clanka na nozi u isto vreme,sa 2 godine polomila levu nogu,rasekla (rasporila) se celom duzinom stomaka,posle su me usivali,lomila obe ruke po dvaput,izmestala oba zgloba na ruci,liznula sam lakat,al sam iscasila rame,polomila sam obe prednje jedinice (zube),rasekla sam nepce,pa su me usivali,polomila nos,sekli su mi uvo,posto mi sraf od mindjuse bio uso unutra.

sve se desilo dok sam bila mladja...  Smile
« Poslednja izmena: 05. Okt 2008, 01:33:59 od c@ther!nee »
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
Primetjtu da su manje vishe svima pernati stvorovi,machitji,bajkovii bili "wanna play with that and experment" objekti. Smile

Ima i dobrica Smile doduushe,kao recimo,mada sudetji po nicku ne b se to za nju reklo,crvena djavolica!Lol , "I release you,from this prison"    Smile Smile Smile

Gj people! Smile i dajte detalje... Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.17
Evo nešto sa detaljima.... što me je ‘prodobrilo’ : ) volela sam da se našalim... i kad je reč o bezazlenim šalama, toga je bilo na pretek... Ali, vremenom, neke moje šale su prelazile granice. Stigle su godine kad deca žele što više da se istaknu... Bilo mi je oko 13... Sećam se za likovno, tog dana je trebalo da donesemo lepak... I ja sam ponela super lepak sa onom iglicom.... Nije ni bitan lepak... bitna je igla. Dakle, kako se do trećeg sprata (najveće škole u Srbiji) gde nam je bio kabinet dolazilo uskim stepeništem, na odmorima između časova se tu stvarala neverovatna gužva... U jednoj takvoj gužvi, da bih sebi napravila prolaz : ) izvadila sam tu iglicu, i devojčicu ispred sebe toliko jako ubola u zadnjicu da su njene bele pantalonice istog trenutka počele oslikavati krv, a mala (dve god. mlađa) je briznula u plač... Da... iako niko nije video, većina je znala ko je krivac za nesrećni slučaj.... I da se na tome završilo, verovatno bih i sada pravila slične nestašluke : ) ali... Ja, naravno nisam snosila nikakvu odgovornost... a po školi je krenuo pretres pod pretpostavkom da se neko od učenika drogira... Igla je izletela kroz prozor trećeg sprata, kod mene nije nađena... Čak sam bila fina i sa grupom dečaka i devojčica se dobrovoljno javila da ceo čas oko škole tražimo iglu... naravno... uzalud... E, gde je nesreća... Pojačan nadzor u školi, postavljene kamere... što i nije tako bitno... nego... mala je završila na ispitivanjima da nije neka infektivna igla, ili droga.... Inače, kasnije, zbor griže savesti, ja sam se malo združila sa tom devojčicom koju su inače svi izbegavali.... saznala sam da je bolesna, i da su ta ispitivanja za nju bila, manje-više teška ... Niko nikada nije bio siguran jesam li ja to uradila ili ne... a danas... eto, to je jedina stvar zbog koje mi je baš krivo... Mada... donelo je nešto dobro.... ja sam se smirila i konačno postala žensko : )) 
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:59:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.