Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:11:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: !Detinjstvo i prikljuchenija!  (Pročitano 18223 puta)
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
daj bar me hintaj malKice..izgoretju
  Smile
« Poslednja izmena: 07. Okt 2008, 21:12:09 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
auuuu gadan...u skoli gadan ne vaspitan i sad 4 iz vladanja...rekao sam profesorki pevackim tonom:"U razdeljak te ljubim" izbacila me napolje roknula napomenu pa sam odsetao do direktora mome...  Smile polomio,lomio nista na meni sem ostale tudje imovine... (antihrist...definitivno) tukao?kad je moralo...deblji kraj reeeeeetko izvlacio...

Citat
Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih
HAhahaahha Smile Smile Smile
e ovo je hardcore ... ahahah to jos nisam uradio... a niti zivim na selu xD

Napomena: Coa the Zianmaker sam ja,inace Zianmaker mi je globalni net nick gde god vidite na netu zianmaker-a znajte da sam ja... Sto zianmaker?Pa sta znaci zian?Znas kad ti baba kaze ne pravi zijan...  Smile lal i maker onaj sto prvai... lol Zianmaker pwn0r  Smile ovako se obelezava gde sedi coa:



unapred se izvinjavam na mom kaligrafskom prelepom rukopisu...al proctiacete sve  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
SonyEricsson w350
evo citata sa teme Licno pitanje

cek da se ja prisetim mojih.... Smiley

1. otkad sam se rodila,kola ssu me udarila 7 puta...
2. 2 puta me udario bicikl
3. jednom me udario motor
4. povredila se neverovatno mnogo puta (pazi sad): polomila mali prst na nozi,i palac na nozi,uganula oba clanka na nozi u isto vreme,sa 2 godine polomila levu nogu,rasekla (rasporila) se celom duzinom stomaka,posle su me usivali,lomila obe ruke po dvaput,izmestala oba zgloba na ruci,liznula sam lakat,al sam iscasila rame,polomila sam obe prednje jedinice (zube),rasekla sam nepce,pa su me usivali,polomila nos,sekli su mi uvo,posto mi sraf od mindjuse bio uso unutra.

sve se desilo dok sam bila mladja...  Smile

I retj tjesh mi da se ti sada ne bavish ,barem rekreatvno,nekakvim extremnim sportom?! Smile

ne,bavim se plesom vec 8 godina, i to vrlo uspesno!  Smile

evo citata sa teme Licno pitanje

cek da se ja prisetim mojih.... Smiley
 (rasporila) se celom duzinom stomaka,posle su me usivali,

sve se desilo dok sam bila mladja...  Smile
  jbt. pa Milos je tako rasporio Murata.  Smile Smile Opisi to malo detaljnije ako mozes...bas me zanima kako se to desilo?!     

pa bila sam s bratom na pecanju, i dok je on pecao, meni je naravno bilo dosadno. Onda sam nasla razonodu. Skakala sam sa stepenika na stepenik. I posto je tu, gde "smo" pecali, sve beton, bio je jedan deo koji je malo virio. Bio je jako ostar, neoklesan beton. Ja sam (ne znam ni sama kako), stala na taj neisklesani beton, ispod kog je bila plitka voda. Onda mi se noga okliznula, i umesto da padnem na ledja u vodu, pala sam na stomak na taj beton. Noge su mi bile u vodi, a ja sam lezala na betonu. Naravno, ni sama nisam skontala sta se desilo, cak ni zaplakala, dok nisam dosla kuci. A kuci sam otisla da presvucem patike, posto su bile mokre. Onda je krv pocela da izvire iz rane, ali ja sam mislila da je samo ogrebotina koja puno krvari. Kad sam dosla kuci, i skinula majicu, videla sam da sam rasekla kozu od malo iznad rebra skorz dole do levog kuka. Brzo su me odvezli u bolnicu, gde su me usili, previli ranu, i to je to. Sada se oziljak polako gubi, i sve se manje primecuje.  Smile

@suzzi i ja veoma zelim da cujem o cemu se radi... otvori nam dusu, sigurno nikome necemo reci..  Smile

@Samurai, i ja sam tako slicno bila ispisala klupuni stolicu, a onda me razredni navatao, i naterao da sve to ocistim alkoholom...  Smile
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4500
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Samsung Z-400
CoA moracu ja tako da obelezim WC sholju, ne sedaj  Smile Smile

Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile

PWND

IP sačuvana
social share

                             


Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 3220
Ne znam ni sama odakle da pocnem, posto sam bila mali vrag ali evo: osisala brata kad sam imala oko 4 godine, skroz ga unakazila ("da se ne znoji", moj izgovor) Smile, razbijene prozore, case & tanjire vise ni ne brojim, zakljucala babu u kupatilo dok je cuvala   mene i  brata  (koji je tada imao svega par meseci)  itd...
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
Ne znam ni sama odakle da pocnem, posto sam bila mali vrag ali evo: osisala brata kad sam imala oko 4 godine, skroz ga unakazila ("da se ne znoji", moj izgovor) Smile, razbijene prozore, case & tanjire vise ni ne brojim, zakljucala babu u kupatilo dok je cuvala   mene i  brata  (koji je tada imao svega par meseci)  itd...

kk...fora je dam nam opishesh neki od navedenih detaljnije.. Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 3220
Imala sam 4 godine,( brat 2.5 ) , utripujem ja da je bas strava biti frizer, i tako iskoristim priliku kad je cale gledao utakmicu, uzmem makaze u ruke, objasnim bratu da je to za njegovo dobro i "skratim mu siske"  do pola glave. Ni redovan frizer nije uspeo da popravi moje "remek delo", trebalo je par meseci da mu kosa izraste. Kad su me moji pitali sto sam to uradila moj odgovor je bio : " da se ne znoji" (a bio je negde januar ili februar mesec Smile)
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N-shurnaest
 Smile

Neshto mi govori da to nije bila poslednja tortura koju je tvoj brat podneo sa tvoje strane."Da se ne znoji" heh Smile


Edit:   Pola tastature mi ne radi od silnog lupanja izazvanog nerelnm zakonima fizike(bug-ovima) raznih PC igara,pa pravim shurnaest greshki u kucanju. Smile
« Poslednja izmena: 12. Okt 2008, 19:38:59 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 3220
Ali je on to uvek stoicki podnosio Smile
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Izgubljen među kvadrilionima nebitnih informacija

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1330
Zastava Negde iza sedam brda,sedam gora,sedam mora...
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Philips 
-Samurai-,od sad te zovem COA
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 14:11:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.