Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Depresija - ni lekovi ne pomazhu, molim pomoc  (Pročitano 34832 puta)
15. Jul 2007, 19:53:43
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 319
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
dobar dan !

kako izlechiti depresiju, ako ni lekvi ( kao shto je Zoloft ) ne pomazhu ?
naime ..
pijem samo jedan - anti-depresiv pod imenom Zoloft ..
njegovo pravo dejstvo se ochekuje ( kako kazhu psihijatri ) tek posle dve nedelje ( plus par dana ) ..
ja ga pijem 11 dana, i evo upravo do danas nisam imao onolikih prblema kao onog dana kada sam malte - ne umro od depresije, da li je zbg vrucine koja je grozna, da li je zbog moje "bolesti" koja se opet rashirila i previshe zaista ..

ili je do samog leka, koji nije dvoljan ( ne pomazhe ) ..

znachi, pitao bih vas za savet ..
naime, patim od shizofrenije vec duzhe vreme ( skoro tri gdine ) ..
tako je bar konstatovano na psihijatriji ..
depresija je kazhu samo jedan deo shizofrenije, ali najbolniji ..

mene stvarno boli ovo stanje ..
duhovno ..
hvala unapred na pomoci !
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 19:56:20 od altctrl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Pa... ako deluje tek posle dve nedelje (14dana), a ti ih pijes 11... nije ni cudo sto ne pomaze Smile
Inace... mislim da definitivno treba da trazis savet iskljucivo od strucnih ljudi na psihijatriji.
Ako i dalje lekovi ne budu delovali, objasni im da ti ne pomazu. Mozda ima neki drugi lek ili neka kombinacija...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
mob
Nokia 
Ako bolujes od shizofrenije, nemoguce je da pijes samo jedan lek i to antidepresiv! Morao bi da pijes i neki antipsihotik. Imas temu o shizofreniji, procitaj i informisi se.
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


ako je zivot poklon onda ga cuvaj samo za sebe

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2192
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung D900
tvoje mentalno stanje nije za obicne laike vec  samo za psihijatre koji se bave ovim vidom oboljenja.Znas da je to psihoza i da ni lekari cesto ne mogu da znaju koji ce lek kod koga pacijenta da da dobre rezultate. Dakle sve je individualno. Ako ni  posle onoliko dana za  koliko ti je receno, ne osetis poboljsanje idi kod ordinirajuceg lekara i popricaj sa njim , a on ce svakako da odluci da li da ti doda jos neki lek, poveca dozu ili potpuno promeni terapiju. Cudime da ne pijes jos neki iz  palete lekova za tvoju primarnu bolest.Nemoj samo da gubis nadu, jer danas je farmakologija veoma napredovala i za sizofreniju pronadjen je veoma mocan lek, ali opet kazem nisam kompetentna da ti bilo sta vise kazem od ovoga. uzdaj se u lekara koji te vodi i pokusaj sa njime ili  nekim psihoterapeutom da radis psihoanalizu.Rezultati mogu biti pozitivni sa dugim dobrim periodima.
IP sačuvana
social share
A tako sam ga volela

Edit by SerbianFighter: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
U sch bolestu kad covek ima depresiju, postoje takve neuroleptike sto lece i depresiju kroz serotinerg dejstvu. Moj omiljeni lek je ljubav(kao alternativan terapija  Smile) i mogao bi kazati da Abilify je super, samo je iz inostranstvu je i kosta jedan mesecni doza 120 eura. jbg Smile skupo je al sasvim je ok posle covek Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 319
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
puno hvala ljudi na zainteresovanosti ..
naime, ja patim od ove boljke vec dugo vremena i pijem zaista razne, mnoge lekove za nju ..
( oprostite zbog moje tastature koja nije radila, pa nisam bio u stanju ishta vishe da ukucam )

znachi, ja pijem stvarno dosta lekova - Rispolept, na 1. mestu, koji pijem od samog pochetka ..
mada u pochetku je bio Risar - dok se nije ispostavilo da je Rispolept u stvari isti lek, samo od drugog proizvodjacha, ako nishta vishe ..
elem, znachi od samog pochetka, ja imam veliku depresiju ..
ali nikad ovakvu ..
pio sam razne lekove, kao shto su Mendileks, Eglonil ..
pa onda Lorazepam ..
itd. - stvarno mnogo lekova i terapije ..

da ne duzhim, ovakva depresija ( u ovom stepenu ) se josh nije javljala ..
znachi, po prvi put je meni uveden pravi anti-psihotik, koji u isto vreme utiche josh na par stvari, kao shto su povecan apetit ..
naravno, lol - sve je to depresija _



trazhio sam samo vash savet oko moje trenutne depresije, najgore do sada ..
ako - kako kazhete, ne uspe sa Zoloft-om posle tog odredjenog perioda, planiram da se i dalje zhalim psihijatru ..

mada, i doshao sam ovde, jer mi je ochigledno bolje ..
svakako, hvala na mishljenjima ..

i da ..malo sam zbrkao sve ovo, izvinjavam se ..
ja sam bash pre nedelju dana pocheo sa terapijom Abilify leka, i kazhe psihijatar da je on zamena i za Rispolept, i za ostala shizofreno-depresivna itd. stanja ..
« Poslednja izmena: 15. Jul 2007, 21:54:12 od altctrl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
moje misljenje je da ti lekovi ni ne trebaju sve je u tvojoj glavi ,ne slusaj tuzne i depresivne pesme jer ces tako vise potonuti u depresiju ,slusaj muziku koja ima brz i veseo ritam ,misli pozitivno skoro uvek ,zezaj se pricaj viceve i sto je najbitnije smej se pa cak i kad ti je najteze. smej se neprijatelju jer ces ga tako zbuniti. najteze stvari na svetu se resavaju na najlaksi nacin . Riba je najgora stvar koja ti treba u ovom trenutku , veruj mi zmije su to. one ce te dici a posle te baciti na tlo da se razbijes . Treba sam da se uzdignes .Po tvom nicku samo ti treba jos dugme ,,shift'' i to je to !!! Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Ах, када би то било толико једноставно. Smile
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak Taurus
Pol
Poruke 117
OS
Windows 2000
Browser
Opera 8.50
ma opusteno samo..
IP sačuvana
social share
always a gentleman
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung D830
Ах, када би то било толико једноставно. Smile
pesimista  Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.