Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Demonstracije u Solunu zbog imena Makedonije  (Pročitano 10203 puta)
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Kako nasa braca Hrvati znaju da dele savete drugima osim Srbiji, tu ne vazi ovaj citat!

Citat
ja se slazem, jednu drzavu nemogu svi narodi urediti, da se svatko u njoj osjeca kao pripadnik te drzave...
Brate Srbine, Hrvatska sve cini da svakom stanovniku koji u njoj zivi zivot poboljsa....to je razlika, ide tesko ali ide naprijed...u Srbiji i vlastiti narod je onaj koji je najmanje zadovoljan....


@Anea latini latini hahahaha...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Kako nasa braca Hrvati znaju da dele savete drugima osim Srbiji, tu ne vazi ovaj citat!

Citat
ja se slazem, jednu drzavu nemogu svi narodi urediti, da se svatko u njoj osjeca kao pripadnik te drzave...

Latini su stare varalice...  Smile
nisu oni Latini, oni su gotskoga podrijetla... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Kakvog god da smo, takvi smo ne brojimo vise krvna zrnca nego moramo dalje da idemo, povijest se ostavlja da bude povijest a ne da se podpaljuje kada dodje potreba za to.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Kakvog god da smo, takvi smo ne brojimo vise krvna zrnca nego moramo dalje da idemo, povijest se ostavlja da bude povijest a ne da se podpaljuje kada dodje potreba za to.
Ma ja, smrdili bi i sa ovim, ili onim imenom...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
Brate Srbine, Hrvatska sve cini da svakom stanovniku koji u njoj zivi zivot poboljsa....to je razlika, ide tesko ali ide naprijed...u Srbiji i vlastiti narod je onaj koji je najmanje zadovoljan....

Mi smo vrlo zadovoljni, otkud tebi ideja da smo mi nezadovoljni.
Inace ja ne znam dal ima neka zamlja sa vise nacionalnih manjina od Srbije i ujedno sve te nacionalne manjine uzivaju kao bubrezi u loju.

IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Kako nasa braca Hrvati znaju da dele savete drugima osim Srbiji, tu ne vazi ovaj citat!

Citat
ja se slazem, jednu drzavu nemogu svi narodi urediti, da se svatko u njoj osjeca kao pripadnik te drzave...

Latini su stare varalice...  Smile
nisu oni Latini, oni su gotskoga podrijetla... Smile

Pa, da znas... moguce je...
I jedni i drugi se pale na crne kosulje  Smile





(Da, znam... post se odnosio na "one" istorijske Gote... Smiley )
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
Brate Srbine, Hrvatska sve cini da svakom stanovniku koji u njoj zivi zivot poboljsa....to je razlika, ide tesko ali ide naprijed...u Srbiji i vlastiti narod je onaj koji je najmanje zadovoljan....

Mi smo vrlo zadovoljni, otkud tebi ideja da smo mi nezadovoljni.
Inace ja ne znam dal ima neka zamlja sa vise nacionalnih manjina od Srbije i ujedno sve te nacionalne manjine uzivaju kao bubrezi u loju.


ili pak, zna li neko zemlju koja je etnicki cistija od Hrvatske. Zbilja, ko je nade, ima 5 tura... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson k800i i D820
Citat
Brate Srbine, Hrvatska sve cini da svakom stanovniku koji u njoj zivi zivot poboljsa....to je razlika, ide tesko ali ide naprijed...u Srbiji i vlastiti narod je onaj koji je najmanje zadovoljan....

Mi smo vrlo zadovoljni, otkud tebi ideja da smo mi nezadovoljni.
Inace ja ne znam dal ima neka zamlja sa vise nacionalnih manjina od Srbije i ujedno sve te nacionalne manjine uzivaju kao bubrezi u loju.



Naravno da ste zadovoljni to pokaziva i ta cinjenica da vecina mladih zeli da bjezi od dobrote u toj zemlji, a onih milion nezaposljenih isto sigurno su zadovoljni, kao i sa ovim desavanjima su Srbi zadovoljni....jojo sigurno!
Kako mislis nacionalnih manjina, jesu li Albanci bili ta manjina koja je zivjela kao bubreg u loju...pogledaj cg_ac izvjestaje o tome kakvo je danasnje stanje manjinama u Srbiji, ne ide ka boljem nego ka gorem! Sigurno dobro porucuje te u Vojvodini onim gorancima sto prodaju pecivo pa protestujete ispred njihovih pekada....

vecina ljudi u Srbiji bi pobjegla iz Srbije da moze....

@Anea odlicna slika...

@Raven pitaj talijane,madjare kako se osjecaju u Hrvatskoj i Srbe kako se osjecaju danas i kako su se prije osjecali, barem Pupovac govori da ide sve bolje...

No necu vise idemo u off, sorry!
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
@Raven pitaj talijane,madjare kako se osjecaju u Hrvatskoj i Srbe kako se osjecaju danas i kako su se prije osjecali, barem Pupovac govori da ide sve bolje...

No necu vise idemo u off, sorry!

Jel da pitam oba Talijana ?
« Poslednja izmena: 07. Mar 2008, 23:13:09 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Citat
Naravno da ste zadovoljni to pokaziva i ta cinjenica da vecina mladih zeli da bjezi od dobrote u toj zemlji, a onih milion nezaposljenih isto sigurno su zadovoljni, kao i sa ovim desavanjima su Srbi zadovoljni....jojo sigurno!

Zeli da pobegne jer su mladi i ludi, da znaju barem jedan mali delic kako je biti gradjanin drugog reda preko cisto sumnjam da bi i pomislili da odu odavde!
Ti nezaposleni bi mogli lako da nadju posao da hoce ali nazalost niko nece da radi za 200 evra svi bi 500 u startu, e pa bato ne mogu svi biti direktori!

Citat
Kako mislis nacionalnih manjina, jesu li Albanci bili ta manjina koja je zivjela kao bubreg u loju...pogledaj cg_ac izvjestaje o tome kakvo je danasnje stanje manjinama u Srbiji, ne ide ka boljem nego ka gorem! Sigurno dobro porucuje te u Vojvodini onim gorancima sto prodaju pecivo pa protestujete ispred njihovih pekada....

Hoces li da ti potpisem da su oni ziveli kao dva bubrega u loju! Mislim da vrlo dobro znam kako su oni ziveli direktno sa terena, a ti pokusaj da iceprkas nesto poput tih izvestaja....
A ovo je demokratska zemlja, svako ima pravo da radi ono sto zeli, zar niste i vi malo drsko krenuli sa kampanjom kupujmo domace i nekoliko meseci na sva ziva vrata brujali o tome....pa posle kao delite neke lekcije....
Citat
vecina ljudi u Srbiji bi pobjegla iz Srbije da moze....

Vecina ljudi su slepi za parama, a kada shvate da otici Van i zaraditi milione ne vredi jer nemas kada da ih potrosis onda je kasno!
Tako da se vracam na staru tezu, da ijedan prosecni gradjanin Srbije zna kako se zaradjuje 6000 franaka u Svajcarskoj nikada ne bi ni u mislima razmisljao o odlasku tamo!
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.