Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:28:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Delio pravdu u učionici  (Pročitano 8545 puta)
18. Maj 2012, 03:30:27
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Na svoju ruku - Otac četrnaestogodišnje učenice upao na čas veronauke i izudarao dečake koji su prethodno tukli njegovu ćerku... Obezbeđenje - Direktorka kaže da imaju školskog policajca, ali da se on stara o nekoliko škola na Zvezdari pa nije bio na licu mesta



Igor Ilić, otac maturantkinje Osnovne škole „Vladislav Petković Dis" u Beogradu A. I. (14), upao je juče na čas verske nastave i išamarao školske drugove svoje ćerke. On je u školu došao nakon što ga je ćerka pozvala telefonom i požalila mu se da je od jednog od njih dobila dva udarca pesnicom u glavu.

Direktorka OŠ „Vladislav Petković Dis" Dušica Stevanović kaže za Press da se incident dogodio oko 11.30 sati tokom časa verske nastave.

Različite priče

- Otac naše učenice upao je na čas i išamarao dvojicu učenika. On je, kako mi je rečeno, u školu došao zato što mu se ćerka požalila da se prethodno sukobila sa jednim od napadnutih dečaka. Nastavnica verske nastave je pokušala da ga zaustavi, ali on se nije obazirao na njena upozorenja, odgurnuo je i nasrnuo na dečake. Roditelji napadnutih dečaka bili su kod mene i rekli mi da će zbog svega što se desilo podneti prijave - kaže direktorka škole, i dodaje da je policija napravila službenu belešku o incidentu.

Direktorka navodi da škola ima školskog policajca, ali da se on stara o nekoliko škola na Zvezdari tako da u trenutku kada se desio incident nije bio na radnom mestu.

Novinari Pressa su juče razgovarali i sa glavnim akterom incidenta Igorom Ilićem. Njegova priča potpuno je suprotna od one koju smo čuli od direktorke Stevanović.

- Ćerka me je uplakana pozvala iz škole i požalila se kako je dobila dva udarca šakom u glavu od dečaka iz razreda. Na putu do škole pozvao sam policiju. Ćerka me je sa svojim drugaricama dočekala u školskom dvorištu, iako je nastava trebalo da bude u toku. Otišao sam u učionicu za versku nastavu da pronađem dečaka i da ga pitam zašto ju je udario - priča potreseni otac.

Šok zbog „šamarčića"

Predrag Rupar, otac maloletnog N. R. (14), javio se sinoć našoj redakciji i rekao da je njegov sin udario „šamarčić" devojčici iz razreda nakon male svađe, ali je šokiran postupkom njenog oca.

- Prema informacijama koje sam ja dobio, on je upao na čas, odgurnuo nastavnicu, a mog sina podigao za uši i tukao pesnicama dok nije pao na zemlju, nakon čega je počeo i da ga šutira nogama dok moj sin nije izgubio svest - kaže Predrag, i dodaje da će tužiti Igora Ilića.

I ovaj otac kaže da, kada je došao u školu, nije bilo obezbeđenja, ni direktora, ni pedagoga.

Primedbe na roditeljskom

Prema njegovim rečima, u učionici je bila nastavnica i grupa dečaka, koji su, nakon što ih je pitao zašto su dirali njegovu ćerku, gurnuli sto na njega, a zatim i nasrnuli.

- Ja sam se samo odbranio i zatvorio vrata učionice, ne dozvoljavajući nikome da izađe dok ne stigne policija, a nastavnicu nisam ni pipnuo. Ovo nije prvi put da je dotični dečak napao moju ćerku. Pre otprilike mesec dana on ju je pogodio flašom u glavu, i prošao nekažnjeno pod izgovorom da nije hteo da pogodi baš nju - objašnjava Igor.

Kako kaže, u školi je nedavno održan roditeljski sastanak i pričalo se o nedoličnom ponašanju dotičnog dečaka, a jedino se njegovi roditelji nisu pojavili. Svi nastavnici imaju primedbe jer zbog njega često ne mogu ni da održe čas.

- Tako je bilo i ovoga puta, moja ćerka je dobila udarac u glavu zato što je apelovala na njega da se umiri kako bi nastavnica mogla da održi čas, nakon čega je on fizički nasrnuo na nju. Nastavnica je samo pokušala da je umiri, ali nije pozvala ni Hitnu pomoć, niti se obratila nekom od nadležnih u školi, ni direktorki, ni pedagogu - ogorčen je Igor, koji je dete odvezao u Hitnu pomoć, jer se loše osećala, povraćala je.

- Lekari su joj konstatovali slabije kontuzije i savetovali da nekoliko dana ne ide u školu. Budući da je ostalo još samo dve nedelje do kraja školske godine, a moja ćerka je vukovac, mislim da je više neću ni pustiti da odlazi u tu školu. Ali, ni to nije rešenje problema, jer moj mlađi sin takođe pohađa tu školu, tek je treći razred i za njega strahujem. Nisam agresivan čovek i ne mislim da se ovako rešavaju problemi, ali šta treba uraditi nakon što vam uplakano dete javi da ga u školi tuku i maltretiraju, a na to niko ne reaguje - rekao je Igor.

NEMOĆ

Nisam agresivan čovek i ne mislim da se ovako rešavaju problemi, ali šta treba uraditi nakon što vam uplakano dete javi da ga u školi tuku i maltretiraju, a na to niko ne reaguje

Press
« Poslednja izmena: 18. Maj 2012, 03:31:06 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
HTC One
Predrag Rupar, otac maloletnog N. R. (14), javio se sinoć našoj redakciji i rekao da je njegov sin udario „šamarčić" devojčici iz razreda nakon male svađe, ali je šokiran postupkom njenog oca.

- Prema informacijama koje sam ja dobio, on je upao na čas, odgurnuo nastavnicu, a mog sina podigao za uši i tukao pesnicama dok nije pao na zemlju, nakon čega je počeo i da ga šutira nogama dok moj sin nije izgubio svest - kaže Predrag, i dodaje da će tužiti Igora Ilića.

Sta se zali stoka raspala, pa i njegov sin je dobio samo koji sutcic i pesnicic.  Smile

Trebao je njemu kicmu da slomi kada ne ume da vaspita smrada malog... verovatno je u kuci video kako se bije zensko.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0


 Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia 6220
Bravo, tako treba  Smile
Inace, sa zadovoljstvom bih ovom drugom ocu i sinu udelio po jedan samarcic.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2012, 10:17:43 od Ilija Nis »
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Blejac u kraju!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26936
Zastava Vozdovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Samsung SGH-E590
Ne donosite tako brzo zakljucke, ko zna sta je ovde istina...
IP sačuvana
social share

Realnost je iluzija koja nastaje usled nedostatka alkohola.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.46
mob
Samsung 111111
bravo majstore !
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.62
I trebao je to da uradi. Zamisli mudonje, udaraju zensko(i to tako da dobije slabiju kontuziju Smile ) a zale se kada ih neko "vaspitno" izudara zbog toga.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia 
Ako je
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Najbolje ko u Americi, dozvoliti utoke i mirna Backa  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 01:28:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.