Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:34:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Trazite nesto? Spisak svih izvodjaca!

Diskografije + Domaci lyrics: 0-9 A B C D E F G H I J K L Lj M N O P Q R S T U V W X Y Z

Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Delije  (Pročitano 129421 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zvezda mi je sve , Zvezda Zivot je , Srce moje je Uvek uz tebe , Zvezdo Volim te   ! Napred Zvezda Ale , Napred Zvezda Ale napred Zvezdale Napred Zvezdale Napred Zvezda Ale ! / Kad lose krene ti , tada se ja setim  da moji drugovi , na marakani svi pevaju o zvezdi ! Napred Zvezda Ale , Napred Zvezda Ale Napred Zvezdale Napred Zvezdale Napred Zvezda Ale ! / Ja necu nikada za ovog zivota , prestati gledati , tu zvezdu voleti srbiju braniti  ! Napred Zvezda Ale , Napred Zvezda Ale Napred Zvezdale Napred Zvezdale Napred Zvezda Ale ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
jebem ga , karam ga  , pljujem ga svaki dan naglas ja ustaski klub  svima znan , tudjmanov partizan !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ale , Grobar je Prava picketina on ima srce zeca , svaki navijac zna ! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ljubav Prema Tebi  Velika je znaj Zato Zvezdo Sada igraj , Danas Hrabro Napadaj ! ooooooooooooooooooooo / Godine sam Mnoge S' tobom Proveo  , Tu sam Sa Severne Strane , Tebe uvek bodrio ! oooooooooooooooooooooo / Zato Slusaj Pesmu koja ne umire Zvezdo igraj danas hrabro , vodi nas do pobede  ! oooooooooooooooooooooooooooooo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Jos k'o dete ja sam bio tu , osetio tugu  i srecu  radov'o se prvom golu ja na severu , ziveo za pobedu ! ooooooooooooo na  na na na na na na na na na / Nasu muku niko ne shvata , snaga ponos iz nje izbija Vecno zvezdo  Bice s' tobom Severna Strana , Bodrice te do kraja ! oooooooooooooooooooooooooooooo na na na na na na na na na na na na na na / I dan danas zvezdo ja sam tu , i jos zivim ja za pobedu Neka pesma vecno prati nas voljeni klub , Hocemo Titulu  ! oooooooooooooooooooooooooooooo oooooo na na na na na na na na na na na na na Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mnogo briga , mnogo i problema ja sam Zvezdo S' tobom prosao  ovo sto nam novi zakon sprema , ja znam dobro proci ce i to  Zvezdo igraj Zvezdo Sad pobedi  pratice te baklje bunjevi  cak i kada kosa mi osedi , ja cu tebe zvezdo bodriti ! nanananananananananananananana oooooooooooooooooooooo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Sad na gool hocemo , pobedu da slavimoo napred zvezdo ceo zivot ja sam te bodrio !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Na celom svetu mi je sve , da zivim ne mogu bez nje , i zato pevam ceo dan ZVEZDAA Zvezdaaaa Alealealeale , alealeale i zato pevam ceo dan  Zvezda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
pune tribine divljih huligana , pijane bande trulih narkomana publika to je sa severnog kopa , za nju je cula citava evropa ! alealealealealealealealealeale aleale / Ja nemam skole niti drage svoje , al za zvezdom kuca srce moje , ovo j pesma propaloga djaka  , koji bodri Evropskog Prvaka ! alealealealealealealealealeale ale
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Нека иде свако к'о би нас прод'о оле оле оле оле о Оооо! Наша страна увек грмеће сложно, напред Звездо буди шампион!!!
IP sačuvana
social share
Zvezda mi je sve, Zvezda zivot je...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 04:34:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.