Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:07:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dejstva avijacije Jugoslavije 1999  (Pročitano 67959 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Sony 
Citat
pa u našem tadašnjem rukovodtvu države i vojske su bili toliki pametnjaovići , da su se nešto kurčili na 19 zemalja , od kojih je više od 15 pojedinačno jače nego što smo mi bili tada....pretpostavljao sam da se zezaš...

Jel ono Amerika bese jaca od Vijetnama?Ko dobi taj rat??

To sto ti pricas moze da prodje u nekom obdanistu.Ovde ima ljudi koji taj rat malo sire gledaju .Nismo mi u tom ratu izbuseni kao svajcarski sir,iako pojedini mediji pokusavaju da potvrde da samo najeba*i!

Sama cinjenica za to je da je celokupna tehnika sa Kosova izvucena,i da ni samim Amerikancima nije bilo jasno sta su gadjali na Kosovu,kad je unisteno nekoliko tenkova i transportera.Ja sam imao podatak koliki je to broj,ali sam zaboravio,moze se naci na netu.


edit: Sasa pripazi malo na nacin pisanja i obracanja
nisam ja tu pričao sa vojnog samo aspekta , šta god da se tada desilo ne bi bilo onako kako smo mi hteli....Džaba nam šta god mi tada uradili....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia N70
Citat
nisam ja tu pričao sa vojnog samo aspekta , šta god da se tada desilo ne bi bilo onako kako smo mi hteli....Džaba nam šta god mi tada uradili....

Kako smo mogli da prodjemo,savrseno smo prosli...Donekle Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Ko visoko leti nisko pada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1196
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.38
mob
Nokia 6267
E a gde je onaj lik sto obeca one ekskluzivne fotke iz onog muzeja? Smile Ja izgore od zelje cekajuci da ih vidim Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft:  Link uklonjen
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia N70
Citat
Ево овако - сад за 3-4-5 дана идем за Руму, и потрудићу се да одем до музеја и да усликам све те ствари.
Делови тога су стајали у ходницима музеја, тако су били поређани и наслоњени на зидове и били су излепљени неким глупавим папирићима накојима је писало шта је шта. После је све склоњено у подрум кад је вршено неко шатро реновирање. Сликаћу па ћу поставити на форум.

Datum :24. Dec 2009, 15:58:10

EmptyClip

Vatrajte ga,ne daj mu da pobegne! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 178
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung Galaxy S6
Citat
Džaba nam šta god mi tada uradili....
Da su tako razmishljali srbi tokom cele istorije ne bi ni postajali, niti bi imali drzavu kakvu takvu ali je imamo, nije lako samo bilo je i gore? Vidis Kurda ima 55 miliona i izgubili su drzavu zive u 3 drzave i po celom svetu.. Verovatno su i oni tako razmishljali...
IP sačuvana
social share
Da bi upravljao avionom ne treba ti nikakvo znanje o letenju.
Da bi i drugi put upravljao avionom potrebno je puno znanja o letenju.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Nokia N70
Citat
Da su tako razmishljali srbi tokom cele istorije ne bi ni postajali, niti bi imali drzavu kakvu takvu ali je imamo, nije lako samo bilo je i gore? Vidis Kurda ima 55 miliona i izgubili su drzavu zive u 3 drzave i po celom svetu.. Verovatno su i oni tako razmishljali...

Ima tu nesto! Smile
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
E a gde je onaj lik sto obeca one ekskluzivne fotke iz onog muzeja? Smile Ja izgore od zelje cekajuci da ih vidim Smile

Mozda su ga uvatili natovci zbog spijunaze il treba da skupimo neku kintu tipu za kameru  Smile


Citat
Džaba nam šta god mi tada uradili....
Da su tako razmishljali srbi tokom cele istorije ne bi ni postajali, niti bi imali drzavu kakvu takvu ali je imamo, nije lako samo bilo je i gore? Vidis Kurda ima 55 miliona i izgubili su drzavu zive u 3 drzave i po celom svetu.. Verovatno su i oni tako razmishljali...

Kurdi su dosta zahebani ljudi al imaju i dosta zahebane protivnike, ne zna se ko je ludji 
« Poslednja izmena: 07. Jan 2010, 23:55:39 od Maradic »
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson C702i
@sasa92
61 oboren avion
30 oborehih bespilotnih letelica
7 helihoptera
238 krstarecih raketa
zvanicno 1- F117a,a nezvanicno 3
i jedno prepostavka da je oboren i 1 B2 ali je pao u hrvackoj pa se nazna o njem
kad sve saberemo ukupno je oboreno 337 ili 340 letelica sto nije bas malo
http://www.google.com/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=2&ved=0CAsQFjAB&url=http%3A%2F%2Fsr.wikipedia.org%2Fwiki%2F%25D0%259D%25D0%2590%25D0%25A2%25D0%259E_%25D0%25B1%25D0%25BE%25D0%25BC%25D0%25B1%25D0%25B0%25D1%2580%25D0%25B4%25D0%25BE%25D0%25B2%25D0%25B0%25D1%259A%25D0%25B5_%25D0%25A1%25D0%25A0%25D0%2588&ei=llNGS86PMsmy4QbfntX8Ag&usg=AFQjCNGf3BDe9LSSJLRyK-ISwGh4AI5WFg&sig2=5h-v0sl4Q37AtTJsnEjHAA
evo jos nesto oko oborenh aviona
http://www.google.com/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=6&ved=0CCEQFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.politika.rs%2Findex.php%3Flid%3Dlt%26show%3Drubrike%26part%3Dlist_reviews%26int_itemID%3D91333&ei=llNGS86PMsmy4QbfntX8Ag&usg=AFQjCNH2jPLBRNsBHujpubin0wD7h5EQfQ&sig2=SO_TqcCBQnFhuZWI1fr60w
a evo ti i nesto sto su radili strani mediju
http://www.google.com/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=10&ved=0CDUQFjAJ&url=http%3A%2F%2Fwww.pogledi.rs%2Fid.php3%3Fid%3D216%26kat%3D%25C7%25DB%25D0%25DD%25E6%25D8&ei=llNGS86PMsmy4QbfntX8Ag&usg=AFQjCNEHtz1-9TaNnAXuAszQYLEvXyl6sg&sig2=j4cfRQL5kJSLTvVUpC06bA
a evo ti avioni koj su oboreni imas i oznake i sve
http://www.google.com/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=5&ved=0CCEQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.kfunigraz.ac.at%2Felsawww%2FTemp%2520Trans%2FWINDOWS%2FTemporary%2520Internet%2520Files%2FContent.IE5%2F01234127%2FPadavineNATO%255B1%255D.htm&ei=1VpGS6raJIKv4Qa0792KAw&usg=AFQjCNE7ybRdhovsggk58zUI4RiHfBwP3Q&sig2=2YcskIOjeSSTofAhvC27jA

alo ovo nije tema za to ali nemogu da verujem da nas toliko ponizavas kao naciju pa sam moro ovo da ti pokazem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson C702i
Silno grešiš berkut, ovo je sve naša propaganda iz vremena rata namenjena održavanju morala u narodu, ali zvanično oboreni su samo jedan F-117A i jedan F-16, potvrđen je jedan broj oštećenih aviona, ovo ostalo je sve šarena laža.

Ne možeš za izvor informacija navesti komentar nekog NN lica na članak nekih novina (bez obzira što je napisao neko ime i prezime) već bi to trebalo da bude neki zvaničan ili makar poluzvaničan izvor informacija. I ja mogu napisati kao komentar na nekom forumu ili na nekom sajtu da smo oborili 120 B-2 pa to ne možeš uzeti kao argument za raspravu sa nekim.

Što se tiče članka Nenada Hrisafovića (ako je to zaista on pisao a ne neko ko se predstavlja kao on), takođe je netačan niti se poziva na neke zvanično dostupne izvore informacija, već na ona informacije koje je je poturala naša služba za moral tokom rata, a koji, na žalost, nisu tačni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Futo fukutsu - Saburo Sakai

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3671
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
SonyEricsson C702i
Velika je razlika u reci pogodjen i oboren.To sto je pogodjeno 50 ili vise aparata,nikako ne znaci da su oni i oboreni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 18 19 21 22 ... 35
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 05:07:28
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.