Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:45:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Deja vu  (Pročitano 14179 puta)
Svakodnevni prolaznik


Aum Namah Shivaya

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 278
Zastava Nikšić
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Apple iPod Touch
Citat
Занимљиво је да већина људи може да користи мање од 10 одсто својих нервних способности. До ове бројке дошло се посредно, после тешких повреда главе код неких особа. Повреде су захтевале да се одстрани готово 90 одсто њиховог великог мозга, након чега су се пацијенти успешно опоравили и наставили да воде уобичајен живот.
Hm, moze li ovo da znaci da je svijest (um) ta koja je "glavna" a ne mozak kao fizicki organ?
IP sačuvana
social share
Peace, Love, Unity, Respect
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia E72
Realno, naučnici mogu da tvrde šta hoće, ali ja znam kako Deja Vu deluje na mene. . . Prema tome, ni Frojd ni naučnici ne mogu da mi pune glavu oko nečega za šta ja znam da nije tako.

Deja Vu kod mene predstavlja san koji ne mogu da se setim nakon što se probudim. Ali kada ga doživim, setim se kada sa ga sanjao. . .
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Felis Onza

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23718
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Motorola v3x
Realno, naučnici mogu da tvrde šta hoće, ali ja znam kako Deja Vu deluje na mene. . . Prema tome, ni Frojd ni naučnici ne mogu da mi pune glavu oko nečega za šta ja znam da nije tako.

Deja Vu kod mene predstavlja san koji ne mogu da se setim nakon što se probudim. Ali kada ga doživim, setim se kada sa ga sanjao. . .

borkes slazem se isti slucaj.

Objasnite ovo. Ako se secate poznate igrice princ [sigurno se secate ima je i danas]. Davne 1990 god. moj prvi kom. 286, buraz i ja igramo prinaca ko ludi, i 9 nivo nikako da predjemo [bila je neka zaj.... na jednom karju otvaras vrata koja ti se otvaraju u skroz desetom delu]. Jedno jutro ustanem i znam resenje [sanjo sam] i to ne resenje samo tog nivoa znao sam celu igricu do kraja.  Smile
IP sačuvana
social share

Igraj pametno, igraj sigurno, igraj singl
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


PartizanForever!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3497
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
SonyEricsson 
Stvarno?....i meni se slicno desili...sanjao sam zeku koju ne poznajem i sutradan sam je video na ulici i upoznao.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 7
A ja npr. vidim neke scene koje će se desiti ali nekoliko dana kasnije. I onda kad mi se sve to desi kažem u sebi deža vu... Nije mi jasan ovaj život
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
mob
Nokia Lumia 1020
@machakz
Čitaš zabavnik? Smile
Video sam tekst pre neki dan, pitanje je koliko je ''normalan'' život koji te osobe nastavljaju da vode... Ali sigurno je da mozak može da nadoknadi izgubljene delove nekim drugim, a čak je i otkriveno da valjda nervne ćelije ipak imaju neku moć regeneracije.
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
ne da citam!  obozavam...  Smile

... jeste, nedelju-dve nakon neke nesrece i sl., vidi se da li ce one zdrave celije uspeti da ponovo uspostave komunikaciju i 'premoste' one koje nedostaju...
iako je za sve to vreme covek na pr. bio u komi

mogucnost regeneracije naseg organizma je fascinantna!

pretpostavljam da se normalno funkcionisanje odnosi upravo na to, normalno funkcionisanje, a ne na motoriku tipa 'idem sam u wc i mogu da drzim kasiku' jer bi bio besmislen primer. Smile
u suprotnom, imas biljku koja se 'krece', varijanntu frankenstajna.

... mada kazu da je lakse mozgu da uspostavii funkcije organizma (jer se svako telo bori za zivot i samoodrzanje), od recimo pamcenja. jer je ljudsko skladistenje informacija jako osetljiv proces... navedeno kako to otprilike funkcionise bas u tom clanku.

ako ti naidjes na neki clanak na tu i sl. temu, obavezno ubaci...  Smile   
« Poslednja izmena: 11. Apr 2006, 22:03:30 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sta da kazem Déjà vue to mi se stalno desava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 94
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U poslednje vreme skoro svaki drugi dan imam deja vu!Weird...Sve sto mogu da kazem da je stvarno,prisutno,neobjasnjivo i u stvari jako cool osecaj...
IP sačuvana
social share
To see a world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower,
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
Nokia E72
Realno, naučnici mogu da tvrde šta hoće, ali ja znam kako Deja Vu deluje na mene. . . Prema tome, ni Frojd ni naučnici ne mogu da mi pune glavu oko nečega za šta ja znam da nije tako.

Deja Vu kod mene predstavlja san koji ne mogu da se setim nakon što se probudim. Ali kada ga doživim, setim se kada sa ga sanjao. . .

borkes slazem se isti slucaj.

Objasnite ovo. Ako se secate poznate igrice princ [sigurno se secate ima je i danas]. Davne 1990 god. moj prvi kom. 286, buraz i ja igramo prinaca ko ludi, i 9 nivo nikako da predjemo [bila je neka zaj.... na jednom karju otvaras vrata koja ti se otvaraju u skroz desetom delu]. Jedno jutro ustanem i znam resenje [sanjo sam] i to ne resenje samo tog nivoa znao sam celu igricu do kraja.  Smile

Ja ne bih mogao to da ti objasnim. Ali znam da se i meni dešavalo da se dva dana zezam oko nekog nivoa, i prosto kad zaspim, ujutru se probudim sa rešenjem. Rekao bih da se to dešava kada se opustiš. Znači, sve vreme naprežeš mozak kako bi prešao neki nivo, ali saznaš rešenje tek kad malo razbistriš glavu. . . Ako me razumeš.
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 22:45:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.116 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.