Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 21 22 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Дара из Јасеновца (2020)  (Pročitano 51631 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da je senilni Lordan malo pobrkao lončiće. Ne može on da tuži Antonijevića zato što je Drakulićka plagirala Diklića (ako je to uradila). Nije režiser filma dužan da proverava da li je scenario koji je neko napisao i potpisao plagijat.

Podnosi i porodica Arsena Diklica. Autorska prava vaze decenijama posle smrti autora.  Smile

Citat
Познати нишки писац, преводилац и критичар Дејан Огњановић каже:

Prc, on nije sud. A svi znamo ko je Ghoul i koliko voli da se nateze po netu Smile
Predaj ti, deder, tu pricu nekome ko je juce seo za komp.  Smile

Reci mi... kakvu ti korist imas od ovih kvazi-patriotskih filmova... crce da promovises i Daru i onaj pokusaj Kosara?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 179
Znaš i sama da tek na sudu Zafranović i njegov advokat (naročito ovaj koji ga zastupa) protiv Antonijevića ne bi imali šanse.
Zato su juče i povukli ručnu. Nisu ludi da ugroze Lordanov filmski projekat ni zbog čega.

A Gul tek nema interese da brani Antonijevića. Uostalom, on je Dari dao trojku.


Nikakve. To je moja patriotska dužnost. Ako me se sete na Dan bezbednosti, sete.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ce vidimo...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 528
Zastava Galaksija-Mlecni Put
Poenta cele priče je da su postojali ljudi koji su bili u stanju da malu nevinu bebu otrgnu od majčinih ruku, bace u vis i probodu bajonetom, sa skele su bacali odojčad, klali, glavice male od zid razbijali...........

Sve navedeno su iskazi preživelih svedoka, među njima ima i Jevreja.

Neko sebi dozvoli da raspravlja o autorskim pravima, o scenariju, režiji.

Lordan je čovek zbog kojeg uvek mogu dobro razmisliti pre nego što optužim kompletan hrvatski rod.
Lordan je čovek koji je snimio film koji ni jedan Srbin nije smeo ili hteo sve do 90-tih.

Pevač imena USA puške peva o logoru, veliča ga, ogroman broj ljudi na koncertu kliču uz tu pesmu.

IP sačuvana
social share
Srbi oprastate svojim neprijateljima, zaboravljate svoje zrtve, Srbi istorija se ponavlja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 402
Reče danas Čedomir Antić da Zafranović ni u jednom svom igranom filmu nije prikazao zločine nad Srbima. Kaže da je u "okupaciji" prikazao ubijanje jevreja i jednog pravoslavnog sveštenika koji govori ruski (?!?) a u drugom filmu četnike kako ubijaju decu. Oba događaja su izmišljena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa dobro.. Nije da četnici nikada nisu ubijali decu. Ponekad baš jesu.
Kao i partizani uostalom kojima je umelo da se desi
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 528
Zastava Galaksija-Mlecni Put
Zamisao na malo dete koje je pušteno da plače celi dan gladno, žedno u vagonu stvara u meni osećaj ogromne tuge.

Zamislite šta bi nama uradili da smo se tako ophdodili prema komšijama kroz istoriju.

Islamska i Papska vera nas je satirala vekovima, mi smo uspeli opstati, BiH je mesto ogromnog stradanja Srbskog naroda, možda najstradalniji prostor u Evropi jednog etnosa,velika sramota da nam se brani da pamtimo i obeležavamo naša strdanja.
IP sačuvana
social share
Srbi oprastate svojim neprijateljima, zaboravljate svoje zrtve, Srbi istorija se ponavlja
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ne bi nam uradili nista. Ni fama oko holokausta nije nastala odmah posle drugog svetskog.
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
evo odgledoh i ja to čudo,nije vopšte tolko loš,samoe dosadnjikav
i nzm šta kenjaju pojedini degeni da su ustaše karikirane,nisu jebeno uopšte,skroz je realistično i verodostojno prikazana nonšalantna psihopatija pogotovo kod antea,igor djordjevic pokido s glumom

jedino su presrali ono sas afterlajf malo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1796
Citat
Zamisao na malo dete koje je pušteno da plače celi dan gladno, žedno u vagonu stvara u meni osećaj ogromne tuge.
što,šta ti je tu tolko tužno?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 21 22 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.