Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li su u Srbiji tolerisu otvorene diskusije?  (Pročitano 24986 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
i nastavlja se vredjanje....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Nije mi jasno zasto je Srbija na tapetu - zasto bi problem slobodnih diskusija bi problem Srbije? Ne razumem - ako pokretach moze da pojasni??

Da li postoji iluzija da su slobodne diskusije negde prihvatljivije nego u Srbiji?
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
Da li postoji iluzija da su slobodne diskusije negde prihvatljivije nego u Srbiji?

Pa o tome se i radi valjda...

Da li se u Srbiji slobodno i javno prica o npr. gej brakovima i slicno
za razliku od nekih drugih zemalja...
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.0a2pr
mob
LG Google Nexus 5
ovo Srbija, to da se tema opet ne zakljuca  Smile

a gej brakovi - bolje bi bilo da se ne spominju jos dugo dugo vremena.  Smile
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Kul fraza na latinskom! :)

Zodijak
Pol
Poruke 10007
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
ovo Srbija, to da se tema opet ne zakljuca  Smile

ti bas ne mozes da precutis....
treba prvo tema da se zahukta kao prava tema, pa posle idemo na offtopic... Smile
 Smile

Dakle...

Zasto mislis da o gej brakovima ne treba pricati jos dugo?
IP sačuvana
social share


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Live Long and Prosper

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11001
Zastava Austria
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Minefield 3.0a2pr
mob
LG Google Nexus 5
zato sto sam neki dan cula pricu od jednog 30-godisnjaka, kojeg je 2 meseca zivkao na telefon jedan 17-godisnji peder, komsija iz zgrade, 2 sprata ispod njega .... predstavljao se kao zensko, i jedne veceri ga nazvao i rekao da se napio, da dodje da ga (tj. je) pokupi. i kad je ovak dosao, taj mali je usao u auto sav umotan, i krenuo da mu otkopcava pantalone. kad ga je ovaj gurnuo, mali je istrcao iz auta, al mu je mobilni ispao. posle par dana zove ga na telefon, predstavljajuci se kao otac devojke ciji je mobilni ostao u autu, ali mu se glas menjao, pa je ovaj prepoznao svog malog komsiju, pedera.

ovo je totalni off, ali me prica zgrozila.

sve to treba ......
IP sačuvana
social share
Budi jako oprezan da ne rasplaces zenu jer Bog broji njene suze. Zena je nastala od muskarcevog rebra. Ne od njegovih stopala da se po njoj gazi. Ne od njegove glave da se njome vlada, nego od boka da mu bude jednaka. Ispod ruke da bude zasticena i pokraj srca da bude voljena.

Ewig dein, Ewig mein, Ewig uns

Nicht alle sind glücklich, die glücklich scheinen. Manche lachen nur um nicht zu weinen.
   
                       
U mraku vidim kako ti oči sjaju, a kad nam se lica dotaknu i tvoj dah ukrsti sa mojim, ja osetim sve godine naše ljubavi sažete u jedan jedini tren, i znam samo da postojimo ti i ja, ali pretopljeni na silnoj vatri naše duge, tajne i tajanstvene ljubavi, i pomešani nerazdvojno, zauvek.

Look, when you love someone, it's worth fighting for, no matter what the odds.                
Why do I keep doing this to myself? I must be a masochist or something.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
zato sto sam neki dan cula pricu od jednog 30-godisnjaka, kojeg je 2 meseca zivkao na telefon jedan 17-godisnji peder, komsija iz zgrade, 2 sprata ispod njega .... predstavljao se kao zensko, i jedne veceri ga nazvao i rekao da se napio, da dodje da ga (tj. je) pokupi. i kad je ovak dosao, taj mali je usao u auto sav umotan, i krenuo da mu otkopcava pantalone. kad ga je ovaj gurnuo, mali je istrcao iz auta, al mu je mobilni ispao. posle par dana zove ga na telefon, predstavljajuci se kao otac devojke ciji je mobilni ostao u autu, ali mu se glas menjao, pa je ovaj prepoznao svog malog
komsiju, pedera.

ovo je totalni off, ali me prica zgrozila.

sve to treba ......

pa sto ih onda evropa "trpi" ako je to sve....i sve to treba...?
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
Sta treba...?

Da li se prica vishe ili ne ne znam - ali ako mislite (kao sto neki misle) da je Srbija konzervativna sredina u kojoj se ne prica o gay brakovima a na progresivnom zapadu se to radi otvoreno - grdno se varate. Tradicionalizam i konzervativizam su deo ljudi a ne prostora - a iste ljude cete naci u bilo kojoj drzavi ovog sveta.

Problem otvorenih diskusija se vrti oko problema "svetinja" ili kako ja to zovem idolopoklonstva. Nesigurni i uplaseni ljudi moraju da imaju neke svetinje koje su stalne i nepromenljive da bi na njima bazirali sigurnost sopstvenog postojanja. Njih ima svuda od religije pa na dalje. Problem nastaje kada se oni susretnu sa nekim ko ne deli iste svetinje i tada otvorenu diskusiju shvataju kao licni napad (sto je iz njihove prspektive zaista tako) i tada otvorenost diskusije prerasta u vredjanje i agresiju.

Tako je u Srbiji ali i bilo gde u svetu (bar kolko ja to mogu da vidim)
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
I-mate 30 Pro
Nesigurni i uplaseni ljudi moraju da imaju neke svetinje koje su stalne i nepromenljive da bi na njima bazirali sigurnost sopstvenog postojanja. Njih ima svuda od religije pa na dalje. Problem nastaje kada se oni susretnu sa nekim ko ne deli iste svetinje i tada otvorenu diskusiju shvataju kao licni napad (sto je iz njihove prspektive zaista tako) i tada otvorenost diskusije prerasta u vredjanje i agresiju.


slazem se
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


The true method is no method.

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 6103
Zastava Starship Enterprize
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.1
mob
Bosch ima centrifugu
I ja isto  Smile Smile  Smile
IP sačuvana
social share


"I mourn the loss of thousands of precious lives, but I will not rejoice in the death of one, not even an enemy. Returning hate for hate multiplies hate, adding deeper darkness to a night already devoid of stars. Darkness cannot drive out darkness: only light can do that. Hate cannot drive out hate: Only love can do that."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.