Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 10:14:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ste čuli za psihodramu?  (Pročitano 68386 puta)
15. Okt 2018, 15:14:35
Zodijak
Pol
Poruke 1
Zdravo, ja sam psihodramska savetnica i volela bih da podelim sa vama ovaj grupni akcioni psihoterapijski metod koji se oslanja na teoriju, filozofiju i metodologiju Jakoba Levi Morena.  

Živimo u patrijarhalnom društvu u kojem se od žena očekuje da budu dobre majke, supruge pune razumevanja, vredne, poslušne radnice na poslu, prijateljice koje uvek imaju neki dobar savet i koje su u toku sa trendovima u svim aspektima života.
Očekuje se da žene uvek budu izdepilirane, isfrizirane, ispeglane, našminkane, elegantne i da u tome nužno uživaju.
Očekuje se da brinu o potrebama svoje porodice, da kuvaju, peru, peglaju, čiste i da to uvek rade sa voljom i ljubavlju.
U patrijarhalnim sredinama žene su često meta predrasuda, zabrana i osudjivanja.
Ako se bave politikom onda su okarakterisane kao radikalne feministkinje, ako ne žele da imaju decu onda su sebične, ako ne teže ka tradicionalnom bračnom životu onda su “usedelice", ako ne vole da se šminkaju onda su neuredne, ako ne vole da nose haljine i visoke potpetice onda su muškobanjaste itd.  

Psihodramska grupa ograničenog trajanja na temu “ Da li sam dovoljno žena ako. . . ”


Na ovoj radionici dobrodošle su sve žene koje se pitaju: da li sam žena ako. . . . ne želim da izbegavam konflikte, ako mi se desi da opsujem, ako volim da majstorišem po kući ili da treniram boks? Smem li da se bavim poslovima kao što su bravar, stolar, pilot? Da li moram da se oblačim ženstveno iako mi je neudobno? Hoću li doživeti osudu ako priznam da uživam u seksu? Da li je u redu što ne volim kućne poslove i što me ne zanima kako se pravi džem? Imam li pravo na lenčarenje? Jesam li loša supruga ako ponekad poželim da se osamim?

Putem psihodramskih tehnika istražićemo šta je ono što kod vas podstiče takva i slična pitanja.
Kakav je i u kolikoj meri uticaj sredine u kojoj ste živeli i u kojoj sada živite na vaše mišljenje o sebi kao ženi i kako da se osnažite da budete upravo ono sto autentično i jeste.

Radionice će voditi psihodramska savetnica Elizabeta Vukov i integrativna art terapeutska i psihodramska savetnica Marina Krstić.

Ciklus radionica počinje od oktobra i biće otvorenog karaktera što znači da možete da se priključite svake druge subote u Novom Sadu i svakog drugog četvrtka u Beogradu.  
Prva radionica u Beogradu biće održana 18. 10. 2018.  od 18. 30h-21. 00h, a prva radionica u Novom Sadu biće održana u subotu 20. 10. 2018.  od 18. 30-21. 00h.  

Radi se u grupama sa minimum 5 a maksimum 12 članica.

Radionice će biti organizovane svakog drugog četvrtka u Beogradu na adresi Bulevar Kralja Aleksandra kod Kluza i svake druge subote na adresi Futoški put 15, prostorije škole Chit chat ćoše, Novi Sad.

Da biste se prijavili na naše psihodramske radionice neophodno je da budete žena i da uplatite akontaciju.  Za više detalja (način rada, kratak intervju, cena i način uplate akontacije) i prijavu možete poslati mejl na marinicak@gmail. com.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
oće biti pitija
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
radis samo sa clanicama ili mogu i clanovi....
zanima me sta im radis i jel ima kakve droge i rakije
« Poslednja izmena: 17. Okt 2019, 02:45:06 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 10:14:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: psihodramu uli

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.