Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:32:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li si gay?  (Pročitano 30563 puta)
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Nije vezano za temu... ali iz kog razloga je slovo b za "Bolnicu" veliko, a slovo s za "srbin" malo? Neki specijalan efekat, ili cisto greska?
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Ant.com
Upravo je edukacija u skolama jedan od glavnih razloga zasto sam kao psiholog, a ne samo ja, vec nas dosta psihologa i psihijatara, ustali i poceli glasno da govorimo o pravima dece i njihove zloupotrebe zbog indoktrinacije...

 Smile  Smile  Smile bravo! mora to mnogo mnogo glasnije.zasto ne izdate neko saopstenje da je to ipak neka devijacija? gledam na TV-u svi "oni" se prosto ponose sto su homosexualci, prosto se hvale, koliko sam shvatio i neki psiholozi/psihijatri ih podrzavaju. gde ste tu VI kao druga strana?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Verujte ima me i te kako. Zvanicno saopstenje ce uskoro izaci, jer se sprema i jedno udruzenje psihologa i psihijatara, ali i ostalih koji se bave ovom problematikom. Polako se organizuju. Verujte pritisci su ogromni. Ode dozvola za rad. Pomazem mojim kolegama u Srbiji puno. Trenutno sam ovde jer me je na odmoru zadesila bolest, pa cu ostati duze nego sto sam mislio. Nije jednostavno. Na zapadu postoji mnogo takvih udruzenja, a clanovi se neprestano bore da ne izgube dozvole za rad.

Mi smo LGBT telima koja postoje pri zvanicnim institucijama odavno dali nadimak gaystapo. Jer se bukvalno tako ponasaju.

Primetio sam da mi se link obrisao. Izvinite, ali za sve sto govorim uvek potkrepljujem cinjenicama. Nije svrha necije reklamiranje, vec jednostavno ljudi se na taj nacin direktno susrecu i imaju prilike odmah da procitaju. Nemoze da kaze neko da nesto lazem. Zato sam pitao da li je potrebno da se otvori nova tema, jer ima puno i naucnih istrazivanja koja potkrepljuju ono sto sve iznosim, a opet su linkovi u pitanju.

Inace odoh da citam vas pravilnik.

Pozdrav

P.S. Link koji sam postavio po mojoj proceni potpada vise pod ovu stavku, jer je direktno vezan za ono sto sam pisao.

Član 7.
Pravila vezana za reklamiranje i spam

.1. Šta je dozvoljeno
Dozvoljeno je objavljivanje linkova u okviru poruka, kada ti linkovi ne promovišu sajt koji se bavi konkurentnom delatnošću, a sadržaj koji se na njima nalazi predstavlja nešto značajno za temu.
« Poslednja izmena: 20. Avg 2009, 12:20:50 od drdrdoktor »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
Jednostavno, gay lobi je suviše jak (govorim o zapadu) da bi se nešto konkretno od strane psihologa/psihijatra moglo uraditi, a da to ne doživi osudu, ma anatemu od strane ''društva'' - čitaj: gay lobija.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma biti gej je kompletno normalna stvar  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
... kaze americka asocijacija psihijatara il tako nesto  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Il tako nesto  Smile
Americkim psihijatrima treba psihijatar leba mi
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ne kaze Americka asocijacija psihijatara vec LGBT telo pri toj asocijaciji, koje je pre tacno 14 dana usvojilo dokument u kome poziva na linc sve psihijatre i psihologe koji se usude da pruze pomoc egodistonicnim homoseksualcima. Prosto jednom gay, zauvek gay. Neverovatne stvari se desavaju.

S druge strane pokusavaju da homofobiju ubace u klasifikaciju mentalnih bolesti, a prosle godine je EU doneo rezoluciju po kome je homofobija kriminalizovana. Kazes jednu rec i odes u zatvor. Engleska je prva pocela taj zakon da primenjuje. E sada za sve ovo imam linkove, ali sam zbunjen sta smem, a sta ne smem da postavljam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Homofobija je kriminal?

Auu znaci u Srbiji vecina sve sami kriminalci  Smile
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
Ne kaze Americka asocijacija psihijatara vec LGBT telo pri toj asocijaciji, koje je pre tacno 14 dana usvojilo dokument u kome poziva na linc sve psihijatre i psihologe koji se usude da pruze pomoc egodistonicnim homoseksualcima. Prosto jednom gay, zauvek gay. Neverovatne stvari se desavaju.

S druge strane pokusavaju da homofobiju ubace u klasifikaciju mentalnih bolesti, a prosle godine je EU doneo rezoluciju po kome je homofobija kriminalizovana. Kazes jednu rec i odes u zatvor. Engleska je prva pocela taj zakon da primenjuje. E sada za sve ovo imam linkove, ali sam zbunjen sta smem, a sta ne smem da postavljam.

cek, cek, zar nije sezdesetih u americi homoseksualnost skinuta s liste bolesti od strane americke psihijatrijske asocijacije?
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 23:32:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.