Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 08. Jun 2024, 09:07:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li postoji astralna proekcija?  (Pročitano 10061 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
mob
Nokia Luvmya 520
Citat: shomi_rocket
Ti gospodine nikako ne mozes da znas da li postoji zivot posle smrti ili ne, kao sto ni ja to ne mogu da znam, ali tvoje je pravo da mozes da nagadjas! Ali bi te molio da ne govoris o ljudima koji veruju s nepostovanjem! Eto bas sam ja jedan od njih koji veruje u zivot posle smrti, a verujem i u paranormalno, verujem i u astralnu projekciju!
 Dakle, kako ja gledam na sve to: cemu poenta zivota ako covek se rodi, zivi nekim prosecnim zivotom, do kraja adolescentskog perioda izlazi, posle radi, problemi, posao i na kraju umre...i nista! Mrak, nistavilo! Zasto smo onda stvoreni? Cemu poenta svega toga?
 Verujem cvrsto u Boga, tako da verujem i u njegovo carstvo nebesko, i cvrsto verujem da postoji neki bolji zivot, nakon ovog zivota, koji nas ceka!
Naravno da svi ljudi zdravog razuma znaju kada zivot coveka nastaje, postoji i nestaje.
Znanje je energija koja stvara dozivljaj, sto znaci da covek ima znanje o necijem postojanju i nepostojanju.
Niko normalan ne nagadja da li postoji osoba koja je umrla i pretvorila se u prah.
 
Nema nikakvog nepostovanja u objasnjenju da neko halucinira kada tvrdi da postoji zivot posle smrti, halucinacija je prividjenje necega sto ne postoji u materiji.
Da li ti ili bilo ko drugi veruje u nesto nema nikakve veze sa znanjem o onome sto postoji i znanjem o onome sto je unisteno.
Poenta je u tome da su ljudi morali da zive, rade to sto su uradili i umru ti sto su morali da umru da bi danas ziveli i radili oni koji nece umreti, oni cija se imena nalaze u "Knjizi zivota".
Ti ces nastaviti da verujes u "neki novi zivot" dokle god te to verovanje bude sluzilo.
Citat
Ovde je gospodin EyepheelYU rekao nekom da je izneo svoje subjektivno misljenje, ali evo ja sad vama da kazem da ja tvrdim da je vase misljenje takodje subjektivno. Nema tu nigde, nimalo objektivnosti! Ako mislis da to sto pises na engleskom, prepisujes sa wikipedia, da si zbog toga objektivan, onda si se grdno zajebao! Sagledaj malo sve aspekte i onda pocni da iznosis argumente i misljenja!
Nema niceg subjektivnog u onome sto sam rekao i nema nikakve veze ko je i gde napisao to sto predstavlja istinu koja vazi za sve.
Sagledao sam stvarnost pre nego sam rekao to sto sam rekao, ako ti zelis da kazes da sam rekao neku laz, slobodno je citiraj i obrazlozi svoj stav.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
mob
Apple 5S
Ne, prvo i prvo ja nisam rekao da lazes ni u jednom jedinom momentu! Ako si ti tako shvatio, steta! Video sam da citiras bibliju na nekoj temi pa pretpostavljam da si hriscanin! Ti ne verujes u to da Bog moze da nas primi u njegovo carstvo i da nam vecni zivot? Zivot posle ovog zivota! Kada nase telo umre, a dusa ce otici na neko bolje mesto! E pa ja u to cvrsto verujem! Nema to nikakve veze sa znanjem. Mnogi naucnici su ateisti pa moze se reci da i oni, kao i ja, pa makar ne priznao i ti, dodaju u velikoj kolicini svoja subjektivna misljenja! Prosto nesto ne mozes da me ubedis da nisi bar malo subjektivan, nego da ono kao iznosis tu kao neke ciste teorije koje su plod necijeg znanja, nema tu subjektivnosti! Nema sutra malo! No dobro tvoja stvar! Mozda to nije naucno dokazano, ali ja eto verujem! Ne verujem da je to neka izmisljotina, vec da ima tu necega! No pricaj ti sta hoces, tvrdi sta hoces, ja verujem u sta verujem i to je to! Ne mislim da si los covek ako ti ne verujes, niti zelim da te ubedjujem dao sam svoj komentar na tu temu, tako da hvala na iznetim stavovima i podacima, ali to mi nista ne znaci, i dalje sam ostao veran svojoj teoriji i verovanju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
mob
Nokia Luvmya 520
Ne, prvo i prvo ja nisam rekao da lazes ni u jednom jedinom momentu! Ako si ti tako shvatio, steta! Video sam da citiras bibliju na nekoj temi pa pretpostavljam da si hriscanin! Ti ne verujes u to da Bog moze da nas primi u njegovo carstvo i da nam vecni zivot? Zivot posle ovog zivota! Kada nase telo umre, a dusa ce otici na neko bolje mesto! E pa ja u to cvrsto verujem! Nema to nikakve veze sa znanjem. Mnogi naucnici su ateisti pa moze se reci da i oni, kao i ja, pa makar ne priznao i ti, dodaju u velikoj kolicini svoja subjektivna misljenja! Prosto nesto ne mozes da me ubedis da nisi bar malo subjektivan, nego da ono kao iznosis tu kao neke ciste teorije koje su plod necijeg znanja, nema tu subjektivnosti! Nema sutra malo! No dobro tvoja stvar! Mozda to nije naucno dokazano, ali ja eto verujem! Ne verujem da je to neka izmisljotina, vec da ima tu necega! No pricaj ti sta hoces, tvrdi sta hoces, ja verujem u sta verujem i to je to! Ne mislim da si los covek ako ti ne verujes, niti zelim da te ubedjujem dao sam svoj komentar na tu temu, tako da hvala na iznetim stavovima i podacima, ali to mi nista ne znaci, i dalje sam ostao veran svojoj teoriji i verovanju!
Ni u jednom momentu nisam rekao da si ti rekao da ja lazem. Covek moze da kaze ili istinu ili laz, treceg nema.
Subjektivno misljenje je laz bas kao i sva verovanja. Ti si rekao da ja ovde iznosim subjektivno misljenje i pitao sam te da objasnis sta je od onoga sto sam rekao - subjektivno misljenje.
Jel ti ovde zelis da kazes da je rodjenje coveka, zivot coveka i smrt coveka - subjektivno misljenje ??
Naravno da pise da ce odabrani uci u besmrtnost/fizicku vecnost koju ce imati sa Bogom, ali to je sve u ovom telu u kojem smo, drugog nema. Isto telo u kojem je Isus morao da umre da bi u tom i takvom telu Bog i odabrani mogli da vecno zive.
Smrt tela je smrt duse, dusa je zivot tela, osecaj prisutnosti koje telo ima. To telo i taj zivot ne moze da se ponovi, covek se radja jednom i umire samo jednom.

Sve projekcije koje je covek opisao recima su projekcije covekovog uma koji je sastavni deo covekovog tela.
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
mob
Apple 5S
Ajde moguce da si upravu, nemam zivaca stvarno da se raspravljam sad i ovde! Ti malo razmisli pa ces shvatiti na koje delove sam mislio, nemoj mnogo da se pravis lud! Naravno da rodjenje, zivot i smrt nije subjektivno misljenje, pa to i beba moze da shvati to se podrazumeva! No dobro, tvoja stvar, ne moras ti meni vise nista da objasnjavas hvala puno, ali ja sam tebi isto tako objasnio da ja verujem u to sto verujem i mozemo mi do sutra ovako da objasnjavamo jedno drugom, tako da molio bih te da zavrsis s tim shvatio sam sta hoces da kazes! Tako da moj odgovor na temu je: da verujem da postoji!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
mob
Nokia Luvmya 520
Ajde moguce da si upravu, nemam zivaca stvarno da se raspravljam sad i ovde! Ti malo razmisli pa ces shvatiti na koje delove sam mislio, nemoj mnogo da se pravis lud! Naravno da rodjenje, zivot i smrt nije subjektivno misljenje, pa to i beba moze da shvati to se podrazumeva! No dobro, tvoja stvar, ne moras ti meni vise nista da objasnjavas hvala puno, ali ja sam tebi isto tako objasnio da ja verujem u to sto verujem i mozemo mi do sutra ovako da objasnjavamo jedno drugom, tako da molio bih te da zavrsis s tim shvatio sam sta hoces da kazes! Tako da moj odgovor na temu je: da verujem da postoji!
To je sve zbog toga sto nisi opusten i sto mislis da ja tebe prevaspitavam. Samo ti nastavi da verujes sve to
u sta verujes, nijednog momenta ti nisam rekao da bi trebalo da prestanes da budes to sto te cini tim sto jesi.
Proucavam bibliju skoro 30 godina i vrlo dobro znam sta u njoj pise i znam da nema nikakvog "zivota posle smrti".
Ako ti ne mozes da shvatis ovako jednostavne reci kao sto je izjava Isusa Hrista " Nije Bog
Bog mrtvih, nego živih. " onda nije ni bitno koji te je covek slagao da Bog ima bilo sta sa onima koji su
umrli ( koje je ubio )
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Žena
Poruke 4372
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ovo na filozofiji su dobra saznanja - zivot posle smrti ima nekakve veze sa astralnom proekcijom, pah i pepeo Smile
Astralna proekcija je valjda kada sam ja tu na Burek forumu, eto to je to Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla AskTbUT2V5 3.8.0.
mob
Nokia Luvmya 520
Ovo na filozofiji su dobra saznanja - zivot posle smrti ima nekakve veze sa astralnom proekcijom, pah i pepeo Smile
Astralna proekcija je valjda kada sam ja tu na Burek forumu, eto to je to Smile
Ne da ima "nekakve veze" sa verovanjem u "zivot posle smrti" nego je to temelj tog verovanja zvanog
"astralna projekcija" ili "astralno putovanje" posto govori o "astralnom telu" koje je nezavisno od fizickog tela.

Tvoj boravak na Bureku predstavlja ucinak tvog tela ( odnosno dela tvog fizickog tela ).

Meni se licno cini da je lepse kada druga mesta i dogadjaje projektujem u svom zivotu, recimo cesto mi se cini da
je lepo kada posle Roland Garros-a dodje Wimbledon, odnosno kada posle sljake ide trava.  Smile
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
YEEEEEEEAAAAAAAAH
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Apple 
Interesuje me Vase misljenje da li postoji astralna proekcija?

Naravno da postoji i nije samo u glavi pojedinca kako neki tvrde ,ovde na burek forumu ranije je bila diskusija o tome  i ljudi koji su trenirali kroz razlicite sisteme  i oni sto su samouki ili prirodno nadareni su prolazili i opisivali iste relame astrala ,moras da ides iz jednog u drugi nema preskakanja,ali uvek mozes da pokusas  .Da ti dam cist primer predprosle  godine smo na jednoj temi na burek forumu pricali o Astralu i upoznao sam jednog tipa iz CG koji je pricao o svom iskustvu sa Suncem koje se poklapalo sa mojim,mog prijatelja u Srbiji i mog prijatelja u Irskoj ,dakle oni se medjusobno ne poznaju ja sam tu nevazan link a onda vise od godine kasnije bum, Stephen Hawking nam se tako lepo "predstavio" na vrlo elegantan nacin kad je pricao o istoj stvari i kad je opisao i dao par detalja proslog meseca u njegovoj najnovijoj emisiji "Stephen Howking Universe",svako ko je imao isto iskustvo znao je vrlo dobro tog istog trenutka o cemu se radi .Ovo je bila javna potvrda za one koji vec znaju ,dok neki nisu ni registrovali ,neko je cuo i verovatno se pitao "O cemu ovaj covek prica ?"
U svako slucaju da nastavim Postoji cetri razlicite vrste ili tipa  paralelnih univerzuma .
LHC u CERNU  je na samom pragu dokazivanja prvog tipa.
Da li Astralna projekcija ima buducnost ,DA  ,Vlade vodecih zemalja ulazu ogromne pare u ova istrazivanja
Armija je pocela projekte u GB i USA za veterane koji su izgubili ruke i noge kako da sa snagom svog uma koriste komjuter i vestacke udove ,to je sada preslo u privatni sektor i kruna sa 16 senzora i prva igra koju igrate cisto snagom svojih misli vec postoji ,svemir je veliki i putovanje je opasno i dugo ,rezerve na zemlji su pri kraju i rudarstvo na asteroidnom pojasu bi manje kostalo ukoliko mozemo nasu svest da daunlodujemo u kibernetsku masinu, vrstu sintetickog klona i tako obavljamo neophodne poslove da bi na kraju dana se vratili u svoje telo i otisli kuci na veceru.Ljudska prisutnost na udaljenom i opasnom mestu je nezamenjiva,Od Titanovih mora tecnog Nitrogena do otrovnog Io-a do ledene Evrope ali zasto se nepotrebno izlagati opasnom dugom putu,
rizikovati zdravlje i trositi rezerve hrane ,vode i kiseonika ziveci godinama bez porodice ,kad mozemo to uraditi iz udobnosti naseg kreveta.
Astralna projekcija je mozda jedini ekonomicni nacin kako ce covek istraziti Univerzum postoji u svim dimenzijama
i  trenutno ne postoji nikakva prepreka u putovanju izmedju njih osim kapaciteta naseg ljudskog uma .
Dakle treniranje dovodi do perfekcije ,Priroda nas uci da Evolucionarni skok dolazi obicno iz potrebe .
Da se vratim starom tradicionalnom sistemu koji vecina ljudi poznaje.
Ritualno kupanje ,Ritual zastite, otklanjanje svih mogucih spoljasnjih uticaja ,mir i atmosfera u tvojoj sobi ,pravilno disanje ,tri nedelje do tri meseca Lucidnih snova,redovno vodjenje dnevnika je sve samo uvod. Jednom kad budes poceo videti sebe odozgore ili sa strane to je samo pocetak,po neki put je propraceno sa krvarenjem iz nosa ali ne brini.Od polozaja najtezi je lotosov cvet ali meni je to predstavljalo poteskocu jer bi mi se noge posle 45 min. kompletno paralisale to jest utrnule ,nisam voleo ni ravan krevet jer mi je to otezavalo disajne puteve,ovih dana imam lepu koznu visoku fotelju sa kojom se zavalim unazad pod uglom od 45%.
U svakom slucaju u tim prvim koracima ce ti se pojavljivati veliki broj razlicitih elementala za koje postoje tehnike kako da ih razbijes dok ne nadjes svog "duhovnog vodica" ,On ce ti dati svoje pravo ime po kome uvek mozes da ga prizoves i odgovarace ti istinito na sva pitanja ali moras stalno da postavljas pitanja i budes istrazivacke prirode.
Neki od tih elementala su uzasne prirode i  100 % slucajeva izazvace u tebi neopisiv strah ,nauci da ih saseces pokretom ruke poput maca izgovarajuci "Bezite od mene svi zli demoni" sa onima koji ne nestanu posle toga  imaces nedmetanje recima i onda kad od njih dobijes ime oni ce ti sluziti .Zapamti tvoj vodic ne moze direktno da se mesa ali ti moze dati uputsva kako da postupis pre nego sto se nesto dogodi.
Abreamelin je imao 333 ,Kralj Solomon 72 (skoro sam nabavio njegove pecate),a Sekspirov fikcioni karakter Prospero je imao dva Elementala na raspolaganju Arijela i Cilibana.
Siguran sam da mozes da uradis bolje ,u svakom slucaju moras koristiti male da bi dosao do vecih.
Vidim da ne pijes ,pusis i ne uzimas narkotike to je vrlo dobro,ne jedi obilno pre vezbe i radi najmanje dva puta na dan. Posle izvesnog vremena moci ces sa lakocom da radis sve sto pozelis u Astralu svi poroci su ti tu na raspolaganju ,..naravno cilj postojanja i mogucnosti astrala  je nesto sasvim drugo ..........ali neznam odakle dolazi tvoje interesovanje za ovim stvarima i sa kakvom motivacijom i gde zelis da ides i sta zelis ili volis da postignes .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4960
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
jok i ne postoji, ja bio na svirci
IP sačuvana
social share
NAPUŠTEN PROFIL
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 08. Jun 2024, 09:07:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 14 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.