Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 09. Jun 2024, 03:36:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li postoji astralna proekcija?  (Pročitano 10062 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla YFF35
mob
Nokia Luvmya 520
joj zivote Smiley

Nisi me shvatio za unutra, izvan i etiketisanje - vise nego ocigledno zbog cega Smiley

If I start quoting wikipedia, bolding text and writing in English does it make it more true? Or makes me look more smart?

Forum je za izrazavanje, razmenjivanje i diskutovanje misljenja. Sto je blago receno nemoguce sa osobama koje veruju da su uvek i 100% u pravu.

Vrati se kada su mislili da se Sunce vrti oko Zemlje. Reci im da je obrnuto. Verujem da ce ti odgovoriti:
Pa ljudi koji tvrde da postoji kretanje Zemlje oko Sunca, koji zive u istim halucinacijama u kojima zive oni koji veruju u da Zemlja nije ravna.
(u to vreme su znali da Zemlja nije ravna, ali kapiras poentu).

Nevezano za ovu tematiku, trebas biti otvorenog uma da uvek postoji mogucnost da nisi u pravu.

Ali na kraju krajeva. Slobodna zemlja. Svako ima pravo da radi i ponasa se kako pozeli  Smile


A kada sam ja to rekao da sam ja u pravu ? Nisam nasao definiciju astralne projekcije na srpskom pa sam morao da prekopiram tu na engleskom, a pojacao sam one reci koje su od znacaja da se shvati sta je to sto predstavlja "temelj" fantazije o astralnoj projekciji.
Forum je takodje mesto gde se objasnjava sta je istina ( rec o onome sto postoji ) a sta je laz ( rec o onome sto ne postoji ).
Ja nemam nista sa necijim misljenjem niti sam ga ikada komentarisao, komentarisem samo tvrdnju da je necije misljenje/verovanje - istina.

"Vrati se kad su mislili..." je ocigledan primer koliko su tvoja razmisljanja podrzana argumentima.

Sve sto sam na ovoj temi hteo da kazem je da je covekov um, koji je u vlasnistvu covekovog tela jedino mesto gde se bilo sta projektuje i da ne postoji niti jedna projekcija koja je od toga nezavisna.

Nije mi jasno cemu to " Joj zivote " i kako si uspeo da shvatis da ja tebe nisam shvatio ?
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
mob
HTC One
Ja sam davno doziveo jedno veoma cudno iskustvo blisko temi. Naravno, iako sam bio budan (ili misli da jesam  Smile), pripisao sam to premoru, gladi u kombinaciji sa jakim suncem i ostalim faktorima... kolko god da je bilo realno i neverovatno znam da se moj mozak samo malo poigrao sa mnom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 47185
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ja sam davno doziveo jedno veoma cudno iskustvo blisko temi. Naravno, iako sam bio budan (ili misli da jesam  Smile), pripisao sam to premoru, gladi u kombinaciji sa jakim suncem i ostalim faktorima... kolko god da je bilo realno i neverovatno znam da se moj mozak samo malo poigrao sa mnom.

Steta sto svoje prorocke mogucnosti potiskujes na takav nacin.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 95
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.1.249.1064
Da.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
mob
Apple 5S
Citat
Pa ljudi koji tvrde da postoji "astralna projekcija" koji zive u istim halucinacijama u kojima zive oni koji veruju u "zivot posle smrti"
Ti gospodine nikako ne mozes da znas da li postoji zivot posle smrti ili ne, kao sto ni ja to ne mogu da znam, ali tvoje je pravo da mozes da nagadjas! Ali bi te molio da ne govoris o ljudima koji veruju s nepostovanjem! Eto bas sam ja jedan od njih koji veruje u zivot posle smrti, a verujem i u paranormalno, verujem i u astralnu projekciju!
 Dakle, kako ja gledam na sve to: cemu poenta zivota ako covek se rodi, zivi nekim prosecnim zivotom, do kraja adolescentskog perioda izlazi, posle radi, problemi, posao i na kraju umre...i nista! Mrak, nistavilo! Zasto smo onda stvoreni? Cemu poenta svega toga?
 Verujem cvrsto u Boga, tako da verujem i u njegovo carstvo nebesko, i cvrsto verujem da postoji neki bolji zivot, nakon ovog zivota, koji nas ceka!
 E sad, sto se tice astralne projekcije! Verujem da postoji ta astralna projekcija koja podrazumeva da svesno odvojimo nase etericko telo od fizickog tela i otputujemo u tu neku drugu astralnu dimenziju. Mozda se to kosi pomalo s nasom religijom, ali ne vidim nista lose u tome.
 Mozete vi da tvrdite da je sve to projekcija nase bujne maste, ali ja se ne bi slozio sa vama! Imam svoje razloge koje nema potrebe da iznosim, jer pitanje je bilo da li verujete u astralnu projekciju, ja kazem DA! VERUJEM! Ne zelim da nikoga ubedjujem nikoga da pocne i on da veruje, ali predlazem da uvek sagledate i druge mogucnosti, a ne da odgovorno tvrdite da nesto postoji ili ne, kada ne mozete biti sasvim sigurni. Ovo sve sto sam rekao je moje pravo i moja zelja da verujem. Ali nijednog nevernog Tomu niti zelim da omalovazavam, niti zelim da vredjam!
 Ovde je gospodin EyepheelYU rekao nekom da je izneo svoje subjektivno misljenje, ali evo ja sad vama da kazem da ja tvrdim da je vase misljenje takodje subjektivno. Nema tu nigde, nimalo objektivnosti! Ako mislis da to sto pises na engleskom, prepisujes sa wikipedia, da si zbog toga objektivan, onda si se grdno zajebao! Sagledaj malo sve aspekte i onda pocni da iznosis argumente i misljenja!

« Poslednja izmena: 03. Jun 2010, 14:55:49 od shomi_rocket »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
A sta sa tvojim misljenjem ? Da li je ono subjektivno ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
mob
Apple 5S
A sta sa tvojim misljenjem ? Da li je ono subjektivno ?  Smile
Da naravno da je subjektivno! Vrlo subjektivno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Sony xperia
Zahvaljujem na iskrenosti u odgovoru i zelim ti ugodan boravak uz dosta kvalitetnih diskusija.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava Cyber Space
OS
Linux
Browser
Mozilla (lucid)
mob
Samsung Galaxy SII
Kad smo vec kod toga, moram da okacim citat Silvanusa. To je on lepo srocio jednom prilikom

Citat
Silvanus Car                        
Δοбро дошао ! Надам се да ћете уживати, лепо се забављати, понешто научити и пронаћи оно што вас занима.    
                        
И наравно, од вас очекујемо занимљиве дискусије, виспрене коментаре и проницљиве увиде.                           

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.55
mob
Apple 5S
Hvala, takodje!  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 09. Jun 2024, 03:36:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.