Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li neko ima iskustva sa ljubavnim cinima???  (Pročitano 306257 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
to sa paranojom nije bilo tebi upuceno....niti ima veze kave sa tobom... Smile

iako niam bas strucan da vrsim procjenu ...ali onako po mom amaterskom misljenju...
ja sam sve ubjedjeniji da ti trebas neke druge ustanove da obilazis..
jer tebi treba malo strucnije lice...od svestenog lica.... Smile

kakve veze zajednicke...manastir i crna magija imaju... Smile

onaj tko je posjetio makar  jedan manastir u zivotu....
ne bakce se sa sihrama i gatkma...i budalastinama koje kakvim...
kojima se bavi poremecena populacija... Smile

i onaj tko se sa time petlja.... ne smije ni da pridje manastiru.. Smile

pre svega zato sto  im  svestena lica nece dozvoliti da udju u manstir....

ne dozvoljavaju oni svakome da udje u manastir...
neke ljude puste da vide i  obidju manastir i upoznaju njihov nacin zivota..
a....nekima kazu da dodju neki drugi dan...sledece godine.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Mac OS X v: 10.6
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Moga brata je vezala jedna zena sa ljubavnim cinima i unistila nasu celu familiji .
Proklet bio ko se bavio ljubavnim ili bilo kakvim cinima .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Samsung GT-S7580
Дај мало опис ситуације.
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 33.0.1750.154
Moga brata je vezala jedna zena sa ljubavnim cinima i unistila nasu celu familiji .
Proklet bio ko se bavio ljubavnim ili bilo kakvim cinima .


To se jednostavno zove privlacnost i strast. Utice na mozak da, ali da je zlo i magija zato sto ne podrzavamo tu vezu, to takodje nije fer razmisljanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.80
Citat: Jelena0112 link=topic=174352. msg5914028#msg5914028 date=1220033535
Citat: milenaaaa link=topic=174352.  msg2320426#msg2320426 date=1166813282
Citat: mallena1 link=topic=174352.  msg2320361#msg2320361 date=1166812608
slazem se sa milenom ,al me zanima da li neko ima iskustva sa tim ili je cuo neke price na tu temu? ja licno ne verujem ali ipak.  .  .  gde ima dima ima i vatre! sa stanovista logicnog razmisljanja deluje totalno apsurdno da se na ljudski mozak i osecanja moze delovati na taj nacim!a ipak ko ce ga znati.  .  .  .  

slazem se s tobom,gdje ima dima ima i vatre.  .  .  ne kazem da ne postoji danas ima svasta,mada.  .  .  
.  .  a vec sam rekla sta mislim o tim ljudima  Smile

i mene zanima da li neko ima iskustva sa tim,bas bih voljela da cujem  :[115]:

Ja se prvi puta javljam, jer sam do sada iskustva sa ljubavnom magijom čula isključivo od osoba iz moje blizine, a nisam osetila sama.  
Pre par godina prvi puta sam se susrela sa magijom, u stvari sa osobama koje su saznale nešto o osobi, veoma snažnog duha, u stvari o muškarcu koji se bavi magijom.   U svrhu pomaganja ljudima.   Dakle, isključivo radi magijsku pomoć i deluje na način da učini nekome dobro.   
Pre par godina moja rođaka imala je težak problem, ostavio ju je muž nakon dugo godina veoma srećnog braka, i tu se videlo da nešto nije kako spada.   Slučajno je nabasala na adresu ovog tipa, obratila mu se za pomoć i on je, nakon što je uvideo da time nikome neće da naškodi, njoj pomogao.   Ne moram ni govoriti da se čovek vratio u svoju obitelj i nastavio i dalje biti onaj stari, a ljudi i dalje, evo godinama srećno žive.   
Isto tako glas se proneo i mnogim mojim poznanicama, čak su i neki muskarci zatražili pomoć kod svojih problema, i za sada sam čula samo pozitivne i vrlo lepe stvari.   Evo mail, ako neko hoće da rpoba, mislim, ne želim biti propaganda, ali pošto od nedavno i sama osećam samo dobre vibracije, osetila sam potrebu da podelim i sa ostatkom sveta:
[Edit by Makishon: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana. ]
Ja moram priznati da sam se veoma bojala magije.   Ne znam zašto.   Sada se i sama pitam.  .  .  , ali bila sam veoma skeptična, iako su mi oči govorile drugo.   No, radoznalost je pobedila i pre tri meseca i ja sam se javila na taj mail, jer sam bila u dubokoj životnoj krizi, teškim depresijama.  .   i da ne nabrajam, bilo je tu svega i svačega.    I ne samo nesrećne ljubavi, nego zaista svega.   Nakon prva dva kontakta sa tim čovekom, potpuno su mi se razbistrile misli.   Neverovatnom snagom svog uma delovao je na mene, i ja ne samo da sam i sama postala mnogo razumnija i smirenija, nego su se u mom životu počele dešavati i veoma lepe i pozitivne stvari.   Počevši od ljubavi, pa do posla, čak i zdravlja.   Uglavnom život mi se iz korena promenio.   Imam veoma jaku veru u sebe, gotovo da sam potpuno "izlečena" od svojim crnih misli i depresija, a što je najvažnije vratio mi je veru u dobro.   
Ja, a i mnogo osoba oko mene, a koje lično znam, imaju evo već par godina veoma prijatno iskustvo sa magijom.   
može adresa molim te
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 484
Da znam bacati ljubavne cini ne znam bacio bih za sebe pa ozenio Jelenu Karleusu procitaj nesta o tome ovde
Vidovitost.net ako ima pomoci.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 27
Zastava
mob
SonyEricsson w100i
Da znam bacati ljubavne cini ne znam bacio bih za sebe pa ozenio Jelenu Karleusu procitaj nesta
Dobro je da ne znas Smiley
IP sačuvana
social share
1
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 63
ko li je na tebe cini bacioooo pa me ne volis aaaa--aaaaaa-aaaaaaaaaaa....da me ljubis pa zaboravisss
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.