Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li mislite da postoje vidoviti ljudi ?  (Pročitano 58592 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 22
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Pa i ja sam mislila da bagujem u pocetku i da je to samo slucajno. Ali kasnije pocelo da se desava kao film. Volim da gledam ljudima koje nikada nisam videla pre.  Meni je bitno da ne lupetam tim ljudima kojima gledam , mada bi volela da im ne pogodim nista jer su dosadni posle
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8154
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.56
mob
Samsung 
Naravno da ne postoje  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Pa i ja sam mislila da bagujem u pocetku i da je to samo slucajno. Ali kasnije pocelo da se desava kao film. Volim da gledam ljudima koje nikada nisam videla pre.  Meni je bitno da ne lupetam tim ljudima kojima gledam , mada bi volela da im ne pogodim nista jer su dosadni posle

Pa hajde, "udri" sto kazu, da vidimo koliko znas  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows
Browser
Opera 12.13


Naravno da ne uzimam novac , ponekad to radim iz zabave. Pre bih rekla da si se ti istripovao, i to mnogooo Smiley I ne mozes da tvrdis nesto sto ne znas.

ali mogu da tvrdim. Da postoji bilo koji vid "vidovnjaštva" to bi odavno bilo dokazano i smešteno u odgovarajuće naučne okvire. Ali jednostavno, radi se o jednoj od najstarijih prevara na svetu, koja se pritom najčešće usmerava protiv one kategorije ljudi koji se ne mogu baš pohvaliti ni pameću ni obrazovanjem. Najužasniji vid je kada uzimaju novac ljudima u terminalnim fazama neizlečivih bolesti. Ne mislim da te vređam ovde, ali ako zaista misliš da "vidiš" nešto, bilo bi pametno da se obratiš psihijatru radi konsultovanja i određivanja terapije.
« Poslednja izmena: 31. Jan 2013, 14:59:12 od ćććččč »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 22
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Sada ne mogu na poslu sam i moram da popijem bar kafu i da znam vise.
Kao prvo zavrsila sam pravni fakultet sa prosekom 10. Radim u sudu tako nemojte pricati nesto sto ne znate.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 22
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Sada ne mogu na poslu sam i moram da popijem bar kafu i da znam vise.
Kao prvo zavrsila sam pravni fakultet sa prosekom 10. Radim u sudu tako nemojte pricati nesto sto ne znate.


greska * vase ime
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows
Browser
Opera 12.13
Sada ne mogu na poslu sam i moram da popijem bar kafu i da znam vise.
Kao prvo zavrsila sam pravni fakultet sa prosekom 10. Radim u sudu tako nemojte pricati nesto sto ne znate.


ni manje ni više ? bolja si i od Sime Avramovića, ali sediš i gledaš u šoljice i priviđaju ti se gluposti ? Da, definitivno si slučaj za "Lazu"... vidi, ne treba ti ni uput... čak će ti obezbediti i beplatan prevoz, samo se skini gola, izađi na ulicu i viči "A gde je pečat?!, A gde je pečat?!"
« Poslednja izmena: 31. Jan 2013, 15:11:11 od ćććččč »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 22
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Sada ne mogu na poslu sam i moram da popijem bar kafu i da znam vise.
Kao prvo zavrsila sam pravni fakultet sa prosekom 10. Radim u sudu tako nemojte pricati nesto sto ne znate.


ni manje ni više ? bolja si i od Sime Avramovića, ali sediš i gledaš u šoljice i priviđaju ti se gluposti ? Da, definitivno si slučaj za "Lazu"... vidi, ne treba ti ni uput... čak će ti obezbediti i beplatan prevoz, samo se skini gola, izađi na ulicu i viči "A gde je pečat?!, A gde je pečat?!"

Nema boljeg profesora od Sime Avramovica , predavao mi uporednu pravnu tradicuju. Nisam za asistenta, vise mi se sivdja posao u sudu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 147
OS
Windows
Browser
Opera 12.13
i znači, umesto prikupljanja dokaza, ti "vidiš" da li je neko kriv ?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 22
OS
Mac OS X v: 10.7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
i znači, umesto prikupljanja dokaza, ti "vidiš" da li je neko kriv ?  Smile

hahaha Smile Koji si ti paranoik.. A sta trazis ovde ako te to ne znanima ? Mora da ti je licni zivot kranje zanimljiv. Pre svega ja nisam rekla da se bavim sa tim, ali volim da pogledam iz radoznalosti. Bar imam nesto zanimljivo da radim.
A ti bolje poradi na svom licnom zivotu , umesto sto se pravis pametan Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20 22 23
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.