Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:51:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je ovo greh?  (Pročitano 14667 puta)
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
mob
Samsung S7
Vrlo interesantni i moze se slobodno rećo pametni odgovori, predpostavljam da ste minimum članovi mense?
Lepo sam rekao da je pitanje malo čudno, ali naravno našlo se par pametnjakovića koji će da ismevaju celu ovu stvar.  Nadam se da će me neko iole malo ozbiljnije shvatiti i dati ozbiljniji odgovor, pozdrav

I Amerikanci su nas bombardovali a ti koristish Apple Mac Book Pro!

Zastiti ga nepromocivom kesom MK43-SLK koju mozes kupiti u bogosloviji, i daj nekom vladiki da ga poskropi svetom vodicom i gledaj da ga sto manje koristish, mislim taj Apple, jer oce da privuce nesrecu, onome ko ga koristi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
mob
Samsung Galaxy S2
Pozdrav svima, mozda ce ovo pitanje mnogima zvucati cudno, ali radoznao sam, nisam znao koga da pitam pa se obracam korisnicima foruma, mozda mogu da mi pomognu.  Vec par dana razmisljam, a pocelo je sve kada sam kupio garderobu turske proizvodnje.  Ono sto me zanima jeste da li je recimo ''greh" kupovati nesto iz Turske, ili imati na bilo koji nacin povezanost sa njima, obzirom na to da smo ratovali toliko dugo, bili pod njihovom vlascu, a ja sada kupujem od njih. . .   Kakvo je vase misljenje?

Apsolutno je greh, kao i sve sto je poreklom iz zapadnih zemalja.

Ubduce ne kupuj nista sto nije napravljno u rusiji. Pazi, lokalni znaju da menjaju nalepnice sa "made in" natpisima.

Takodje, potrebno je da ostro cenzurises sve od zapadnih filmova i muzike

Facebook ni pod razno ne smes da imas.

VKontakte je pozeljno imati ( gospodjice i slicne koje nude zabavu ako odes u moskvu ispostuj - krstene su u ruskoj pravoslavnoj crkvi sigurno )

Apple - to je simbol USA i korpokratije. Najsigurnije je da to razbijes.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 41.0.2272.101
ko jos placa muziku/filmove/video igre... mame vam? Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Vrlo interesantni i moze se slobodno rećo pametni odgovori, predpostavljam da ste minimum članovi mense?
Lepo sam rekao da je pitanje malo čudno, ali naravno našlo se par pametnjakovića koji će da ismevaju celu ovu stvar.  Nadam se da će me neko iole malo ozbiljnije shvatiti i dati ozbiljniji odgovor, pozdrav

Немој да обраћаш пажњу на ове безобразнике који ти се смеју, ја их знам све из школе и тамо се нико са њима није дружио нити делио ужину, нису ти ни до колена. Smile

Елем, ја ћу да ти одговорим озбиљно. Што се тиче греха, видиш, грех је, суштински, нешто што не треба да се ради, јер иначе ће свети Илија да те одалами тандерболтом и има да ти скине 70 хелтова, с тим што он има аутохил а ти немаш. Тако да, мој савет ти је, када следећи пут купујеш грешне турске патике, претходно одеш до Торчлајта, тамо набавиш хелт напитке и неки добар армор, па тек онда у куповину. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 12.16
mob
Samsung 
ko jos placa muziku/filmove/video igre... mame vam? Smile

Nije stvar u plaċanju, već u principu. Da ne pominjemo da to doprinosi promociji neprijateljskih nacija, što je veliki greh.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows
Browser
Chrome 40.0.2214.115
mob
Nokia 
grijeh je jedino ako si tu robu platio tako sto si popušio obrezani kurac
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.11
 Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 36.0
A znaci turske gace su ti bolje nego prijateljske kineske? Bruko!!!1!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.10.2
Browser
Safari 600.4.10
mob
Apple iPhone 6s
Ko je ratovao sa Turcima? Ko zna mozda i imam, kao i ti mozda i njihovih gena, tako da nemoj da te to nervira, nije greh nositi nesto proizvedeno u Turskoj.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 37.0
mob
Nokia Luvmya 520
Vrlo interesantni i moze se slobodno rećo pametni odgovori, predpostavljam da ste minimum članovi mense?
Lepo sam rekao da je pitanje malo čudno, ali naravno našlo se par pametnjakovića koji će da ismevaju celu ovu stvar.  Nadam se da će me neko iole malo ozbiljnije shvatiti i dati ozbiljniji odgovor, pozdrav
Ovaj forum nije u vlasnistvu sekte koja natura bajku o postojanju greha, greh je potpuno pogresna rec za opis situacije koju si naveo.
Izbor ne postoji, svi ignorisu / bojkotuju samo ono sto im stomak / um narede.

Jako je malo onih koji Srbiji nisu naneli muke, patnje i smrti, tako da je bojkotovanje onih koji jesu izuzetno selektivno.
Ja licno smatram da je jedina zemlja koja neskriveno mrzi sve sto ima veze sa Srbijom - Nezavisna Drzava Hrvatska, tako da kao kupac izbegavam proizvode cija prodaja donosi zaradu toj drzavi...
Kao naprimer Stark, Frikom, Dijamant, Dukat, Grand Prom, Polet, Strazilovo, Mivela...... U Idea prodavnice ne bi usao kada bi bile jedine u Srbiji.......

Jednostavno, od svih negativnosti sam fokusiran na onu koju vidim kao najvecu...

Ako ti imas takve osecaje prema Turskoj, onda je normalno da ces bojkotovati njihove proizvode / usluge......
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:51:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: greh ovo

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.