Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je duzina muskog polnog organa zaista toliko vazna?  (Pročitano 45613 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 72
Zastava N.S.
Dobar ku*ac - mir u kuci!
« Poslednja izmena: 10. Maj 2005, 15:50:54 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Free biking!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
Ja Sanja stvarno ne znam sta ti imas protiv mene...... ako zelis da korenspondiramo na ovaj nacin  mogu ti reci da samo mozes da izgubis.......jer sama prica sa tobom  je ista kao da pricam sa Shvankom predpostavljam da znas ko je on ali nema veze........
Ja u opste ne zelim sa tobom da se prozivam jer to u opste nije kavaljerski i ne zelim da stices pogresan utisak.... ali ono sto mi smeta je sto ometas pravo na moje misljenje.
Ja sam otvoren i sve sto mi smeta reci ci ti to u lice smetalo to tebi ili ne .
Zar je ne mogu da se izrazavam onako kako ja zelim.....

Ako si citala erotske pesme koje je prikupio Vuk Karadjic primetices da se nigde ne upotrebljava rec PENIS koja je "kulturna" nego rec k...c koja je sada nekulturna....
Svaka cast Latinskom ali ja vise volim svoj maternji jezik na koji sam ponosan a to je srpski.... a na njega bi trebalo i ti da budes ponosna a i svi drugi kojima je bedak da ga upotrebljavaju.... Zivela SRBIJA
Pozdrav.... sauron


Kako volim ove srbende seljake, ono svi glasamo za radikale, idemo u teretane i gledamo fudbal. M*RS bre u *izdu *aterinu******!!!!!!!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
величина није битна само нигерима јер је свима огроман :yikes:
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
obim 17 cm
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 8.02
mob
Samsung i5700 + D880
Kako volim ove srbende seljake, ono svi glasamo za radikale, idemo u teretane i gledamo fudbal. M*RS bre u *izdu *aterinu******!!!!!!!!!!!!!
Citat

Nisam neka Srbenda,seljak donekle,ali druze(ili drugovi,Nikola-Zika Smile ),po tebi treba da ne idemo u teretenu i jedemo masnu 'ranu,gledamo kriket,ili jos gore,ne pratimo sport i da smo za DS ili koju vec drugu stranku(apolitican sam totalno pa ne znam) .I nemoj psovati,koji ti je qrac Smile

cg ac - mnogo duhovit potpis Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2006, 14:18:07 od Falzone »
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
Sada prekidamo prepucavanje po politickoj,nacionalnoj i svim drugim osnovama.Svako ima pravo da voli svoj jezik ili neku stranku,no toj raspravi nije mesto ovde.
Drugo,ako neko zeli da kaze k...c,ili p...s,ili kako god,to je vec stvar vaspitanja.Priznacemo svi da je ovo poslednje mesto na kojem cemo nekog vaspitavati,upozoriti i zamoliti,mozda,ali vaspitavati svakako ne.
Sad nazad na temu.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.4
baba cana kaze: nek je kao trska samo neka prska.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
>>>Mazne Mujo Fatu,pa je privede na gajbu...Naravno odmah krene u akciju-skida pantalone i cega,gleda u Fatu a ova umire od smeha.Sta je,kaze,sta se smijes-jes' mali al' je Tehnicar! Eeeeee,Mujo,Mujo...dzaba i da je Inzinjer kad je mali!!! <<<
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 244
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da li znate zasto je nama toliiko stalo da nam je veeeeeeelikiiiiiii ?
Razlog je tome sto su ljudi na nivou horde ziveli u promiskuitetu . Izgleda da je neko uocio da muzjak koji ima veliki penis ostavlja vise potomstva . Stvar je vrlo logicna - brzina kretanja spermatozoida se meri centimetrima na sat , pa ko dublje penetrira zenki koja se pari vise puta dnevno , taj ostavlja potomstvo . Inace ovo potvrdjuje i to sto je uoceno da u odnosu na velicinu  tela veci penis imaju vrste koje zive u poligamiji .
IP sačuvana
social share
Maximalno!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Next year in this time will be milioners!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson K700i
naravno da je vazna.ajde ako ima neko sa kitom 12-13 cm i ako je imao iskustvo neka vam iskreno kaze kakvo je bilo.pa normalno da ne mozes normalno jebati sa malisanom od 10cm.takvi trebaju da se smatraju prozvanim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.14 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.