Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li ?
Da
58.6%  (194)
Ne
41.4%  (137)
Ukupno glasova: 331
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 156
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je devojka manje vredna ,manje je cenite ako je imala vise muskaraca ?  (Pročitano 177673 puta)
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Slažem se sa vama dvoma, baš ste razvili lepu i konstruktivnu diskusiju.  Smile

@gost iz svemira
Svaka čast na iskrenosti, respect!  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Не могу да верујем какве ви овде глупости лупате. Чини ми се да сам окружен гомилом дечурлије која мисли да нешто зна о животу.
То да ли је девојка спавала са 2 или 15 мушкараца нема никакве везе, верујте ми. Тачније, за девојку која има 30-ак година, много је нормалније да је била са десетак њих, него само са двојицом и са таквом девојком је много пријатније бити у вези (наравно, не мислим само на секс). Она која се за 10-12 година сексуалне активности креснула само са двојицом не може да прође без фрустрација, које пре или касније итекако осетите.
Према томе, девојке - само се опустите, дечаци - не размишљајте о томе са колико мушкараца је била ваша девојка. Секс није прљава работа, нити је девојка која га редовно упражњава курва.
Decko ti imas neki veliki problem ,imao si veovatno neke traume...
ne mogu da verujem da neko ovakve gluposti moze da pise,pa cak i auto kada kupujes,ili bilo sta u svakom slucaju je bolje novo nego polovno,tj.nego nesto sto su vozali mnooogi pre mene... A kamoli kada je u pitanju voljena osoba... Zenska osoba koja cesto menja partnere uglavnom ima neki problem sa sobom,i to dovoljno govori o njoj kao osobi i njenoj inteligenciji... Ti si verovatno jedan od tipova koji je ozenio neku fuksu koja je bila sa mnogo njih,pokusavas da se tesis pa nam ovde prodajes muda za bubrege pricajuci kako je bolje,i da vise cenis devojku koja se sa sto vise njih jebala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
bas je to interesantno kako se osoba vrednuje prema broju partnera iza sebe  Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 


А то што неки једно причају овде, а сасвим се другачије понашају у форуму који је изнад овог подфорума је такође нормално. Мислим, нормално је за узраст у ком се дотични налазе. Ипак сам ја прилично матор (35 година), па трезвено гледам на неке ствари и реагујем на њих. У њиховим годинама сам се вероватно понашао слично.
Iskreno...
To bi moglo da prodje, ali..
godine ipak ne mogu biti izgovor za sve.

Jer ako se sve ostavlja toku godina, i pripisuje mladosti, mnoge stvari nikad nece krenuti uzlaznom putanjom, jer se niko ne trudi da ih ispravlja pod parolom ''sa godinama ce biti bolje''...

Valja raditi od pocetka na nekim stvarima, jer ako se ljudi u pocetku, jos u mladosti ne forsiraju da grade normalne odnose sa drugim ljudima, da pokusavaju u stvari da nadju svoju zlatnu sredinu i ono sto oni smatraju idealnim odnosima, to nikad nece uraditi. Covek sto je stariji to se sve teze i teze prilagodjava drugim ljudima, to su mi rekli mnooogo stariji i iskusniji od mene, iz svojih iskustava....Dakle, sto ranije krenes da gradis nesto, i da tezis ka necemu dobrom to ce ti kasnije biti sve lakse...Imas vise vremena da ucis u hodu.
Tako da sam sigurna da svi ti mladi sujeverni i licemerni momci, koji hoce mnogo i nemoguce, a daju malo...proci verovatno lose sa svojim buducim partnerkama...Verovatno kad shvate  koliko su se zeznuli..

Mozda i ne...Svaka rupa nadje zakrpu, serpa poklopac itd...(:

Na kraju krajeva, da pitam vas koji hocete cednu, nevinu i specijalnu...Sta je toliko posebno kod vas, sta vi mozete ponuditi takvoj devojci pa da bas takvu zahtetave?  Smile


Не могу да верујем какве ви овде глупости лупате. Чини ми се да сам окружен гомилом дечурлије која мисли да нешто зна о животу.
То да ли је девојка спавала са 2 или 15 мушкараца нема никакве везе, верујте ми. Тачније, за девојку која има 30-ак година, много је нормалније да је била са десетак њих, него само са двојицом и са таквом девојком је много пријатније бити у вези (наравно, не мислим само на секс). Она која се за 10-12 година сексуалне активности креснула само са двојицом не може да прође без фрустрација, које пре или касније итекако осетите.
Према томе, девојке - само се опустите, дечаци - не размишљајте о томе са колико мушкараца је била ваша девојка. Секс није прљава работа, нити је девојка која га редовно упражњава курва.
Decko ti imas neki veliki problem ,imao si veovatno neke traume...
ne mogu da verujem da neko ovakve gluposti moze da pise,pa cak i auto kada kupujes,ili bilo sta u svakom slucaju je bolje novo nego polovno,tj.nego nesto sto su vozali mnooogi pre mene... A kamoli kada je u pitanju voljena osoba... Zenska osoba koja cesto menja partnere uglavnom ima neki problem sa sobom,i to dovoljno govori o njoj kao osobi i njenoj inteligenciji... Ti si verovatno jedan od tipova koji je ozenio neku fuksu koja je bila sa mnogo njih,pokusavas da se tesis pa nam ovde prodajes muda za bubrege pricajuci kako je bolje,i da vise cenis devojku koja se sa sto vise njih jebala...

Jel ti pratis diskusiju? Upravo smo spomenuli faktor broja...Sta to znaci, biti sa vise njih, kad je to normalno a kad cudno...?


A sa koliko si njih ti bio? Reci nam, da znamo koliko da te cenimo.

Uostalom, imas ti gomlu devojaka koje su kao cedne, nevine, nisu bile ni sa jednim muskarcem, a tamo se ponasaju kao najgore droljetine po kojekakvim klubovima, barovima.

Ako cete vec devojku da ocenjujete na osnovu toga, onda nije u pitanju sa koliko je njih spavala ili bila, vec kako se sa tim nosi, i koliko drzi do  sebe i svoje privatnosti.
Devojka koja drzi do sebe drzi do svoje intime, i otkriva je samo nekima, pa makar spavala i sa njih 43...
« Poslednja izmena: 07. Jan 2009, 18:56:47 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1557
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia e61i
Razvila se lepa diskusija (iskrena Smile) a ja nemam sta da kazem Smile izgleda da ste vi svi ovde sariji od mene Smile

Ipak, ja sam muskarac, i normalno je kad vidim dobru ribu da cu da je napadnem ili ako mi se jos nabacuje, pa normalno je da cu da je karam Smile

A sad, imam i ja principe svoje, nikad se ne bih zabavljao sa onom koja ih je dosta izmenjala ma kako da je lepa, oderao bih je negde u kolima ili sobi, ali nikad ne bih javno prosetao s njom drzeci je za ruku jer to za mene nije ponos vec sramota.

Jeste da je danasnje vreme takvo da se klinke satiru od kurca, i jebu i za koka kolu, hvala Bogu, dobro za nsa muskarce Smile Ali isto tako zelim da kazem momcima koji danas sve vise gube nadu, da ima finih i normalnih devojka koje drze do sebe, cene sebe, i vredne su vise paznje i truda...i ima ih svuda oko nas, samo treba malo paznje i njuha...

A ove 'udacu se posle 35te, ostavljam vama da komentarisete, jer na to ja nemam sta da kazem, mada ako je dobra matorka mozda bih je i opalio, mada nikad nisam imao iskustva sa matorkama, jednostavno me ne privlaci, jos Smile
IP sačuvana
social share


                                         -  jer nju cuva neko mnogo jak  -
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 

Jeste da je danasnje vreme takvo da se klinke satiru od kurca, i jebu i za koka kolu, hvala Bogu, dobro za nsa muskarce Smile Ali isto tako zelim da kazem momcima koji danas sve vise gube nadu, da ima finih i normalnih devojka koje drze do sebe, cene sebe, i vredne su vise paznje i truda...i ima ih svuda oko nas, samo treba malo paznje i njuha...


A zasto bi TAKVE bile sa vama koji ste u ovom fazonu :

Ipak, ja sam muskarac, i normalno je kad vidim dobru ribu da cu da je napadnem ili ako mi se jos nabacuje, pa normalno je da cu da je karam Smile

A sad, imam i ja principe svoje, nikad se ne bih zabavljao sa onom koja ih je dosta izmenjala ma kako da je lepa, oderao bih je negde u kolima ili sobi, ali nikad ne bih javno prosetao s njom drzeci je za ruku jer to za mene nije ponos vec sramota.

Da...Prosetati...Pokazivati...Pravi si muskarac...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1557
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia e61i
Osma, ti bas volis da me miniras.
Ali, veruj mi, ja mogu da usrecim svaku devojku, imao sam 3 duge veze iza sebe i zivele su pored mene kao kraljice. Meni kada je stalo, dosta se dajem.
Dobro izgledam, imam para, obrazovan sam i umem sa zenama, i vasim bubicama i ljubomorama, dobro sam se ispraksao.
Volim i da trosim pare na njih, ali nisu bile sponzoruse, jednostavno ja sam hedonista a i njih sam navikao na lepe stvari, provod, letovanja, zimovanja...i
nikad mi nije bilo zao sto sam im toliko ugadjao, jer i sad kad me sretnu, cene me i postuju, i uvek ce pamtiti kako je bilo sa Micom, al nema vise...!!!
Zato ne razumem tvoj komentar sto bi takve bile s tobom?
Sad ti ovo ozbiljno govorim, pusti moje postove sa sexa, ja dodjem ovde da se zajebavam, samo budala me moze uzeti za ozbiljno Smile
IP sačuvana
social share


                                         -  jer nju cuva neko mnogo jak  -
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Zene uvek imaju manje od 3, a muskarci vise od 5... cak i ako to nije istina...  Smile

Zene uvek kada pricaju o tome dele sa 3 broj seksualnih partnera koji su imale.. a muskarci mnoze.. Smile

Osma, ti bas volis da me miniras.
Ali, veruj mi, ja mogu da usrecim svaku devojku, imao sam 3 duge veze iza sebe i zivele su pored mene kao kraljice. Meni kada je stalo, dosta se dajem.
Dobro izgledam, imam para, obrazovan sam i umem sa zenama, i vasim bubicama i ljubomorama, dobro sam se ispraksao.
Volim i da trosim pare na njih, ali nisu bile sponzoruse, jednostavno ja sam hedonista a i njih sam navikao na lepe stvari, provod, letovanja, zimovanja...i
nikad mi nije bilo zao sto sam im toliko ugadjao, jer i sad kad me sretnu, cene me i postuju, i uvek ce pamtiti kako je bilo sa Micom, al nema vise...!!!

Mico, oglasi su na drugom delu foruma Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Da li je devojka manje vredna ,manje je cenite ako je imala vise muskaraca ?
Ovo nema veze sa mozgom !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 
Osma, ti bas volis da me miniras.
Ali, veruj mi, ja mogu da usrecim svaku devojku, imao sam 3 duge veze iza sebe i zivele su pored mene kao kraljice. Meni kada je stalo, dosta se dajem.
Dobro izgledam, imam para, obrazovan sam i umem sa zenama, i vasim bubicama i ljubomorama, dobro sam se ispraksao.
Volim i da trosim pare na njih, ali nisu bile sponzoruse, jednostavno ja sam hedonista a i njih sam navikao na lepe stvari, provod, letovanja, zimovanja...i
nikad mi nije bilo zao sto sam im toliko ugadjao, jer i sad kad me sretnu, cene me i postuju, i uvek ce pamtiti kako je bilo sa Micom, al nema vise...!!!
Zato ne razumem tvoj komentar sto bi takve bile s tobom?
Sad ti ovo ozbiljno govorim, pusti moje postove sa sexa, ja dodjem ovde da se zajebavam, samo budala me moze uzeti za ozbiljno Smile


A da nemas novaca? Kako bi se onda ponasao prema njima? (:

Kad kazes da se dajes, je' l mislis na to da dajes sebe, ili dajes od sebe, tacnije iz novcanika?  Smile

Ne vredi da ti i ja ulazimo u diskusiju jer ne verujem da cemo se ikad sloziti oko tih stvari, jer imamo sasvim drugacija vidjenja.

A to za miniranje...To ti vracam za one grozote sa teme ''da li je zlocin kresnuti udatu zenu''?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 156
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.