Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Da li ?
Da
58.6%  (194)
Ne
41.4%  (137)
Ukupno glasova: 331
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 156
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li je devojka manje vredna ,manje je cenite ako je imala vise muskaraca ?  (Pročitano 177689 puta)
Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
SonyEricsson W880i
Naravno da cu vazda cijeniti djevojku koja nije bila u intimnim odnosima sa muskarcem,jer tu je prije svega odredjena doza postovanja,pa tek onda divljenje i td. a zene il djevojke koje su bile vec sa jednim il vise muskaraca ('nate na sta mislim) ne razlikujem. i mislim,nikad a mozda ni tad ne bih ozenio takvu djevojku. jesam 'old fashioned' svjestan sam toga :-) al ja znam sta sam i ko sam. . . ne kaze nas narod dzabe 'nasla vreca zakrpu'. . .  Dobijemo mi koga zasluzimo,kad-tad. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
ona koja ide od jednog do drugog ne ceni sebe

Tja... pade kraljici kruna...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1463
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Naravno da cu vazda cijeniti djevojku koja nije bila u intimnim odnosima sa muskarcem,jer tu je prije svega odredjena doza postovanja,pa tek onda divljenje i td. a zene il djevojke koje su bile vec sa jednim il vise muskaraca ('nate na sta mislim) ne razlikujem. i mislim,nikad a mozda ni tad ne bih ozenio takvu djevojku. jesam 'old fashioned' svjestan sam toga :-) al ja znam sta sam i ko sam. . . ne kaze nas narod dzabe 'nasla vreca zakrpu'. . . Dobijemo mi koga zasluzimo,kad-tad. . .
Slazem se ...
Mozda necu traziti kada se budem zenio da zena bude devica,ali svakako da ce mi jako smetati ako bi znao da ju je izvatalo i da je bila sa pola kraja...
Moja srodna dusa ,zena sa kojom cu ziveti ceo zivot,,majka moje dece,mora da bude casna, postena ,zena...
I svakako da ce mi biti mnogo draze i lepse da izadjem pred narod sa zenom za koju znam da retko ko imao tu priliku i cast da je poljubi,ili da je kresne... Pa da mi svi zavide  Smile
Nego sa nekom za koju ce svaki drugi okretati i pricati kako ju je vato,kreso ili je to cinio neko od njegovih drugara...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
cast da je poljubi,ili da je kresne...

Pa, ovo samo govori o tome sta ti mislis o seksualnim odnosima medju ljudima... cista fizika... nista vise...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k300i
Не могу да верујем какве ви овде глупости лупате. Чини ми се да сам окружен гомилом дечурлије која мисли да нешто зна о животу.
То да ли је девојка спавала са 2 или 15 мушкараца нема никакве везе, верујте ми. Тачније, за девојку која има 30-ак година, много је нормалније да је била са десетак њих, него само са двојицом и са таквом девојком је много пријатније бити у вези (наравно, не мислим само на секс). Она која се за 10-12 година сексуалне активности креснула само са двојицом не може да прође без фрустрација, које пре или касније итекако осетите.
Према томе, девојке - само се опустите, дечаци - не размишљајте о томе са колико мушкараца је била ваша девојка. Секс није прљава работа, нити је девојка која га редовно упражњава курва.

Sad i ti pricas svasta...Postoji nesto sto je razumno i sto se podrazumeva, granice su fluidne i tesko ih je odrediti, ali zna se sta je normalno, sta je umereno a sta je preterivanje...Devojka koja je selektivna po pitanju seksualnih partnera i ona koja nema kriterijume, tesko mogu imati isti sistem vrednosti. Nije stvar samo u seksu, vec u tome da
 su ljudi koji cesto menjaju partnere, ili su puni nekih sema i veza za jednu noc nestalni i nesposobni za odrzavanje veza, kako ljubavnih tako i prijateljskih.     

Откуд ти идеја да сам причао о девојкама које често мењају партнере или да су у питању везе за једну ноћ? Моја девојка има 30 година и спавала је са 10 мушкараца. Од тога, имала је две озбиљне везе, а ниједан од 10 поменутих није била веза за једну ноћ. Нит' је сматрам курвом, нити да је неспособна за одржавање веза, а не може се рећи ни да нема критеријуме. Веруј ми, потпуно је нормална и веома је ценим, штавише ускоро намеравам да је запросим.
Хајде овако да поставимо ствар. Реци ти мени, са колико мушкараца би требала да спава тридесетогодишњакиња (која дакле има 13-огодишње искуство, с обзиром на то да је невиност изгубила са 17), па да је ти сматраш нормалном? Шта је то што је по теби "разумно и што се подразумева"?

П.С. На остале постове у овој теми нећу одговарати, јер је очигледно да су у питању деца.
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 23:52:58 od gost iz svemira »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG viewty
Chitam ove odgovore i morah da pogledam koji je datum danas... Kakvi termini "chasna, poshtena, chast da je poljubim.."

Citat
Naravno da cu vazda cijeniti djevojku koja nije bila u intimnim odnosima sa muskarcem,jer tu je prije svega odredjena doza postovanja

 Smile
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 
Eto, na primer to sto si ti naveo je ono sto bi se moglo smatrati normalnim, razumnim, ono sto se podrazumeva, mada i medju takvim primerima imas izivljavanja.Htedoh reci da se ne slazem bas sa ovim delom :

Према томе, девојке - само се опустите, дечаци - не размишљајте о томе са колико мушкараца је била ваша девојка. Секс није прљава работа, нити је девојка која га редовно упражњава курва.

Jer ipak, onda se tu postavlja pitanje, sta znaci redovno upraznjavan seks? Pa tu je faktor godina, faktor osobe sa kime se on upraznjava, da li se radi o upraznjavanju seksa sa redovnim partnerom ili se oni menjaju kao donji vesh i charape... Ni meni, kao zenskoj osobi ne bi bilo bas svejedno kad bih znala da je decko sa kojim sam promenio vise devojaka nego sto je imao veza, a i da sam musko opet ne bih volela da sam sa nekom promiskuitetnijom zenom. Prosto, ne radi se tu o cistoj brojci, ciste brojke nikad nista nisu znacile, ali ima tu dosta faktora...Broj stavljen sam, bez ostalih cinjenica moze izgledati kao prevelika ili premala cifra, medjutim, nije sve tako crno belo...

I da, seks sam po sebi nije prljava rabota, ali neki ljudi se ponasaju kao zivotinje po tom pitanju.

Na kraju krajeva, neke stvari nisu ni toliko bitne. Ne vidim zasto bi sada svaki muskarac morao da zna po svaku cenu sa koliko je njih njegova devojka bila, isto tako vazi i za devojke...

Na kraju krajeva..
Ako vidis da je osoba sa kojom si iole normalna, ako osecas nesto prema njoj,
zar ce se tvoje misljenje promeniti zbog jednog broja?

Mozda, posle nekog odredjenog perioda veze jedno drugom imaju pravo da postave to pitanje, ali u nekom periodu...Smatrala bih to pitanje cak neukusnim.
« Poslednja izmena: 07. Jan 2009, 00:06:16 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k300i
Добро је, ипак се слажемо.

Наравно да није битан број, ја сам о бројевима причао само зато што је покренута таква тема. И наравно да има иживљавања, поготово међу клинцима (најежим се кад се сетим неких прича које сам чуо).

"Спор" који је настао између тебе и мене управо илуструје оно што и ти и ја желимо да кажемо. Десет девојака (или мушкараца) са којима је неко спавао може бити нормалан број, а може бити и превише. Све зависи од тога како се неко понаша, какве везе су биле у питању, који су разлози за њихово започињање или прекидање и слично. Ја сам горњим примером само хтео да илуструјем клинцима да на ту ствар не треба да гледају искључиво и црно-бело, а то ће временом и сами схватити. Не можеш поставити неку вештачку границу и рећи: "Ето, преко тог броја девојка је промискуитетна и не желим ништа да имам са њом". А кад сам рекао "девојка која редовно упражњава секс", свакако нисам мислио на девојку која мења партнере зато што јој је секс на првом месту у животу. Мислио сам на девојку која живи нормалан живот, која се (како то неки идеалистички замишљају) не чува за оног правог који ће јој бити први када се уда једног дана. Можда има и таквих девојака и такав њихов избор поштујем, али то може да остави и последице и нисам сигуран да је баш добар избор било за девојку, било за мушкарца. Ево, бићу искрен до краја, ја сам невиност изгубио тек у двадесет трећој години и имао сам психолошке последице због тога (које сам срећом превазишао).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 
Pa dobro, ali opet 23 godine nije neki preterano dugacak prevaljeni zivotni put da bi gubljenje nevinosti u tim godinama bio nenormalan i ostavio neke posledice... A i nacin na koji necija psiha reaguje na to sasvim je individualan, na nekoga ce to ostaviti dugacak niz posledica, neko ce to prihvatiti kao normalno... Verovatno je i drugacije kod zena i muskaraca, mada znam primere medju zenama koje su malo kasnije stupile u takve odnose i sasvim normalno funkcionisu, nemaju frustracija, problema, zato sto u to zagazile onda kada su za to ostavile potrebu, sto je mnogo zdravije nego se siliti..

која се (како то неки идеалистички замишљају) не чува за оног правог који ће јој бити први када се уда једног дана. Можда има и таквих девојака и такав њихов избор поштујем, али то може да остави и последице и нисам сигуран да је баш добар избор било за девојку, било за мушкарца.

Meni se licno taj idealisticki pogled na te stvari ne svidja, jer ljudi - muskarci i zene i kad imaju takav princip, imaju ga po nekom mehanizmu, zato sto znaju ili misle da to tako treba da bude, a ne iz nekih svojih razloga, i to mi se ne svidja.

Priznajem da i sama imam neko idealizovano vidjenje kako bi trebalo da bude u musko zenskim odnosima, ili barem kako bih ja zelela da bude, ali ne u smislu tih srednjevekovnih verovanja, normi, ili ekstrema.


A da ne pricam o muskom licemerju na ovim temama. Sada pricaju kako im se gade devojke koje su bile sa vise njih, kako bi uvek postovali onu manju iskusnu, a kad se setim debata na temama koje se na bilo koji nacin doticu seksa i odnosa medju ljudima svaka pripadnica zenskog pola koja je izjavila kako zapravo, selektivno bira sa kim ce u krevet ispade najgora lazna cistunica, lazni moralista, ''riba'' koja se pravi fina...Te da ne pricam o tome koliko respekta imaju prema CKM, FHM, Playboy cicama, Stanijama, Ksenijama Pajcin i ostalim koje se snimaju raskrecene u sirokom planu i koje su sve samo ne, kako bi oni okarakterisali, cedne...

« Poslednja izmena: 07. Jan 2009, 12:13:34 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 55
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
SonyEricsson k300i
Проблеми које сам споменуо нису били озбиљни, али сам их осећао неколико година касније (прилични проблеми са самопоуздањем, који су се осећали и када је у питању секс). Наравно да то није неизбежно, неки кроз то прођу безболно, али хтедох да кажем да касно ступање у сексуалне односе може са собом донети и такав проблем.

Идеализовано виђење имају сви и то је добро. Свакако треба тежити ономе што сматрамо да је идеално (једино тако постајемо бољи), али не треба бити искључив, па одбацивати оно што се не уклапа у то што смо замислили и проглашавати га погрешним.

А то што неки једно причају овде, а сасвим се другачије понашају у форуму који је изнад овог подфорума је такође нормално. Мислим, нормално је за узраст у ком се дотични налазе. Ипак сам ја прилично матор (35 година), па трезвено гледам на неке ствари и реагујем на њих. У њиховим годинама сам се вероватно понашао слично.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 156
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.