Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:22:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ja zaista ludim ???  (Pročitano 6061 puta)
11. Nov 2012, 22:22:10
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
Browser
Mozilla Firefox 11.0
Mislim, kada sam danas od rodjene majke cuo rec da nisam normalan, trgnuo sam se i odmah povukao.  Ne secam se kada sam poslednji put obisao neko sveto mesto/Crkvu i da se pomolim.  Ponekad i sam pomislim da pocinjem da ludim i pored svega sto imam.  Sta li se to zbiva sa mnom, osecam se napeto i da vise nisam ona ista osoba od pre.  
Pre sam uvek bio stidljiv i nikada nisam hteo da se zameram sa ljudima na ulici.  Sta god da mi na poslu kazu ja sam bio nasmejan maksimalno opusten, podosta popustljiv na zadirkivanja i te stvari.  Danas, zadnjih nekoliko nedelja mi se stalno vrzma po glavi ''sta ima ja njima da se smesim i da im budem prijatan, prijatelj''.  Svi su primetili neku moju cudnu promenu kada mi je kolega na poslu postavio pitanje da li imam probleme u kuci?

Niko ne zna za jedan incident koji sam napravio pre mesec dana kada sam posle zurke odbacio prijatelje svakog svojoj kuci.  Poludio sam! Vozio sam se sam po gradu i na periferiji grada vidim par kako se svadja, a devojka romkinja, ne znam sta je bila nije bitno, place i preklinje svog malo povisokog decka nesto.  Ja onako stao kraj puta, a oni na 5 metara ispred mog auta i pomislim sad cu da mu polomim i ruke i noge i dusu da mu izvadim.
Uzeo sam metalnu shipku, izasao iz auta i osetio jako znojenje, snazan pritisak u grudima kao nikada do tad.  Osecaj gusenja! Znao sam da nema nazad! Zamahnuo sam i jednim udarcem oborio na zemlju.  Poceo sam da gazim momka, ustao je i poceli smo da se shutiramo, rvamo. . .  Jedino sto se secam je da nisam nista video od silnog znoja koji se slivao na ocima.  Devojka je pobegla, a ja sam kasnije pozvao hitnu pomoc.

Osecaj ludjenja je stalno tu, prosto ne mogu da se programiram da se smejem kao pre sa ljudima koje volim, koje vidim oko sebe.  U marketu me kasirke dobro znaju a danas nisam ni primetio da sam prema jednoj poznanici ispao idiot, bas pravi idiot.  Pitala me da li hocu racun, a ja visim i rogatim glasom odgovorio 'naravno da hocu, daj' i maltene oteo iz ruku, a verujte mi nisam hteo tako da se ponesem.  Pretvaram se u monstruma, a ne mogu sam sebi pomoci.

Ljudi moji sta je to sa mnom???

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
Citat
Da li ja zaista ludim ???
Postoji sansa za to mada je verovatno u pitanju samo nagomilani stres. Koliko vidim po prici, moguce da si pod nekim stresom zbog neceg(nagomilani problemi i slicno) pa se to odrazava i na tvoje ponasanje. Dobra vest je da si primetio na vreme pa da mozes lepo otici da popricas sa nekim o tome. Laksa(ali verovatno i manje solidna opcija za resenje problema) je da lepo popricas sa nekim prijateljem o tome. Malo teza ali opcija koja je sigurnija je da tu pricu odradis sa strucnim licem. Uzmi uput u Domu Zdravlja pa popricaj sa psihologom ili psihijatrom ako treba. Nije nista toliko strasno, a moze da ti resi problem kako bi ti se ne bi desavale stvari koje ti se desavaju(tipa to za obracanje sa drugim ljudima i prebijanje istih).  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Da li ja zaista ludim ???
da
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
ne ludis, ali te menja (na gore) neko kontinuirano, najcesce podsvesno stanje kroz koje iznova prolazis

probaj najpre sam sa sobom da utvrdis STA je to u tvom zivotu cime si kontinuirano nezadovoljan, osecas mozda nepravdu, nesto te tisti, prihvatio si neko stanje koje te postepeno unistava

ako uspes sam sa sobm da dodjes do nekog zakljucka, onda pokusaj da iz korena promenis to sto te neprekidno upropascava

ako ne uspes, idi kod psihijatra da zajedno skapirate o cemu se tu radi
« Poslednja izmena: 11. Nov 2012, 22:58:56 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
to je normalna reakcija..samo olos...ne bi reagovao.da vidi neko maltretiranje na ulici....
ali problem je sto ti na taj nacin zelis da se oslobodis..nekog pritiska..i naboja negativne energije..
treniraj nesto...idi izlupaj vrecu svaki dan po deset minuta....
a i ne bi bilo lose da i jebes nesto....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Nedostatak snosaja.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 11.0
@Marko284
Nemam jos uvek nekih tezih problema bar za sada zivim kod roditelja, nisam ozenjen.  Sa meterijalne strane stojim solidno, imam svoju sobu, radim, imam svoj auto, trenutno nemam devojku raskinuli smo pre par meseci ali se sada i plasim da je imam.  Najiskrenije! Odjednom mi naidju nekontrolisani izlivi agresije i tada sam u stanju svasta da uradim.  Neka panika me obuzme, tesko mi je to da opisem, zaista!

@
Jako me nervira recimo nepravda na poslu.  U velikoj firmi u kojoj radim imam ugled dobrog i pametnog radnika za razliku od drugih starijih sa jos duzim radnim iskustvom.  
Deca vecih bossova rade tu i nemaju veze s mozgom.  Motaju se po kancelarijama, rade na mashinama kao nesto znaju, a primaju platu nesto manju nego ja! Svakodnevno gledam tu nepravdu da se ja jos uvek vodim kao privremeni radnik, a njihovi rodjaci dobiju resenje za stalno! Sin direktora, potpisano najveci balavac u firmi dobio resenje za stalno, a prosle nedelje umalo nije otkinuo prst na mashini iz ne znanja! Svi se cude kako je provukao prst tamo ali zato kada se to desilo cela firma na nogama.  Da li te bolli, a on jadnicak, konj od 21 god.  ponosan na sebe sto je onako posteno odrao prst i ceo nokat.
Iskren prema sebi to je jedina stvar koja me trenutno razara iznutra. . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
zivot je kucka....sto pre se s tim pomiris....bolje ces zivjeti....

boli te uvo..radi posao...dok ti traje radno vrijeme..radi ga za platu....
i nemoj ga nositi sa sobom kad izadjes na kapiju....naudices sam sebi tako....
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.10
@Marko284
Nemam jos uvek nekih tezih problema bar za sada zivim kod roditelja, nisam ozenjen.  Sa meterijalne strane stojim solidno, imam svoju sobu, radim, imam svoj auto, trenutno nemam devojku raskinuli smo pre par meseci ali se sada i plasim da je imam.  Najiskrenije! Odjednom mi naidju nekontrolisani izlivi agresije i tada sam u stanju svasta da uradim.  Neka panika me obuzme, tesko mi je to da opisem, zaista!

Pa bre, jbg, ako i sam znas da ti ne valja moras da nadjes nacin da smiris tu agresiju. Nadji nesto sto te smiruje i opusta pa probaj da "iskanalises" kroz to. Ako stvarno to ne mozes, onda bolje odi i popricaj sa nekim oko toga.

A devojka bi ti generalno samo pomogla jer bi mozda manje bio fokusiran na lose a vise na dobre stvari tako da generalno nema potrebe da se plasis u vezi toga...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
odnos sa roditeljima, prisustvujes li nekim negativnim scenama, da li ti je propao neki plan ili jako tesko ostvarujes nesto sto si naumio? da li se plasis necega ili brines u vezi necega na sta apsolutno ne mozes da utices ili ne vidis nacin  kako da utices?

pazi, nesto jeste, samo moras da nadjes sta je..

mozda je i to na poslu sto si ispricao, ali tesko da moze toliko da te podsvesno poljulja

moze, ako ne mozes da se snadjes u nepravdi, a to opet vuces iz kuce, ako si recimo bio previse zasticen i nisi se ranije susretao sa tim da se neko stalno ogresuje o tebe

itd..

inace, moj drug iz srednje skole imao je slicnu epizodu u zivotu kao ti.. ispostavilo se da je imao ozbiljan disbalans u radu stitne zlezde.. pa se lecio neko vreme i sve se vratilo u normalu ..

mozda bi trebalo da popricas sa svojim lekarom o tome  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 09:22:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.