Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li ćete više putovati kada nam EU ukine vize?

Glasanje završeno: 15. Avg 2009, 22:50:43

Da, imaću finansijskih mogućnosti i jedva čekam
39.4%  (13)
Ne, jer verovatno neću imati finansijskih mogućnosti
45.5%  (15)
Ne, jer ne želim ili nemam potrebe da putujem
15.2%  (5)
Ukupno glasova: 33
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da li ćete više putovati kada nam EU ukine vize?  (Pročitano 11787 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Mislim da će se putovati isto , ali samo bez napora i trzavica. Takođe će se smanjiti broj turista koji putuju u Crnu Goru. Jer svi koji rade na crno ne mogu da dobiju Grčku ili nečiju drugu vizu. Znam dosta ljudi koji godišnji odmor dobiju od danas za sutra. Oni mogu samo u Crnu Goru, za sada. Znači Montenegrosi  zabrinite se.
Pa mos se za male pare dobro provesti nekih 3-4 dana ako uvedu jeftine letove iz BG-a
Da mozes ako imas po 5-7e za sok u Parizu ili Amsteradmu super ces se provesti i da spavas na klupi i te fore Smile
Imas jeftine hostele od 15-20€ lezaj/noc mada ja licno mrzim taj sistem i najvise sam kod prijatelja na nekolko dana na gajbi, u hostelu do sad nisam bio al ne znaci da ako je nuzda ne bi iso
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Питање треба да гласи: Да ли сте срећни што ћете моћи коначно да побегнете из Србије и надничите у некој западној земљи?

Или: Јел коначно уродило плодом што сте гласали за "европске странке" само да би макли гузицу из Србије и оставили је пензионерима и неспособнима?!
Pa vecina misli na to da ode preko, sljaka par godina za auto/stan/kucu/biznis i da se vrati, malo ce njih ostati da provede penziju u Londonu ili Stokholmu sto je opet plus za Srbiju jer se sliva novac u drzavu. Sta ces da sedis kuci kad nema posla a traze tvoju struku u Holandiji. Nisi lud da tovaris gajbe i cement za nadnicu kolko zaradis na sat preko. A sto se tice patriotizma, Srbin ne moze da postane preko noci Svedjan nit to oce
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Sony 
Od svih zemalja EU sam bio samo u Mađarskoj i Francuskoj , ali to nije bilo tako skoro , uglavnom kao i do sada , najverovatnije neću ni putovati !....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8848
Zastava Србија - Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Citat
Pa vecina misli na to da ode preko, sljaka par godina za auto/stan/kucu/biznis i da se vrati, malo ce njih ostati da provede penziju u Londonu ili Stokholmu sto je opet plus za Srbiju jer se sliva novac u drzavu. Sta ces da sedis kuci kad nema posla a traze tvoju struku u Holandiji. Nisi lud da tovaris gajbe i cement za nadnicu kolko zaradis na sat preko. A sto se tice patriotizma, Srbin ne moze da postane preko noci Svedjan nit to oce

То се онда зове лицемерје у најблажој варијанти...

Ту ми причаш да желиш европске стандарде у Србији и гласаш за западне странке а у ствари чекаш да ти Србија види леђа "да радиш пар година за ауто"...

Притом уништаваш своју државу остављајући је пензионерима и лошима... Јадно!
IP sačuvana
social share
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević
U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank
Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić

Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
 Smile
Pa sta je bolje, da sedi kuci i tare dlan il da radi i zaradi i donese kapital u Srbiju u vidu kupovine kuce, uvoza auta, pokretanje biznisa itd. Od svega toga drzava naravno ubire porez koji se sliva u sve budzete pa i onaj penzioni. A po cemu ako ode neki odredjeni procenat (nikad nece biti veci od 5-6%) ostatak su penzioneri i losi? Znaci, ko ima dobar posao (inzenjer, mehanicar, arhitekta...) u svojoj struci i ne pada mu na pamet da ide preko i ostaje u Srbiji taj je los? Nece Srbiji biti nista bolje ako gomila ljudi sa diplomom sedi kuci bez posla.
Il zezas il ne svatas?
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0
mob
Alcatel 
Ukidanje viza ne znači da ćete moći da se zaposlite u Eu, tako da se džabe prepirete. Za to je potrbno da Srbija postane član EU. To će biti .....2xxx  godine, a možda i neće biti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Srbi su snalazljiv narod, umeju da nadju posao i bez tih birokratskih zavrzlama  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
mob
Nokia E
Mislim da će se putovati isto , ali samo bez napora i trzavica. Takođe će se smanjiti broj turista koji putuju u Crnu Goru. Jer svi koji rade na crno ne mogu da dobiju Grčku ili nečiju drugu vizu. Znam dosta ljudi koji godišnji odmor dobiju od danas za sutra. Oni mogu samo u Crnu Goru, za sada. Znači Montenegrosi  zabrinite se.
Pa mos se za male pare dobro provesti nekih 3-4 dana ako uvedu jeftine letove iz BG-a
Da mozes ako imas po 5-7e za sok u Parizu ili Amsteradmu super ces se provesti i da spavas na klupi i te fore Smile
Imas jeftine hostele od 15-20€ lezaj/noc mada ja licno mrzim taj sistem i najvise sam kod prijatelja na nekolko dana na gajbi, u hostelu do sad nisam bio al ne znaci da ako je nuzda ne bi iso
10 dana po 20e za hostel je 200e i neka put iznese oko 100e i za hranu po restoranima ajde jos 300e i za hranu po marketima ajde jos 100e i za suvenire ulazinice za muzeje oko 150e! Koliko je to, oko 850e a moja plata po zadnjem racunu nema 200e znaci treba da puknem 5 plata da bi video evropu potucajuci se po hostelima i raznim rupama da se stiskam za sve i na kraju vidim komad neba koje nikada nece biti nad mojim dvoristem, sta imam od toga?, neka je meni plata ovde 850e da ja mogu da vidim da resavam stambeno pitanje da mogu da zasnujem porodicu sa najmanje 4-oro dece da ne gledam u nebo dal cu imati da ih prehranim kad bude doslo to vreme lako cu razmisljati da li cu putovati evropom ili ne a dotle me bas briga i za ukidanje viza i za sve drugo meni su bre mladost ukrali razno razni milosevici seselji djindjici i tadici jebe se meni za evropu da ti kazem iskreno!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Moja prijateljica je bila skoro pozvana na jedan skup u Nemackoj. Pogadjajte zasto nije otisla - zbog vize! Kasno joj javili, zaboravili da mi zivimo u Stradiji

Citat
meni su bre mladost ukrali razno razni milosevici seselji djindjici i tadici

 Smile Smile Djidnjic ti je ukrao mladost  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 18. Jun 2009, 01:13:37 od klićo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Question everything.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5329
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.11
Moja prijateljica je bila skoro pozvana na jedan skup u Nemackoj. Pogadjajte zasto nije otisla - zbog vize! Kasno joj javili, zaboravili da mi zivimo u Stradiji


Sta kazes, zvali je?! Ako su je zvali, viza se na osnovu tog poziva dobija za jedan dan, tako da  Smile
IP sačuvana
social share
Deus ex machina.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.