Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Da imate para za dev. team...  (Pročitano 24134 puta)
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Kakve to veze ima sa igricom za komp?
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ma pusti Bokac, vidis da su ovde sve internet pajkani,huligani,gangsteri ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Pare ne trebaju, samo je potrebno znanje i masta

Evo moj drug razvija "browser" igricu sa jos nekoliko ljudi a posle toga krecu u nesto ozbiljnije(razmisljaju o nekom  RPG-u)
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Pa potrebne su ti pare da zivis od necega dok sedis nocima za kompom, a ujedno dobar programer kosta
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
SonyEricsson K610i
Teoretski pare i nisu potrebne. Može da se napravi veoma dobra igra bez (puno) para. Ali za to je potrebno vreme, umeće, strpljenje i volja, ipak, bez para ide daleko teže.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Platformski RPG smesten u World of Darkness univerzumu gde igrate ulogi bivseg death metalca, sada Sabat Malkaviana, licem gurnut u svet ludila i monstuoznog postojanja...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
e,@kubatovicu,crko,bre,ja sam hteo da otvorim ovakvu temu!  Smile  Smile
 Smile

ja sam u zadnjih par godina razvio brdo ideja,prvenstveno za RPGove.

al,iskreno,nije mi bas do pricanja,kad ovde svako moze da udje,procita,prekopira,doda jos nesto,i razvije jos malo,i proda nekoj kompaniji neku ideju.i ranije se desavalo da reziseri na svakavim mestima nalete na dobre ideje za filmove,ukradu ih,i zarade lepe pare na njima.a verujem da se isto desavalo i u svetu igara.
iz istog razloga sam toliko i oklevao da otvorim ovu temu,jer sam se mislio ima li poente.

i,da,bogme,@magic,ja sam ocekivao da ti takodje imas nekoliko konkretnih ideja,mislim,vec razvijenih ideja...  Smile  Smile posto znam da si stari gamer,a i da si pravio one modove za C&C i UT.

i,da,nemojte me pogresno shvatiti,ne kazem ja da imam neke super-dobre ideje,ili da sam neki scnenario-majstor.daleko od toga.ja sam samo obicna lencuga   Smile koja cesto razmislja o svemu,pa i o igricama i pricama,pa sam tokom godina smarajuci se na casovima u srednjoj,pricajuci s ortacima,vracajuci se kuci,itd... smislio par osnova za RPG price.uostalom,s obzirom na to koliko je danas opao kvalitet igrama,meni to nije nista cudno.pogotovu sto je danas ipak najbitnije izdati igru na vreme i bez vecih troskova,usled cega razvijanje dobrih prica i ideja obicno najvise pati.verujem da se i na drugim sajtovima i forumima mogu naci ovakve teme i potpuno,skroz ravijene price i scenariji koje smisljaju obicn gameri(mislim,koji samo igraju igre),i da se to i cita,ali,jednostavno,developeri zaduzeni za pricu ne mogu sebi da priuste da je toliko razvijaju,jer ih drugi pritiskaju sa rokovima i resursima.


i,da,ako nekoga zanima,okacicu na ovoj temi specijalni tekst iz majskog PC Playa(po meni jedan od retkih danasnjih normalnih gaming casopisa) koji su napravili detaljnu reportazu o Nemackoj akademiji za gaming dizajn(odusevio sam se kad sam citao,ali,naravno,znam da ne bi to bilo za mene,jer meni lezi ovo sto vec studiram) i intervju sa jednim Hvatskim(valjda) programerom koji radi u inostranstvu u firmi koja pravi...sta bese prave sad...?  Smile znam da je neka avantura.nije Hari Mata Hari,nego neka druga...  Smile
(pise u samom casopisu,mrzi me sad da gledam...  Smile)
« Poslednja izmena: 29. Avg 2010, 22:16:55 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Get Whredy to DIE!I was born whredy motherfucker!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2192
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
mob
LG KU990 VIEWTY
Ajde pls okaci taj txt bas me zanima! Smiley
IP sačuvana
social share




"Only Valve can make people wish they were banned."
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Ajde pls okaci taj txt bas me zanima! Smiley
e,necu!  Smile jer si mi oteo temu!  Smile
mmmmheheheheheheee....

a,ko se sad smeje,plagijatoru nijedan!   

 Smile
salim se.  Smile aj strpi se do sutra ujutru,ocu sad da igram nesto.prekucacu sutra i okacicu.  Smile
« Poslednja izmena: 29. Avg 2010, 22:27:18 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


GROBARI Herceg-Novi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1113
OS
Windows 7
Browser
Chrome 5.0.375.127
mob
LG KU990
napravio bih igru gde se astronauti makljaju let lampama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.