Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Culi seljaci za "en devedeset i pet" koji kosta 1 dinar!  (Pročitano 11617 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Pazi da nece kupiti tu peglu za koju je potreban oruzani list od nokije e61. Smile Radije ce kupiti neki Sony Ericsson iz tolike ponude nego te pegletine i cigletine, boze sacuvaj.

Ne znam da li je ovo neka ironija, ili si obziljan? Mislim slazem se da neko iz kategorije seljaka verovatno nikada nece kupiti E61/E61i, medjutim ne znam da li se zezas ili si ovo napisao zato sto ti tako mislis. Bilo kako bilo ja imam E61i, nemam oruzani list i verovao ili ne, posle mnogo symbian telefona koje sam izmenjao mogu samo da kazem da sam jako zadovoljan sa njim.

Citat
Btw. "seljak" kao pojam se odnosi na celu naciju a ne na okruzenje i ljude poljoprivrednike ili ti zemljoradnike iz mog sela, vaseg ili nekog imaginarnog sela koji "gradjani" zamisljaju na nacin na koji je zadnji put funkcionisao kada je parna lokomotiva bila hit. Jer, ako cemo realno, cela fama oko N95 se bas vrti po gradovima i tamo ko poma'nitali cekaju u redovima kao da se deli hleb i mleko za vreme inflacije a ne po selima pa da bude bukvalna istina.
Mi smo zemlja seljaka na brdovitom balkanu, ne zaboravimo to.

Seljak moze da bude stanje svesti i zanimanje. Seljak kao zanimanje je jedno posteno, mukotrpno zanimanje, kojim se bave uglavnom dobri i posteni ljudi i koji krvavno zaradjuju svaki svoj dinar. Seljak kao stanje svesti je ovo o cemu ti pricas i takvi ljudi nisu vezani za geografsku lokaciju, vec za mentalni sklop.

Poenta je u tome da N95 jeste odlican telefon, pogotovo sa tehnicke strane. To sto ga kupuju seljaci ne znaci da on nije dobar, vec da oni ne znaju sta kupuju. Znaci ne treba sada biti gadljiv na N95 zato sto ga kupuju seljaci. Na kraju krajeva isto je bilo svojevremeno i sa 6600 i tako dalje, pa sta sada to znaci, da ja recimo koji ponesto znam oko svega toga ne treba da kupim taj telefon zato sto ga nosi Ivica Dacic? To je kao kada ne bi kupio Ferari zato sto svaki seljak u Srbiji ima zelju da kupi Ferari. Ferari je najbolji auto na svetu, e sad sto seljaci imaju zelju da prodaju njivu pa da ga kupe, to ne treba nikoga da odvrati od ideje da kupe Ferari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 4
Poenta je u tome da N95 jeste odlican telefon, pogotovo sa tehnicke strane. To sto ga kupuju seljaci ne znaci da on nije dobar, vec da oni ne znaju sta kupuju.
Ali kako posle ovog da nosis N95, sada uopste nisi zanjimljiv kada imas N95, a mozes cak i da se izblamiras da pomisle ljudi da si seljak.  Smile
Vecina koji su kupili do sada N95 uradili su to da bi mogli da se qurce ali vip im sada pokvario sve. Smile

PS.Malo se salim ali ima i malo istine.
« Poslednja izmena: 26. Okt 2007, 10:08:18 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 219
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Nokia E72
Veliki broj ljudi ce se verovatno pokajati sto su progutali VIP-ov mamac, udicu, najlon...Ali da ne budemo nedoreceni(zavidni), ima onih koji svakako trose na razgovor par hiljada dinara mesecno-e za takve je N95 zaista 1 dinar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 454
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
SonyEricsson Xperia X1
Moje misljenje je svako upravlja svoim parama kako hoce i nije me briga sta ko radi i dali ce placat svoje racune samo znam da 98% je nepismenih ali nije bitno njihova nepismenost nego da imaju N95
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Idemo dalje.........

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 226
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
HTC ONE
Ja sam naprimer kupio U600, i uzeo sam ga zbog besplatnih minuta, dobro sam se preracunao koliko trosim i to je to odgovara mi, ali kada sam u redu video kakav seljak vice da njemu netreba Sony ericsson w200i nego N95, u lice sam mu rekao da nesere i za te pare bolje bi mu bilo da se obuce nego sto sere tu na 3C-stepena u funenom strikanom dzemperu....nisam  moga da precutim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm... na duze staze.. sta je bolje?
Telefon koji je skidan sa neke mreze ili originalni sa garancijom zvanicnog distributera?

Mislim... i originali kupljeni od zvanicnog zastupnika su skuplji nego oni kupljeni u lokalnoj bakalnici Smiley
« Poslednja izmena: 26. Okt 2007, 19:07:10 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 186
Zastava Vapa Cacak
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
LG G2
Sve ste lepo napisali o ovoj temi ali je ova kupovina za jedan dinar mozda i korisna jer se nadam da ce cena solidno pasti.Vec se pojedinci interesuju za koliko mogu da prodaju N/95 pa da naprave neku vrstu kredita.Uzmu telefon i odmah ga prodaju i imaju kesa 400 eurica a kasnije ce lupati glavu za otplatu.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 4
Zato su uveli i rigoroznije zahteve da ne bi odbrili svakome:
http://www.vipmobile.co.yu/cm/offer/postpaid/become_user.php
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Vrlo su rigorozni.   Dovoljno je da imaš tekući račun u nekoj banci i da nisi opterećen kreditom.   Svi cigani imaju tekući račun na kome primaju dečiji dodatak.   U Jagodini više nema N95 u VIP predstavništvu.   Cigani kupili sve.   I N70 i Lune i Prade su otišle.   Ostao je samo Samsung C300 i Nokia 1600.   Na buvljaku je većina telefona prodata, a od plaćanja pretplate nema ništa.   Razgovarao sam sa tipom koji je "uzeo" N95, njegova žena SE W200.   Nisu imali ni 2 dinara za ta dva telefona, uzajmili ih dok su čekali red !! Nokia otišla za 350€.   Inače duguje oko 200 000 dinara MTs, i od njih uzimao telefone.   I baš ga briga, nemaju šta da mu uzmu.   E takvi su bili 99.  99% u redovima.   Ostatak je uzimao telefone sa tarifom 60 ili 150.   Oni koji troše 3500din na razgovore, ne čekaju u takvim redovima.   Inače N95 u tarifi postpaid košta 39499din.   Za manje pare ga možeš kupiti u prodavnici bez ugovora.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Apple iPhone 4
Ako nemaju sta da im uzmu ima da idu u zatvor da bi otplatili!
Potpisali su ugovor i nemaju kako da se izvuku, a to sto su oni nisu svesni toga, to je druga stvar.
Ni kod nas nije vise divlji zapad, proslo je to vreme.
« Poslednja izmena: 27. Okt 2007, 11:29:09 od matrix777 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.