Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:53:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crvene beretke  (Pročitano 10988 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
ma okej je to, jesu imali previse u svojim rukama, ali i dalje tvrdim samo zato sto su im lideri bili takvi, a clanovi su morali da slusaju naredjenja, jer ko ne slusa..
ne znam ko rece da su svi bili kao neki bossovi, neki kriminalci..hmm.. cudno, ne bih to rekao za rodjenog brata mog druga...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
U vecini zemalja prostituciju i trgovinu drogom i oruzjem kontrolisu grupe naoruzanih muskaraca 18-45 godina, koje se nazivaju "policija", "vojska", itd.

Medjutim u vecini zemalja, to rade posredno i diskretno, pa se npr. u Holandiji, Koreji ili Kostariki -- makar teoretski -- moze razlikovati tzv. "mafija" od tzv. "policije", a u Srbiji pod Milozevikom, a poprilicno i pod Djindjusicom, tzv. "policija" je de facto bila 95% mafija.

Sad kad to vodi bivsi obijac kioska, procenat se, zacudo smanjio.

Ne verujem da je danas vise od 80% pandura/tajne policije/BIA itd. povezano sa mafijom. Drugim recima,  cini mi se da je sada svaki peti verovatno cist, a nekad je to bio tek svaki dvadeseti...
« Poslednja izmena: 27. Apr 2005, 19:38:50 od Tralalalala »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
@ Ciklo

Ma slazem se sa vecinom sto si rekao, samo kazem da je steta da neko ne odrzi kontinuitet rigoroznog treninga koji su oni imali. da je bilo gomila sljama to jeste, cast verovatnim izuzecima, mozda je dobro sto su ih isekli u korenu, mozda nije bilo boljeg nacina. OK, ali mislim da nam sada fali jedinica takve spretnosti (mislim na vojne akcije, ne na uterivanje dugova/uticaj na drzavu).

Stoji da niko ne sme da bude iznad drzave, premijer ili vojna jedinica. Sa te strane su zasluzili sta su dobili, mada posao nije bio skroz temeljan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ima slicnih jedinica, kao sto su kobre, saj, pa i zandarmerija.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Da ali nisu toliko opasni, nemaju renome. Mogu da zamislim kako je kad si na ratistu i znas da su na 300m od tebe beretke... Nadam se doduse da je to vreme u proslosti, odsluzili su svoje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Upravo taj renome je i bio problem. A sto se ratovanja tice, nadam se da je to prosle vreme, kao i da ce jedinice koje sam spomenuo moci da obave eventualni zadatak koji im bude poveren.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
Nadam se i ja. Mada ludim Srbima rat na pet godina dodje malo izgleda...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Puma, Nokia, Telenor, Renault 25 only.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3154
Zastava Sabac, Serbia
mob
Nokia 5800 XM
pa dobro, ostaje tu i 63. padobranska i oni su kao od planine izvaljeni..ali meni je crvenih, zao, jedinice kao jedinice.. imali su hummer-e.. i sve najsavremenije sto druge jedinice nisu.. mogli su u borbu sa bilo kim..
al jebiga.. mafija usla i pojebala sve.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Nije mafija usla, mafija je i formirala sve to, u tome i jeste problem i zato su i morali da se rasformiraju. A sto se tice te opreme, ne brini, nisu oni to spalili, to je sve i dalje tu, samo je rasporedjeno po drugim jedinicama.
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
mob
Samsung e730
Oh, boy... srpski specijalitet da se razumemo u sve... ne postoje za nas drzavne tajne, sluzbene tajne, znamo samo da mudrujemo u fazonu "kad ti ja kazem..." ili "rekao mi jedan lik kome sestric radi u MUPu..."
OK, sad malo karikiram, ali 'ajmo sad malo o cinjenicama... Crvene beretke su bile elitna naoruzana formacija u ovom delu sveta. Njihov odabir, obuka i trening se smatraju ne sluzbenom, vec drzavnom tajnom. I to informacija sto sada moze da se nadje, budite sigurni da je to pazljivo plasirano. Ono sto je zaista bitno, NIKO vam nece reci. I ma ko da je na vlasti, jedna takva jedinica mora da postoji. Iako sam pacifista po opredeljenju, nemojte mi reci da mislite da potencijalni teroristicki problem moze da se resi uz kafu i ratluk? Jednostavno, there's gotta be someone to do the "dirty job". A ljudi koji rade "dirty job" moraju da se uprljaju every once and a while. Tako to ide.
Sto se tice eventualne umesanosti te jedinice u politiku, to se verovatno nikada nece saznati. To zna izuzetno mali broj ljudi koji o tome nikada nece progovoriti. Zato cemu lupati glavu o tome?
Poenta... takva jedinica postoji u svakoj zemlji. I narocito ovde mora da postoji, s obzirom na sve geopoliticke okolnosti.
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 14:53:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.