Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:16:20
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crnogorsko primorje ~ Naplatili bi i kamenčiće  (Pročitano 33136 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Jos nisam sreo crnogorca koji je rekao "izvolte" u nekom restoranu, kaficu... vec arogantno "sta hoces" ili "reci" ili te samo mrko pogleda posto vidi odakle si...

To je bilo pre 4 godine kada sam poslednji put otisao u crnu goru u svom zivotu osim ako me neka muka ili posao natera!

Nisam jedini vec svi identicno govore...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

ko umre na jesen,za njega zime nema....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1931
Zastava pg
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iphone4
Jos nisam sreo crnogorca koji je rekao "izvolte" u nekom restoranu, kaficu... vec arogantno "sta hoces" ili "reci" ili te samo mrko pogleda posto vidi odakle si...

To je bilo pre 4 godine kada sam poslednji put otisao u crnu goru u svom zivotu osim ako me neka muka ili posao natera!

Nisam jedini vec svi identicno govore...


sigurno je to,ali opet vam kazem nije u pitanju srbin, crnogorac,vjerujte mi.ima ljudi koji su ekstremni. i mi domaci mucimo muku sa njima.problemi sa uslugom stoje.skoro sam konobara vratio 3 puta da mi donese vodu,jer je casu donosio drzeci je za gornji dio odakle se pije.vecini konobara gazde dozvoljavaju takvo ponasanje,inace u iole ozbiljnijoj kafani toga nema jer leti sa posla,a mozda i ne mogu naci dobrog u sezoni sto je mnogo vjerovatnije.prave gazde vjerovatno znate konobare placaju zestoko,,,,,,,e sad je dosta poceo sam da serem kao da ste maloljetni ....sory
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

punk's not dead

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
pozdav iz budve svima.ovaj text kao da je skinut sa b92 i to je sramota kad netko moze tako nesto da napise.
ah da,more je vrh!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Apple iPhone SE 2020
good for you Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Zadnji put sam bio dole pre tri godine. U Igalu jedan konobar nam je naplatio 1.5 L Knaz Milos kisele vode 8 jevreja i u Hotelu (isto u Igalu) nije bilo pijace vode...!!! Posle smo otisli u Herceg Novi i bilo je super, svi su bili ljubazni, fer i posteni, a nije ni bilo preskupo, milina...
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

punk's not dead

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6630
stvar je u tome znati ljetovati.svi kukaju kako je bu2 skupa medjutim kad znas kako i gdje uopste nije.
zasto placati plazu kad ima i onih koje se ne placaju.zasto ce ti lezaljka ako si dosao na plazu(kljucna rijec je pijesak aka prasina na novom novosadskom).sem toga kamencici se placaju vec 4godine.naime, nepoznati gospodin porijeklom is madre serbia poznatiji kao kamenko krasic ispisuje razne poruke na kamencicima i prodaje(mislim ko ne bi kupio kamen na kojem pise "volim svoju tastu".mislim, sta reci?).xaxaxa. :mrgreen:sta jos...nista...more je danas hladno Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
A sta ti reci osim blago tebi....
Kazes b2 nije skupa jok ja sam skup....uporedi cijene lokala u Podgorici i u Budvi i bice ti sve jasno....plaze u budvi hm koje plaze.....Mogren 1 i 2 se standardno naplacuju, Ricardova glava zar je to plaza  Smile ja bi prije rekao da je lokal....slovenska plaza hm to skoro nikada nije bila plaza niti ce....zanjice su za nju kopakabana  Smile .....a parking je ono sto najvise volim u Budvi da moze na drvo da se parkira vjerovatno bi se i tamo naplatio i ni manje ni vise nego 2 evra po satu pa do 4 zavisi od blizine starom gradu....jedino posteno kod trokadera sto je free al zato ti sunce od auta napravi rostiljnicu.....da da budva je jedna od najjeftinijih destinacija na svijetu za one koji imaju dubok dzep i sminkeraj podgoricki.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

ko umre na jesen,za njega zime nema....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1931
Zastava pg
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iphone4
ajmo ljudi van budve ima tako lijepih mjesta da me je sramota povesti nekog u onu guzvu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Za pobede,za miran san,za titule,za Partizan !

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4579
Zastava Vrnjacka Banja
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Qtek HP h6300
Sednem ja u Budvi u jednu piceriju kad ono jelovnik na ruskom , a ispod imena artikla pise malim slovima na srpskom !  Smile
IP sačuvana
social share


Sta je pesnik hteo da kaze ?

e ovi svi sto ljude treniraju fudbal,kosarku,ragbi i tako dalje bar neki sport recimo fudbal da trenira ronaldinjo mi bi isto bili kao drugi timovi al bi  bili malo losiji od drugix

muskarac je sam po sebi erogena zona   Smile
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

ko umre na jesen,za njega zime nema....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1931
Zastava pg
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iphone4
Sednem ja u Budvi u jednu piceriju kad ono jelovnik na ruskom , a ispod imena artikla pise malim slovima na srpskom ! Smile
  pici van budve bratski,pa onda uzivaj,vidis koja guzva tamo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 06:16:20
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.