Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:44:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crna Magija  (Pročitano 144513 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
Vradzbine i bajanja  Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC Wildfire S
da sam sve ovo citala pre 2 i vise godina, nikada ne bih verovala...ja mozda jesam iz timocke krajine, ali zaista nikada nisam verovala u magiju, vradzbine...samo sam slusala i svodilo se ne to da samo labilne osobe i neobrazovani ljudi veruju u to i bave se time.

 medjutim, konacno sam poverovala kada samosetila na svojoj kozi od strane rodjene majke, rodbine i, sada vec bivseg momka....dok je moja majka isla kod vracare kako bi zauvek ostala sa njom (razvedena je odavno, usamljena), moj bivsi momak je resio da koristi ljubavne cini kako bi me pridobio! zalosno! a oboje imamo fakultet, godine itd., dakle, sve ono sto bi trebaloda podrazumeva zrelost, ali nije tako-nazalost! oduvek sam imala problema u porodici, sa majom pre svega, nasilje i nasilje, zatim losa iskustva sa drustvom i momcima (opet nasilje), cak sam pila i antidepresive jer sam htela da odlepim skroz....ubedjivali su me moji najblizi da sam teska osoba, puna mrznje, da sam psihicki nestabilna, da teram sve ljude od sebe (doduse i sad se neki ''brinu''za moju buducnost) itd. itd.
 i jednog dana, upozna mene taj momak sa sestrama koje su takodje imale svakakva sranja u zivotu (skoro sve isto kao kod mene). medjutim, nije se nadao da cu im poverovati kada mi budu rekle da mi on licno baje!!!!! naime, godinu dana pre naseg upoznavanja, on se obratio jednoj od sestara jer mu je trebala informacija oko ljubavnih cini. humano od njega, nema sta. iako ga je upozorila da to ne radi, jer ce imati posledica, on je to ipak uradio!
one su mi ponudile pomoc i odvele kod jednog momka (kod koga i danas idem, jer mu dugo nisam verovala i cesto sam odbijala zastitu). i on me je upozorio na mog momka, ali ja mu nisam verovala.....jer bio je tako fin, cutljiv....ali i iskompleksirana kukavica. sve su mi rekli sta ce biti, kako ce se on ponasati, ali ne, ja im nisam verovala....a to kakvo je moje psihicko stanje bilo, to ja najbolje znam. a zasto? pa zato sto je ta veza odzavana vestackim putem-vradzbinama!

ja mu se ovim putem javno zahvaljujem i cekam da polako pocne (a nije da nije vecocelo) da mu se naplacuje, za ono sto je kupio, ali ne od moje ruke, naravno! nenade, hvala ti  Smile Smile Smile

Eee moja ti.  Smile
Sve ove godine si se patila, bila si puna mržnje, puna lošeg društva, puno nasilja a ni slutila nisi kakva se magična čorbica kuva u loncu onih najbližih... jebiga... život je nekom majka, nekom maćeha a nekom bogami i centar za socijalnu službu. Nadam se da više nisi psihički nestabilna i da sada dobro znaš koliko jedna naizgled obična čorbica može sjebati čoveku život. Evo na primer one kesice iz supe iz stare Juge, ta supa je bila toliko užasna da je uništila čitave jedne generacije, još ako se prisetimo iritantnih reklama koje su je pratile i reči u tim reklamama.. shvataš dakle da se radi o jednoj potpuno đavoljoj raboti...
Čuvaj se sada... sada tako psihički stabilna si najranjivija i svašta može da ti se desi... neće zlo na budalu, budali je već prošao voz... nego napadaju zdravog i razumnog čo'eka. To je najgore. I znaj da uvek ostane nekog traga vrađbina u nama, čak i kad se ono očisti... pazi s kim se družiš, pazi na duhovnu čistotu sledećeg partnera (mislim da bi trebala da mu uzmeš bris iz zadnjice i odneseš Neši da ispita) i nemoj nekom drugom da preneseš tu zaostavštinu čini u tebi... ni slučajno praviti decu u sledećih 3 godine dok se ne iščistiš... zapravo... na evolucionarnom nivou ne bi trebala nikad da praviš decu... al' ajd' sad.

Negoo.. pređi ti molim te na ovu temu (a i ostali bogami)...
http://forum.burek.com/da-li-verujete-u-vradzbine-t65601.160.html
...verujem da ćeš tamo naići na više razumevanja za razliku od ovdašnjih laika i nepoznavaoca (pogledati prethodne komentare) koji se podsmevaju a ni sami nisu svesni svoje nesvesti.

Pozdrav za Nenada.
« Poslednja izmena: 13. Jul 2010, 00:13:13 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Au, nisam znao da je BF pripadnik SS Paranormalne divizije  Smile Smile

Ma kako, sve u zivotu sto ti se desava lose je posledica crne magije i bajanja   Smile Najlakse je okriviti "djavola i njegove sluge" za sve lose sto se desava u zivotu a ni ne promisliti da su sve lose stvari kao i dobre sastavni deo zivota uopste

Crna magija postoji za ljude koji je praktikuju(raznorazni vracevi i sl) i ljude koji veruju u njeno dejstvo a takvih je nazalost u nasoj zemlji podosta
« Poslednja izmena: 13. Jul 2010, 13:18:12 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 1395
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.19
pa vidis marko, nije bas tako. svako ko krivi magiju zbog svoje lose sudbine je kukavica i sl. da si sve procitao, video bi da ni ja sama nisam verovala u to. uostalom, covek nista ne moze da razume kao ni da poveruje sve dok se sam ne uveri i oseti stosta na svojoj kozi. ako ti bas nista ne ide u zivotu, a trudis se (dakle ne cekas da ti sve padne sa neba), zatim imas cesto nocne more (mrtvaci npr.), pucaju tehnicke stvari po kuci, imas nagle promene raspolozenja, osamljujes se itd. ,onda postoji velika verovatnoca da tu nisu cista posla. i zato mozes proveriti, a ne sam da zakljucis da si podlozan crnoj magiji.
ponavljam, ovo se radi i u glavnom gradu, vojvodini itd.a ne samo u timockoj krajini. imate i puno muslimana, hodza....
IP sačuvana
social share
U se i u svoje kljuse!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
zatim imas cesto nocne more (mrtvaci npr.)

to je to  Smile neko je bacio na tebe grobnu magiju , vezana si za nekog mrtvaca i on te sad vuche na drugu stranu . zato ti nishta i ne ide od ruke i stalno ti se chini kao da te neko gushi i vezuje .... u stvari te mrtve dushe zovu da im se pridruzish ...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC One
pa vidis marko, nije bas tako. svako ko krivi magiju zbog svoje lose sudbine je kukavica i sl. da si sve procitao, video bi da ni ja sama nisam verovala u to. uostalom, covek nista ne moze da razume kao ni da poveruje sve dok se sam ne uveri i oseti stosta na svojoj kozi. ako ti bas nista ne ide u zivotu, a trudis se (dakle ne cekas da ti sve padne sa neba), zatim imas cesto nocne more (mrtvaci npr.), pucaju tehnicke stvari po kuci, imas nagle promene raspolozenja, osamljujes se itd. ,onda postoji velika verovatnoca da tu nisu cista posla. i zato mozes proveriti, a ne sam da zakljucis da si podlozan crnoj magiji.
ponavljam, ovo se radi i u glavnom gradu, vojvodini itd.a ne samo u timockoj krajini. imate i puno muslimana, hodza....

Ne ide sa Xanax-om?  Smile Znaci bas ozbiljan slucaj... ajd' jos samo jednom da probam.



« Poslednja izmena: 13. Jul 2010, 14:48:32 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
a ti si stručan da nekome prepisuješ lekove ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.10
mob
Nokia 



Cool misli da svakom treba ono sto on pije  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5,
može se shvatiti kao navodjenje. može se shvatiti kao da je gledao u pasulj pa zna sta joj treba.
devojka bi mogla da ima dosta problema zbog toga. možda bi njeni roditelji mogli da podnesu tužbu zbog toga.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
mob
HTC Wildfire S
Zvezda nam upekla, stiglo leto u sred Jula... mnogo ste mi nešto nervozni.  Smile  ... a možda vam je i neko bacio zle čini.  Smile

Anyway.

Lock.  Smile

Doobro, ajde ... Temp Lock Smile   (bar dok tema ne padne na dno strane Smile i zaboravite na ove zezancije koje nemaju veze s psihologijom - jedni duboko veruju da zamućena voda sa propratnom rečenicom utiče na ponašanje osobe udaljene 250 kilometara... drugi duboko ne veruju u to... ne može se nijedno dokazati, kao i svako verovanje, osim da pravimo psihološki profil onih koji veruju i ne veruju... što će nesumnjivo dovesti do pičkaranja... smatram da ovo ne doprinosi podforumu psidža. Ukoliko neko bude imao nešto zaista kvalitetno da priloži temi nek pošalje PP da otključamo)

Have a nice day.





Kao što rekoh, možete nastaviti ovde:
http://forum.burek.com/da-li-verujete-u-vradzbine-t65601.160.html
 
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 24 25
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 13:44:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.