Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:58:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crna Magija  (Pročitano 145061 puta)
03. Avg 2008, 21:04:36
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 306
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia N95
evo ja otvaram novu temu i izvinjavam se ako je vec bila i ako sam je stavijo na mesto kde joj pripada ili nepripada zanima me sta vi mislite o crnoj magiji i dali imate iskustva sa tim!!


Sta je crna magija?
Postoji vise vrsta crne magije. Svaka od njih djeluje tj. funkcionise na slicnim principima. Glavno pitanje bi bilo ko je bolje umije zamutiti. Ona se koristi kako bi se drugoj osobi napravila steta poput bolesti ili pridobijanja voljene osobe ili rastavljanje supruznika i slicno. Magija se moze napraviti neželjenoj osobi da poludi. Napomenuo bih da ce svako ko se sa crnom magijom bude igrao na onom svijetu zavrsiti u paklu, u vatri razbuktanoj.
Najjaca crna magija je arapska. U Crnoj Gori ima par hodza koji putem hamajlija, zapisa i talismana prave ljudima nista drugo do magiju ne bi li ih kao izlijecili. Vjerovali ili ne izlijecenje je moguce, ali nakon toga pomenutim stvarcicama dobicete jos mnogo razlicitih psiho-fizickih oboljenja. Svaka hamajlija, zapis i talisman su najjace crne magije.
Prepoznati crnu magiju je veoma lako. Svaki nacrtani trougao ili kvadrat, kocka a narocito pentagram nam kazuje da je ona u pitanju. Ukoliko imate nesto od navedenih stvari spalite van kuce. Nije crna magija samo u navedenom. Ona je u koncima koji se nose oko ruke koji su uglavnom crvene ili crne boje. Napomenimo da djavo tj. sejtan itekako postoji i da se svaka crna magija ostvaruje preko njega.
Magija moze napraviti razne poremecaje a ako sa svom svojom negativnoscu djeluje duze vrijeme na jednu osobu, moze joj napraviti pravi zivotni pakao, kao npr. najteze tjelesne bolesti, svaki tip nesrece, pa cak i SMRT.
Veliki broj ljudi koje sam imao priliku upoznati, bili su pod uticajem crne magije. Neki misle, a i vjeruju, da se magija mora popiti. To je istina ali i ne samo to. Djelovanje crne magije se moze ostvariti i kroz najneobicnije stvari. Svako mjesto, bilo to drzava, grad ili selo, ima svoje lokalne magicare koji razlicito rade uroke, magije. Nekima je specijalnost raditi magiju sa zemlje nekog groba, dok drugi uzimaju kamenje, pijesak, biljke ili zrtvuju u ime sejtana pojedine zivotine.
Crne cini se obicno bacaju u ponoc na kucna vrata, ispred ulaza u kucu, na automobil ili cak na raskrsce gdje ta magijom trazena osoba treba proci. Negativnost ove vrste magije moze biti toliko jaka da osoba u vrlo kratko vrijeme se razboli, ili poludi ili neocekivano tragicno okonca zivot. Obzirom da sejtani prilikom ulaska u covjeka upravljaju njegovim mislima u stanju su lose stvari predstavljati kao dobre i normalne.
« Poslednja izmena: 04. Avg 2008, 01:30:37 od Aleksa1389 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
LG 4X HD
Ovo sigurno nije tema za ovaj podforum sem eventualno u smislu procene psiholoshkog stanja nekoga ko veruje u crnu magiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Tel.Me Your.Number
cccc ovo je tema za lobotomiju jer.... znate valjda šta je lobotomija Smile nije ono što vi mislite.... google it right now!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pa ajd da vidimo kako ce se tema razvijati, pa da odlucimo jel za ovde ili nije.
ko je sujeveran i veruje u crnu magiju bar pomalo, nek digne dva prsta i izvoli  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46869
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
ja ne vjerujem u crnu, vjerujem u zelenu..  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Pre 25 godina mogla sam da stavim ruku u vatru da ne postoji magija, da se niko koga poznajem ne bavi crnom magijom i da je to nešto što pripada babama sa Homolja.

Danas znam da mnogi ljudi praktikuju magiju, neki crnu, neki belu, neki obe. Znam i da magija ima svoje psihičke reperkusije na one koji u nju veruju. Nekoga sama sumnja da je pod delovanjem magije možed a uplaši i primora na razne neobičbne postupke.

Ima još nešto, svojim očima sam gledala kako se jedna veštica unervozila i tražila dok nije našla magijski predmet za koji nije imala nikakvu ideju da joj je u kući.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
 Smile au sim, a otkud si se ti nasla u drustvu jedne vestice  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Crna magija postoji.
Da moze da nanosi stetu itekako moze. Da postoji bela i crna ne postoji u smilsu belo crno. Postoji energija koju usmeravas i ta je samo jedne boje.
Sto se tice Satane i spaljivanja i tih gluposti od toga nema nista.
Mag moze da se zajebe i da udje u pogresnu osobu, ako se uhvati na vreme da je u tvom umu mozes mu razneti mozak ili um na nista uz pomoc svoje snage uma.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5493
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
HTC trophy
Crna magija postoji.
Da moze da nanosi stetu itekako moze. Da postoji bela i crna ne postoji u smilsu belo crno. Postoji energija koju usmeravas i ta je samo jedne boje.
Sto se tice Satane i spaljivanja i tih gluposti od toga nema nista.
Mag moze da se zajebe i da udje u pogresnu osobu, ako se uhvati na vreme da je u tvom umu mozes mu razneti mozak ili um na nista uz pomoc svoje snage uma.

...  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4;M
mob
Nokia 
Smile au sim, a otkud si se ti nasla u drustvu jedne vestice  Smile
 
Bolje da ne pitaš, rodila mi je muža i skratila život za 10 godina svojim pakostima. Tek u braku sam je videla kako čara. A onda jednom mi je baka dala neku staru amajliju iz Ostroga koju je ona od svoje bake dobila, jednu narukvicu. I kako sam je donela u kuću, svekrva nije imala pojma, ali uzšetala se ko luda i na kraju je tačno za tu kutiju uhvatila.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 26
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 15:58:05
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.109 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.