Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Crkve se plaše da više neće smeti da kažu „gej nije ok”  (Pročitano 9632 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
LG Frizider
Ne seri klitoris, ako nesto podseca na palanacki princip to je tvoj "odbornik jako mudo" stav. Vec sam ti rekao da imas slican kompleks koji se oseca u tvojim recenicama. Smorio si vise, kakvi crni lokali mlatis nesto eto da bi gejevi bili vidjeni kako aktivno "brane svoj integritet" na forumu, pa parada pa vas umlate kao tepih pa zatisije par godina. Deja vu Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
ti urosevi drugari su prebijali gejeve


И опет ће.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
То што извлачиш педере је сасвим непотребно. Донесеш један општ закон против дискриминизације (као што то Црква предлаже) и мир. Овако стварањем жртве од педера се производи контраефекат само, расте бес према њима  Smile

a crkva produkuje onda taj bes i svako ko se pozove na crkvu da bi opravdao nasilje neka zna da je i sam optuzuje za to. nisam ja birao crkvu nego parlament da donosi zakone

То си ти рекао. А и није тачно  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Ма просто и једноставно, вређају историју, културу и традицију српског народа у држави Србији. Лепе плакате и налепнице подржавајући независност КиМ. Хоће да парадирају улицама и да своју како је они популарно зову ''геј популацију'' законом ставе изнад других грађана. Продукт свега тога што раде биће батине и то први пут кад изађу да парадирају.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2009, 19:55:52 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Citat
prebijanja, upadanje u gay klubove, pretnje sms-om,
a kako mislis da su ti ljudi homofobi kada vas se ne plase. mislim biju vas gde stignu.

Ja to jednom napomenuh na psihologiji.
I dalje mi nije jasno...  Smile Smile

Klićo... razbija te twice!  Smile

Samo što ti grešiš u samom startu.  Smile A ko polazi od pogrešnih pretpostavki teško da može doći do pravog zaključka.
Ti polaziš od toga da je gej ok i da je to normalno.
Inače "normalno" je vrlo relativan pojam jer što je za nekoga Sačuvaj me bože za drugog je ta ista stvar Dobar dan.
A zapravo "normalno" je ustvari mišljenje većine. S obzirom da si u manjini... ja ne znam što se buniš.  Smile

Па који се курац изјашњавате шта сте??? Јел идем ја улицом и вичем свима ја сам стрејт ја сам стрејт, ја лижем п...у, мени моја девојка пуши к...ц?

Стварно ниси нормалан. Smiley

 Smile

Стварно ниси нормалан. Smiley

Možda u nekom drugom (obećanom) svetu jeste... ko zna...  ovde nije.
« Poslednja izmena: 11. Mar 2009, 20:31:52 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2051
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Tu je ranije bio jedan tip sa nickom Munlight, i dobri su mu postovi bili.

Ljudi su ga zezali kako je gey, mada je bio inteligentiji od 90 posto mamlaza ovde.

S tim u vezi , baš me briga ko je gej dokle god to njegovo seksualno opredeljenje ostavlja za sebe. Ako bude nasilan popiće jedan nokaut po kratkom postupku. Ako je neko gej i ok tip , baš me briga za njegov hobi.

Pre bi se družio sa gejevima i kurvama (pod uslovom da su dobri ljudi) nego sa političarima.  Smile

 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Tu je ranije bio jedan tip sa nickom Munlight, i dobri su mu postovi bili.

Ljudi su ga zezali kako je gey, mada je bio inteligentiji od 90 posto mamlaza ovde.

S tim u vezi , baš me briga ko je gej dokle god to njegovo seksualno opredeljenje ostavlja za sebe. Ako bude nasilan popiće jedan nokaut po kratkom postupku. Ako je neko gej i ok tip , baš me briga za njegov hobi.

Pre bi se družio sa gejevima i kurvama (pod uslovom da su dobri ljudi) nego sa političarima.  Smile

 


Па проблем и јесте у томе што они не задржавају своје сексуалне склоности у својим спаваћим собама него врше ментално насиље над осталим грађанима перманентно износећи свој педерлук у јавност и понекад парадирајући улицама. Онда просто та њихова акција изазове реакцију и долази до физичког насиља као реакције или ти одговора на ментално насиље. Простом математиком зна се ко ту најебе само што тада уместо по дупету добију по глави.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Ne seri klitoris, ako nesto podseca na palanacki princip to je tvoj "odbornik jako mudo" stav. Vec sam ti rekao da imas slican kompleks koji se oseca u tvojim recenicama. Smorio si vise, kakvi crni lokali mlatis nesto eto da bi gejevi bili vidjeni kako aktivno "brane svoj integritet" na forumu, pa parada pa vas umlate kao tepih pa zatisije par godina. Deja vu Smile

svaka cast na tome sto osecas iz mojih recenica  Smile
a to sa lokalima se obrati twice-u jer da si pratio raspravu od pocetka video bi da sam ja odgovorio na njegovo pitanje, cemu podmetanje i nervoza? on je mene pitao to za lokale i ja sam mu odgovorio

Citat
ti urosevi drugari su prebijali gejeve
И опет ће.  Smile

eto to ti kazes i to su tvoji argumenti, ali se predstavljas da branis neku tradiciju i pravoslavlje - sve je to paravan za nasilje i ako ce nasa buduca elita da govori tim jezikom desi ce se ili to da ce samo ona ostati u drzavi ili da cemo ostati bez drzave -

Citat
A zapravo "normalno" je ustvari mišljenje većine. S obzirom da si u manjini... ja ne znam što se buniš.  Smile

ovo je genijalan stav i ja tu nemam sta da dodam ovo samo potvrdjuje moje ranije stavove o vecini
Citat
Па проблем и јесте у томе што они не задржавају своје сексуалне склоности у својим спаваћим собама него врше ментално насиље над осталим грађанима перманентно износећи свој педерлук у јавност и понекад парадирајући улицама. Онда просто та њихова акција изазове реакцију и долази до физичког насиља као реакције или ти одговора на ментално насиље. Простом математиком зна се ко ту најебе само што тада уместо по дупету добију по глави.

To prosto nije tacno - kada hoces nekog da uvredis ti mu reci da je peder, kada prebiju nekog ko je peder to je u redu, ali kada se neko u njegovo ime pobuni onda se pitaju a sto izlazi u javnost? Zar to nije licemerno?

Ne moze niko drugima da odredjuje da li ce izaci na ulizu ili ne, sloboda pripada svima i u tome je poenta, zato je i u interesu heterosexualaca koji se oslanjaju na svoj intelekt, rad, sposobnosti, znanje da se omoguci gej parada. Pazi - mentalno nasilje - pa ja prvi put cujem za taj nakaradni izraz da se upotrebljava u ovakvoj raspravi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
eto to ti kazes i to su tvoji argumenti, ali se predstavljas da branis neku tradiciju i pravoslavlje - sve je to paravan za nasilje i ako ce nasa buduca elita da govori tim jezikom desi ce se ili to da ce samo ona ostati u drzavi ili da cemo ostati bez drzave -


Ја само кажем онако како јесте, а то знаш и ти то знају сви. То није ни аргумент ни контра томе, то је просто тако.

Citat
To prosto nije tacno - kada hoces nekog da uvredis ti mu reci da je peder, kada prebiju nekog ko je peder to je u redu, ali kada se neko u njegovo ime pobuni onda se pitaju a sto izlazi u javnost? Zar to nije licemerno?

Ne moze niko drugima da odredjuje da li ce izaci na ulizu ili ne, sloboda pripada svima i u tome je poenta, zato je i u interesu heterosexualaca koji se oslanjaju na svoj intelekt, rad, sposobnosti, znanje da se omoguci gej parada. Pazi - mentalno nasilje - pa ja prvi put cujem za taj nakaradni izraz da se upotrebljava u ovakvoj raspravi


Па не кажем ја теби да си педер са жељом да те увредим него просто ми твоји постови алудирају на то да си педер. Исправи ме ако грешим?
И немој да замењујеш тезе, ја нисам рекао да је у реду пребити некога зато што је педер. Али ако изађу на улице као они дегенерици(имаш слике погледај поново) да праве некакву геј параду онда је у реду да добију батине.

Да поједноставим, против сам сваког пропагирања блуда и неморала на јавним местима. Без обзира да ли ћеш ти са својом девојком да изађеш го на улицу да млатиш курцем, а она сисама под окриљем шатро неке љубави и толеранције, или ћеш то да учиниш са својим дечком, са својим псом или већ ким год.

Да ментално насиље, психички нас злостављате у медијима. Где год човек да пребаци канал оно неки педери и невладине организације.
А да не причамо о томе колики сте трошак за грађане. Ево данас на тв-у у вестима причају да је ''неколико невладиних организација'' нешто опет паламудило и да их је чувало неколико стотина жандара. Кад гле чуда неке бабе у црном све укупно ни 20 комада. Па да ли си се запитао колико ову државу кошта неколико стотина дневница тим полицајцима?

Па онда влада додели педерском сајту, да нагласим веб сајту, стотине хиљада динара. За чега? Поред толико гладних у Србији наше паре се дају пропагирању и реклами педерастије?

И како народ да вас не мрзи кад само нешто серете и пљујете по свему што је српско спрдајући се са нашом културом и традицијом, са нашом историјом и људским поносом. Уместо што бацате паре на акције типа косово није србија што нисте некад сакупили новчану помоћ за оне јаднике доле који немају основних средстава за иоле пристојан живот достојан људског бића. Људи доле живе месецима без струје, а ви којима ништа не фали од силе и беса још хоћете и да парадирате да цела Србија зна да је вама једино битан курац у дупету. Олоши.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.2.2
 
Citat
homofobi su jer imaju predrasude prema gejevima, jer se plase da ce oni unistiti naciju i ostale gluposti
to onda nije homofobija. to je strah od unistenja civilizacije.
Citat
eto a twice tvrdi da ne biju nikog nigde - ajde dogovorite se
pa dobro, on je fin mladic, nije huligan kao pojedini.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.