Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: CQ klipovi (DaXove kucne carolije) ;)  (Pročitano 35234 puta)
Zvezda u usponu


Мицы-za moju dusu :D

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1187
Zastava Jagodina Seljana :D
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Ericsson 
Sve pohvale Dax Smile Smile Smile

Citat
A bas imam vremena da sam pravim kompletan klip, oblake i slicno

Pa nekad mozes iz razonode da napravis jedan klip Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ko drugome jamu kopa, dve sreće grabi - al' ćud nikada
Sunce Sija ko Tepsija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
A bas imam vremena da sam pravim kompletan klip, oblake i slicno. I ovo mi oduzme sate i sate. Mozda ne mogu jos uvek da napravim neki Sci-Fi ili akcioni film, mozda bih mogao kada bih posvetio tome vise vremena i kada bih imao bolju masinu. CQ-u ne treba film, pravi studio. Dovoljno je i ovo. Hvala Bogu pa postoje na netu i video i audio loop-ovi, necu valjda sam da sviram violinu, bubanj i ostalo. Sto ti ne napravis nesto slicno ili bolje od toga? Ne bih imao nista protiv.
Zasto ti ili neki programer niste napravili neke klipove? Verovatno ocekujete novac. Ja sam ovih mesec dana pravio ovo iz ciste ljubavi prema kvizu, uzivam ja (volim da napredujem, napominjem da sam jos uvek pocetnik, relativno skoro sam poceo sa ovim), vidim uzivaju i mnogi igraci.
Ako nije kreativno u redu. Imas ti pravo na svoje misljenje. Smiley Mozda ce ovo, ili nesto jos bolje sto imam, profesionalnije, biti dovoljno nekim firmama, pa i RTS-u. A ti se samo smej.
Hvala ostalima. Smile

Druze, ja lepo rekoh svaka cast za trud  Smile  jer znam kolko traje obrada iako imas template... I nisam ja nista lose rekao za tebe, ili generalno, samo mi bili smesni komentari nekih ljudi.. Kolko vidim bolje da sam cutao. Sve najbolje  Smile
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
A, ti to njima. Smiley Ok, necu se obazirati.


Evo mali klip za ljubitelje sporta, muzike i filma...  Smile



Znam da je nazalost prvi deo prebrz, pa vi pauzirajte ako hocete.
« Poslednja izmena: 17. Avg 2011, 02:19:16 od dax_pfc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zdravic je uvek u pravu...

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
MSIE8.0
mob
Samsung nem pojma :)
Genijalno, Dax! Svaka cast!  Smile  :D
« Poslednja izmena: 19. Avg 2011, 03:45:06 od hermanni »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Мицы-za moju dusu :D

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1187
Zastava Jagodina Seljana :D
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
mob
Ericsson 

Evo mali klip za ljubitelje sporta, muzike i filma...  Smile


Pre bih rekao,vesterna xD
IP sačuvana
social share
Ko drugome jamu kopa, dve sreće grabi - al' ćud nikada
Sunce Sija ko Tepsija
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.107
mob
Ericsson t10
dobar je sportski deo  Smile

Sve pohvale Dax  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14
Zastava Uzice
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.112
Koje godine je Totenham osvojio Kup pobednika u fudbalu. .  odgovori:1,1 i 2006. . tacan odg 1963. .  ti sto su odgovorili sa 1 i 1 su mislili koliko puta je Totenham. . .
-Koliko glava ima dvogrba kamila. .  odgovori:2,1 i 1. . .  taj sto je napisao 2 nije dobro procitao jer je skontao da pise GRBA a ne GLAVA. .
Takve stvari ne bi stavio u provale jer su to igraci napisali zbog neke zbunjenosti u momentu. .  u provale treba staviti nesto sto su igraci lepo procitali a dali neki apsurdan odgovor. . npr kao sto su ovi primeri igraca koji su igrali samnom. .
''U kom veku je razapet Isus Hrist'' -igrac daje sledeci odgovor:15
''Kada je na vlast stupio Stefan Provevancani'' -igrac daje sledeci odgovor:1600
''Kada je poceo 1. svetski rat'' -igrac daje sledeci odgovor:1850 . .  da je napisao 1814 pa da mu oprostim. .  mozda je omasio brojku na tastaturi . . .  ali ovako se vidi DA NE ZNA. .  a treba takve stvari uvek da se znaju

E tako nesto treba staviti u klipove SMESNIH ODGOVORA NA KONKVISTADORU. .  kada igrac zna sta je pisalo u pitanju i daje smesan odgovor. .  A kada se igrac ZBUNI ili pogresi dugme na tastaturi ili mu isteklo vreme da doda jos 1 cifru ili slucajem napisao 1 cifru vise. . to se oprasta :))
IP sačuvana
social share
Just be Yourself
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Dobro, to je tvoje gledanje na to, a s druge strane nekome je smesnije kad neko slucajno u zurbi pogresi Smiley
neznanje i nije smesno ponekad, nego zalosno.
Ovde se gleda koliko je neko daleko od tacnog odgovora i to je sve. Ima slucajeva i ovakvih i onakvih i tako ce i ostati, to se stalno desava, mnogima...
Sasvim si u pravu da su ono vece provale, Isus Hrist 15. vek i slicno, ali neka se nadju tu i ovi zbunjeni u momentu kako kazes, pa ce mozda sledeci put bolje da procitaju ili ukucaju. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 453
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Koliko glava ima dvogrba kamila? Ja sam stavila 2. I u zivotu se nisam sladje nasmejala.
Te stvari su pravi pogodak. Kada bi Dax stavljao samo  odgovore Svetski Rat  - 1850, to bi postalo pateticno. Naziv teme sa koje on skuplja podatke i slike je smesni trenutci... Zar nije smesno kad neko odgovori kao sto sam ja dvogrba kamila ima dve glave? Jedan super smesan trenutak.

Ja sam postavila pitanje koliko glista ima zuba, i ljudi u igri sa mnom su odgovarali 50. Suze su mi isle. Kada bih samo gledala odgoore koji nemaju veze sa vezom od ljudi koji ne znaju ni svoje ime da potpisu, brzo bih se zasitila. I ne bi mi bilo smesno, vec pateticno.

Dax, radis odlican posao. Svidjaju mi se tvoji klipovi. Verujem da ces jednom savladati progam sa kojim radis u potpunosti jer si odlicno napredovao.

Postoji samo jedna zamerka, mada verujem da si i ti mislio o tome. U slucaju da neko ko odigra partiju i da da pogresan odgovor ali pri tom ne zeli da zavrsi na youtube, kako to spreciti, kad drugi igrac slika i postavi u temu provale?

Tacnije, moje pitanje: Da li bi ti uklonio video ili segment tog klipa sa interneta ako se neka osoba zali ili ako ne zeli da njen odgovor bude dostupan na youtube?

btw, svaka cast!  Smile




« Poslednja izmena: 21. Avg 2011, 08:14:48 od Lilien.Lily »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Za sada svi shvataju poentu, nije cilj ismevanje ljudi, provale se bukvalno svima nama desavaju (cesto zbog te zurbe) i eto neki smesni trenuci su zabelezeni.

Da li bih obrisao, pa pazi, sve je to pusteno u etar i moze neko da radi s tim sta god hoce. Ako je na forumu koja je razlika biti na klipu na YT. Svecanije je ili sta? Isto je, samo je skupljeno na jednom mestu, mozda preglednije od stranica. Devojka koja ostavi sliku na fb - svako moze da je skine (i druge podatke, ne samo sliku), da je stavi u klip, da je odstampa i stavi na zid kao i ona tog... Smile
Uopste nije problem ako neko insistira da se izmeni 5 ili 10 sekundi klipa, ostavim komp da 2-3 sata odradi to, ali nadam se da nece biti potrebe za tim, kao sto za sada nema, sto znaci da svi razumeju.

Cesto igraci sami svoju provalu slikaju i posalju. Mozda si bas ti tako za dvogrbu kamilu, koja je super provala i svima je jasno da je u zurbi nastala, glupost nije u pitanju sigurno. Uvek kazem hvala Bogu pa vise ima slucajnih gresaka nego pravog neznanja na provalama... Hvala na pohvalama i hvala tebi na materijalu, super je sto si tako brzinski odgovarala. Smiley Smile
Zezanje i druzenje pre svega, ismevanje nikako.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.