Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Counter Strike: Global Offensive  (Pročitano 18429 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Па и говорим о овом задњем  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.60
Nisan ili ne nisan...

Igru cine - ljudi. To je najveca istina  u vezi multiplayer gaminga.
Igrati mp bez prijatelja je smorcina.

Od mog drustva slabo ko ce da kupi CSGO, iako je solidna ponuda. Ali ljudi uglavnom pice CS pomalo rekreativno.
Zato necu ni ja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
mob
HTC Wildfire
Nzm, iskreno, mng mi je kako bih reko vestacka igra, nisu se bas potrudili, a radili su je vise od godinu dana(zvanicno). Cak me podseca na CoD malo. Nzm idalje se razmisljam da li da ga pre orderujem, ali se bojim da ce full biti jos vece sr*nje od bete.
IP sačuvana
social share
DS 1989
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.75
Ja bih volio probat makar sedmicu dana, cisto kakav je osjecaj u obradjenim CS mapama.
A nisam ni ja nesto oran.

A ako ti se ne svidja beta, vjerovatno nece ni original. Beta predstavlja igricu u malom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Odmah da ti kazem da ovo nece izaci na disku
http://www.g2play.net/store/Counter-Strike  Smile
G2play prodaje cd keyeve dakle nista od diska kao sto sam rekao Smiley (prethodni delovi su izlazili na diskovima)

Zasto vam je u CS GO los recoil? Jel zato sto je AK47 precizan kako bi i trebalo da bude? Pa ta puske i jeste toliko popularna u stvarnosti bas zato sto nije komplikovana za koriscenje. I d. eagle je konacno ono sto je trebalo da bude - prokleto ubojit pistolj.
Takodje ovo je jedna od retkih igara koja je od starta pripremljena za turnirsko igranje i streamovanje partija sa odlicnim interfejsom.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ja sam @dakon (nisam banovan)

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1305
Zastava Apatin
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
mob
Nec Vivaz U5i
Vec su i neke CSS zajnice resile da puste servere i za CS:GO ma da ga dosta njih pljuje.

Oces ti @Bokac igrati to kada izadje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1154
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 8.0.1
mob
HTC Sensation
Ja sam vetj kupio. Samo chekam da izadje.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows XP
Browser
Chrome 21.0.1180.75
mob
Samsung S7
Odgledao sam na youtubu neki serijal o razlici izmedju cs 1.6 i cs:source.

Uglavnom se slazem sa komentarima ispod tih video klipova, da autor velica 1.6 i to na osnovu svog iskustva.

Po njemu 1.6 je tezi, jer ima veci recoil, mozes da pucas kroz zidove, kad ides levo desno, nema inercije (telo se zaustavlja odmah) itd.

CSS je po njemu namenjen pocetnicima i onima koji ne polazu mnogo na svoje skill ove. Takodje veliki broj komentara upucuje na to da je CSS daleko realniji, puske ne zanose toliko, bomba se odbija od neravnog zida u random pravcu, dimna bomba je prava dimna bomba, itd.

Ja sam vise igrao CS od cini mi se od verzije 1 pa do 1.5 i onda mi je dosadio. Omatorilo se, dosli neki novi klinci, itd.

Voleo bih da probam taj novi GO, cisto da se malo razonodim onako glupo amaterski skroz. Ono sto ne bih voleo je da nagomilaju gomilu djubreat po mapama, tipa kartonske kutije, krseve od automobila, razne kante i ostalo.
Takodje neke mape su dodatno sjebali, dodali im neke prolaze ko zna odakle sad moze da te neko ubije. Mislim nije to vise zanimljivo.

Najbolje mape su vec odavno definisane i to su de_dust 1 i 2, mislim nema tu mnogo prolaza, lakse dolazi do sukoba i mozes da pokrivas svoju utvrdu, ili da napadas ko covek.
« Poslednja izmena: 14. Avg 2012, 12:18:13 od bluesoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 21.0.1180.77
mob
Sendo 
Ja sam ga takođe kupio, i još nisam dobio poziv za betu. Glupi Valve, sada moram da se patim igrajući Prototype 2, Sleeping Dogs i Darksiders 2 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 14.0.1
Ja sam ga takođe kupio, i još nisam dobio poziv za betu. Glupi Valve, sada moram da se patim igrajući Prototype 2, Sleeping Dogs i Darksiders 2 Smile Smile
jadan ti  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.