Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
- Pre postavljanja pitanja, pročitajte "Najčešća pitanja korisnika" i ConQUIZtador Help!
- Prijave nedoličnog ponašanja igrača možete obavljati na način opisan ovde. Samo i jedino tako.
- Pregledajte forum, pročitajte top teme i tek nakon toga, ukoliko ne pronađete traženo - otvorite novu temu.
- Pročitajte pravilnik foruma, jer svaka kuća ima kućni red, a grubi prekršaji se ne tolerišu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Conquiztador nekad-sad(dupli nalozi)  (Pročitano 25862 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 96
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.52
iskreno moram priznati da sam i ja prestala da igram,svratim samo zbog ekipe stare,a nesto me i ne vuce igra kao  prije,a jos i dupli sto mislim da nije lijepo,al ok,ja ih znam par koji imaju duple al sutim...ma ne samo to,nego i neki novi klinci kad igras sa njima odmah biju u kulu ili provociraju...bla,bla....ma ima tu jos toga.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Citat
Banex, grešiš. I ja sam pre par meseci tokom leta mislio da je problem, ali ne, normalno je da tad manje ljudi igra, više su napolju. Broj igrača u igri u novembru, decembru prošle godine nije bio 1000. Bio je u februaru. I biće opet izgleda.
Takođe primetim i po broju poslatih pitanja, pre par meseci 100-150, sada već i do 300.
Pozdrav.

Iskreno očekivao sam da će neko staviti ovaj komentar. Smile

U februaru je bio najveci broj igrača,za Novu Godinu tvrdim 31.12.2010. je bio ogroman broj igrača,kao i u celom mesecu,broj igrača sada u 9:13 oko 600.Pad igre je znatan.
Evo jedna informacija za tebe. Prošle godine 13.11.2010. bilo je 10 000 odigranih igara. 13.11.2011. je 14 000. U redu sad? Smiley

Što se duplih tiče i razloga što su neki otišli to je sasvim normalno da neko ima druga interesovanja, ali ima i novih koji su došli. Neće propasti igra što je neko odustao, sve ide svojim tokom, veći broj igrača je iz godine u godinu, veruj. Zavisi od godišnjeg doba malo, što je razumljivo. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.120
Banex oduvek si imao dobre ideje vezane za cq, pocevsi od pravljenja grupe na fejsu.  Realnost je da je opao broj igraca al na to je uticalo vise faktora od kojih je jedan definitivno broj duplih naloga i sto je vaznije igranje drugima za pi, pa vise nije isti osecaj kad udjes u takmicarsku jer ko zna sa kim si pao.  Tacno je da su januar, februar i polovina marta bili najbolji meseci cq od njegovog postojanja na nasim prostorima ali za to smo zasluzni mi koji smo pravili zezanje na javnom i spojili ljude iz cele Srbije po prvi put u ekipu kojoj verovatno nece dugo da se nadje ravna.  Ide zima videcemo kako ce sad biti, ali lepo rekoh na gore pomenutoj grupi Cq u doba vlade zmaja je ko Atina u doba Perikla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Jes' da nije bilo zatvorene grupe od 50 članova i zezanja na javnom, ne bi bilo 50 hiljada igara dnevno u februaru.
Biće opet, kao što zezanja na javnom uvek i ima.
Ti Banex sačekaj tu Novu godinu pa ga onda meri, mislim broj igrača.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
SonyEricsson C902
Citat
Evo jedna informacija za tebe. Prošle godine 13.11.2010. bilo je 10 000 odigranih igara. 13.11.2011. je 14 000. U redu sad?

Ako je podatak tačan,svaka čast igra raste iz dana u dan. Smile

Citat
Ti Banex sačekaj tu Novu godinu pa ga onda meri, mislim broj igrača.



IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Citat
Evo jedna informacija za tebe. Prošle godine 13.11.2010. bilo je 10 000 odigranih igara. 13.11.2011. je 14 000. U redu sad?

Ako je podatak tačan,svaka čast igra raste iz dana u dan. Smile
Da, tačan je. Hvala. Brojke ne lažu. Iz godine u godinu, 6,10,14. I to nevezano za 10 ili 50 onih koji su se zezali pre godinu dana na javnom. Neko je tu zbog zezanja, neko zbog igre, uvek bilo i biće. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


još uvek za tobom ludak

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 7938
Zastava Пало Алто
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
LG g5
Ja sam se povukao.  Smile

Rangirane nema smisla igrati.  Smile


Vrijeme je da i vi uvedete neke novine. I da promjenite funckionisanje turnira.  Smile
IP sačuvana
social share
Facebook community manager

Burek filmski magazin No.1
Burek filmski magazin No.2

* - Remember Remember The 5th Of November, The Gunpowder, Treason and Plot.
* - I Know Of No Reason, Why The Gunpowder Treason, Should Ever Be Forgot.
* - Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
* - Istorija dokazuje da istorija može da dokaže sve.
* - Sky is the limit.
* - Postoje ljudi kojima su potrebni ljudi da im budu potrebni.
* - Ono što volimo da mislimo o sebi i ono što zaista jesmo retko kada imaju išta zajedničkog.




Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Nokia krntija
Izbacite pomoći i eto boljeg kviza momentalno.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2959
Zastava Pancevo
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.50
mob
HTC Wildfire S
Ali ne bazira se ovo na želji 5 ili 55 igrača koji su se povukli, prešli igricu, izgustirali. Ne bazira se ni na želji malobrojnih koji žele da se ukine pomoć. Ako se ukinu pomoći šta bi bilo, možda 10 000 nezadovoljnih tom odlukom. Ne mislite li da pomoć nekome odgovara?
Biće još novina uskoro.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Nokia krntija
Citat
Ne mislite li da pomoć nekome odgovara?

Pa naravno da odgovara - jačim igračima i prevarantima.

Al dobro, ja ne očekujem uopšte da se to uradi (ili bar da se napravii anketa na fejsbuku, tviteru, gde već...) jer to sad donosi profit jebi ga.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.