Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:57:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Citrus dijeta i jo-jo efekat  (Pročitano 25024 puta)
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
Evo u čemu je stvar... ja sam oduvek bio gojazan... 2006 sam slomio nogu i nabio sam 98kg... kada sam stao na vagu i video kolika sam svinja, rešio sam da odem na dijetu - tj 21 dan posta. Za tih 21 dan pio sam uglavnom vodu i jeo ribu...skinuo sam 5kg... Tada sam se trudio da održavam, ali je uvek bilo 93-94 koliko toliko. Jabukovo sirće je dosta pomoglo. Onda sam se pridržavao ishrane i skoro cele 2007 sam imao oko 90kg... Onda sam se nekih tri-četiri meseca pre nove godine zapustio, i došao sam na 95, 96... Onda sam opet opalio dijetu i otišao na 87 (dobro, tu je malo i ljubav radila, pa nikada nisam bio gladan). Do jula meseca 2008 sam imao 88 kg jer sam se hranio sasvim solidno... Popijem pepsi, pojedem burek, ali sve u nekoj normalnoj količini. Onda sam počeo da živim na fast foodu, i do juna ove godine sam imao 110kg... Međutim, to sam malo smanjio i sada održavam tih 110 kg... Možda je to bio fast food, a možda i jojo efekat - ali sam tokom svih ovih meseci živeo na gaziranom i dominu (itd)... Neko moje mišljenje je da se moj metabolizam brzo privikava - jer mi je prvih par dana teško tokom dijete, ali kasnije se naviknem.

Želim da skinem sve ove nepotrebne kilograme i da počnem od početka sa održavanjem istih i pravilnom ishranom...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
SonyEricsson v 600i
Borkes sa ovom dijetom ja sam skinuo 15 kg deo sam vratio ali samo zato sto nisam nastavio da se pridrzavam nekih pravila do duse za povracaj kilograma bilo mi je potrebno dve godine sto ce reci da mi je organizam dao fore da smrsam, elem isto sam gojazan bio ceo zivot bilo me je lakse preskociti nego zaobici

dorucak:
8.00
50g sira (bilo kog belog) 50g hleba(bilo kog najbolje da uzmes neki kiflast imas utisak da jedes vise) solja mleka

uzina:
11.00
200-250g voca

rucak:
14.00
250g mesa i 250g povrca

uzina
17.00
250g voca

vecera:
20.00
100 gr pileceg parizera ili dve virsle 50g hleba i solja jogurta

napomene:
Moze se unositi neogranicena kolicina vocnog soka bez secera ili schwepsa,kafa moze sa mlekom,nikako slatko,
Od mesa bez svinjetine sve ostalo dolazi u obzir
Vecera moze biti pola rucka
Virsle iskljucivo pilece i parizer isto, moze da zameni cureci batak ili pileca prsa i slicno ko sta vise voli da jede
Dorucak je obavezan
Bitno je pridrzavati se satnice da bi se organizam uobrocio
Posle dve nedelje uz rucak ubacujes supu tanjir jedan bilo koje supe ili corbe
Meso se jede  ili sa rostilja ili dinstano bez ulja
povrce ne sme grasak,boranija,pasulj,kukuruz
voce ne sme banane,grozdje i kruske
ako lezes posle ponoci oko 11 obavezno pojesti 300g voca
meso se meri presno voce ocisceno
ako prekrisi dijetu ne obaziri se samo nemoj previse cesto to da radis jednom nedeljno do dva puta je zsa oprostiti i nemoj da te grize savest
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
Borkes sa ovom dijetom ja sam skinuo 15 kg deo sam vratio ali samo zato sto nisam nastavio da se pridrzavam nekih pravila do duse za povracaj kilograma bilo mi je potrebno dve godine sto ce reci da mi je organizam dao fore da smrsam, elem isto sam gojazan bio ceo zivot bilo me je lakse preskociti nego zaobici

dorucak:
8.00
50g sira (bilo kog belog) 50g hleba(bilo kog najbolje da uzmes neki kiflast imas utisak da jedes vise) solja mleka

uzina:
11.00
200-250g voca

rucak:
14.00
250g mesa i 250g povrca

uzina
17.00
250g voca

vecera:
20.00
100 gr pileceg parizera ili dve virsle 50g hleba i solja jogurta

napomene:
Moze se unositi neogranicena kolicina vocnog soka bez secera ili schwepsa,kafa moze sa mlekom,nikako slatko,
Od mesa bez svinjetine sve ostalo dolazi u obzir
Vecera moze biti pola rucka
Virsle iskljucivo pilece i parizer isto, moze da zameni cureci batak ili pileca prsa i slicno ko sta vise voli da jede
Dorucak je obavezan
Bitno je pridrzavati se satnice da bi se organizam uobrocio
Posle dve nedelje uz rucak ubacujes supu tanjir jedan bilo koje supe ili corbe
Meso se jede  ili sa rostilja ili dinstano bez ulja
povrce ne sme grasak,boranija,pasulj,kukuruz
voce ne sme banane,grozdje i kruske
ako lezes posle ponoci oko 11 obavezno pojesti 300g voca
meso se meri presno voce ocisceno
ako prekrisi dijetu ne obaziri se samo nemoj previse cesto to da radis jednom nedeljno do dva puta je zsa oprostiti i nemoj da te grize savest


i za koliko si skinuo?

p.s. da li je minaqua štetna budući da je gazirana? da li se sme piti tokom dijete?
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
SonyEricsson v 600i
tri meseca skoro 15 kilograma i to prvi mesec 4 druga dva ostatak, mozes gaziranu vodu da pijes koliko hoces ne smeta nista,rekoh samo nista slatko kafa sa natrenom. Najbitnija stavka kod ovoga je sto menjas metabolizam moja sestra je neopvratno izgubila sav visak kilograma ali i danas dani ona doruckuje ima tri obroka, izbegava testenine picu i ostale gluposti naravno jede svu hranu normalno ponekad i to djubre ali i ne trazi joj se, kazem ti meni jos uvek organizam daje fore ali ako uskoro nesto ne uradim ili cu kupovati nove farmermke ili ici samo u trenerci
« Poslednja izmena: 18. Avg 2009, 23:52:44 od doc.dr »
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
Ja sam tokom 15 dana citrus dijete izgubio 6 kg (sa 111 na 105, 105,5)... Mesec dana sam pravio pauzu (možda nešto jače) i to pauzu sa gaziranim sokovima i ugljenim hidratima, burecima i čime sve ne... Plašio sam se da stanem na vagu jer znam koliko sam se krkao, reko' sad mi se duplo povratilo, ispod 115 nisam... Stao sam na vagu u ponedeljak - 107kg. Sada sam ponovo krenuo na citrus i nije uopšte teška...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
HTC Sensation
Ova dijeta od Doc.dr je proverena i dobra dijeta,to garantujem,s obzirom da imas toliko kila koliko imas,ja ti savetujem sledece resenje ali prvo mali uvod...

Svi mi koji smo hteli da smrsamo smo se zaglupljivali i zanosili stvarima da smrsamo za 5 dana,pa se svaki dan gledamo u ogledalo itd...to su gluposti teske,prilikom drzanja dijeta jedan od faktora mrsanja je(videces i po nekim preparatima za mrsavljenje) stvaranje sitosti ili kao kad gladujes recimo 5-6 dana pa se zeludac"smanji" i posle si sit ako pojedes jednu virslu...kad-tad ce se sve sto si smrsao vratiti,ako ne nabacis jos koji kg!
Poenta je da se tokom dijete ne mucis i da ne mucis organizam!!

Moja preporuka ti je da pocnes sa nekom aktivnoscu(teretana,trcanje,bajs) kako bi mali pokrenuo metabolizam i garantujem ti(da uz umerenu ishranu-ne gladovanje) videces rezultate posle mesec dana!

E sad,ti ces za tih mesec dana skinuti mozda 4-5 kila i tebi treba jos da skines ali ces steci neku kondiciju i poslusaj me,kupi neki sagorevac masti,nastavi sa treninzima(trcanje,bajs) i za sledecih mesec dana bices zadovoljan sigurno.

Ovo ti pricam iz mog iskustva,znaci nema niceg stetnog itd...ako te zanimaju pojedinosti mozes na pp
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Oboleo od T.T. Sindroma

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 11474
Zastava Stanujem u... u... ulici... tu gore, gore, kod... kod... Ma, menjaju imena ulica, nikad ne znam gde stanujem!
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Nokia E72
Ova dijeta od Doc.dr je proverena i dobra dijeta,to garantujem,s obzirom da imas toliko kila koliko imas,ja ti savetujem sledece resenje ali prvo mali uvod...

Svi mi koji smo hteli da smrsamo smo se zaglupljivali i zanosili stvarima da smrsamo za 5 dana,pa se svaki dan gledamo u ogledalo itd...to su gluposti teske,prilikom drzanja dijeta jedan od faktora mrsanja je(videces i po nekim preparatima za mrsavljenje) stvaranje sitosti ili kao kad gladujes recimo 5-6 dana pa se zeludac"smanji" i posle si sit ako pojedes jednu virslu...kad-tad ce se sve sto si smrsao vratiti,ako ne nabacis jos koji kg!
Poenta je da se tokom dijete ne mucis i da ne mucis organizam!!

Moja preporuka ti je da pocnes sa nekom aktivnoscu(teretana,trcanje,bajs) kako bi mali pokrenuo metabolizam i garantujem ti(da uz umerenu ishranu-ne gladovanje) videces rezultate posle mesec dana!

E sad,ti ces za tih mesec dana skinuti mozda 4-5 kila i tebi treba jos da skines ali ces steci neku kondiciju i poslusaj me,kupi neki sagorevac masti,nastavi sa treninzima(trcanje,bajs) i za sledecih mesec dana bices zadovoljan sigurno.

Ovo ti pricam iz mog iskustva,znaci nema niceg stetnog itd...ako te zanimaju pojedinosti mozes na pp

Stvar je u tome što mene ova dijeta zasiti. Prosto stavim tačku i kažem sebi da moram na dijetu, i mogu da izdržim. Uopšte nisam gladan, jedino mi se u početku jede malo više toga što imam na meniju, ali ajde... Ali sam zadovoljan. Što se tiče treninga - to je ok, sa tim se slažem. Fizičke aktivnosti su bitne, međutim, najveći problem je taj što trenutno nemam dovoljno vremena za isto...
IP sačuvana
social share
...kažu da imamo još samo par godina za nas...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
HTC Sensation
Za nedostatak vremena ti verujem-imamo isti problem,ali moras makar da nadjes pola sata dnevno,makar trci po kraju ako ne mozes da ides na Adu,itd...

Jednostavno je,ne mozes skinuti samo dijetom toliko kila koliko ti hoces...to moze do neke granice a onda nastupa stadijum stagniranja,mora fizicka aktivnost!!
Poslusaj me,kupi sagorevac,popijes ga ujutru na prazan stomak( najbolji je Animal cuts) i ako mozes odmah ujutru na trcanje na prazan stomak!!
Ako imas obaveze pre podne,mozes na trcanje i tokom dana ali sagorevac pijes pre trcanja...jedi umereno(tj nema hleba,slatko, masno) i bices zadovoljan sigurno!

Da nisam probao ne bih ti pricao...ja radim 8 sati dnevno + brdo nekih glupavih obaveza i nemam vremena za 6 obroka dnevno(ne mogu da kuvam i gradu,kolima...) ili da nosim u kesici sa sobom povrce i voce ili belo meso...ali pola sata mogu da nadjem za sebe,mozes i ti!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 15:57:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.